مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • بهترین وکیل آنلاین نفقه + تضمینی

  بهترین-وکیل-آنلاین-نفقه

  تماس با تهران طلاق

  تهران طلاق بزرگترین گروه وکلای تخصصی خنواده طلاق و مهریه 

  از طرف دیگر باید ذکر کرد که نفقه در صورتی به زن تعلق می گیرد که زن از همسرش تمکین کرده باشد و وظایف زناشویی را ، به طور کامل ادا کرده باشد در صورتی که زن از مرد تمکین نکند ( برای مثال : زوجه محل سکونتش را از محل سکونت زوج جدا کرده است ، و یا با او رابطه زناشویی برقرار نمی کند ) ، در چنین وضعیتی زن ناشزه است و بر طبق قانون ، به زن ناشزه نفقه تعلق نمی گیرد .

  سوال دیگری که در خصوص نفقه زوجه ، مطرح می شود این امر است که آیا در طول دوران عقد ( که هنوز زوجین به اصطلاح زیر یک سقف زندگی نکردند و به عبارتی ، با یک دیگر رابطه زناشویی برقرار نکردند ) ، آیا باز هم به زوجه نفقه تعلق می گیرد ‌؟

  پاسخ به این سوال مثبت است .

  حتی اگر زوجین با یک دیگر رابطه زناشویی بر قرار نکرده باشند و به اصطلاح زوجه از حق حبس استفاده می‌ کند ، به این معنا که اگر مهریه اش حال بود ( عندالمطالبه ) ، و از انجام وظایف زناشویی امتناع می کند ، تا زمانی که زوج مهریه او را تمام و کمال نداده است ، در این صورت نیز باز هم به زوجه نفقه تعلق می گیرد و مرد موظف است نفقه همسرش را بپردازد  . 

  وکیل حضانت تهران طلاق آماده مشاوره در زمینه حضانت می باشد و تا پایان این پروسه همراه شما خواهد بود .

  بنابراین بر طبق نکاتی که در فوق ذکر شد ، زوجه می تواند نفقه اش را مطالبه کند ولی از آن جهت که اکثر افراد از قوانین اطلاع ندارند و یا جزییات قوانین را به طور کامل نمی دانند ، بهتر است پیش از هر گونه اقدامی با فردی که در این زمینه تخصص دارد و از تجربه کافی نیز برخوردار است ، مشورت و کمک بگیرند .

  در همین راستا زوجه می تواند به صورت آنلاین نیز از کمک ها و مشورت های وکیل نفقه ، بهره مند شود . بنابراین بهترین وکیل آنلاین نفقه ، فردی می باشد که علاوه بر دانش و تخصص در این زمینه ، از فن بیان و تجربه نیز برخوردار باشد .

  لازم به ذکر‌ است که میزان دقیق نفقه ، به طور مشخص و معین در قوانین ما پیش بینی نشده است . تا هنگامی که زوج و زوجه به صورت مسالمت آمیز با یک دیگر زندگی می کنند ، به تبع  میزان نفقه توافقی است میان آن دو .

  اما هنگامی که اختلافاتی پیش می آید و کار به دادگاه کشیده می شود ، به تبع میزان نفقه زوجه را کارشناس رسمی دادگستری ، تعیین خواهد کرد . که این میزان بر حسب مواردی همچون : تحصیلات زن ، شغل زوجه ، جایگاه خانوادگی زن ، شان و نیاز های زوجه ، و … تعیین می شود .

  از دیگر‌ مواردی که بهترین وکیل آنلاین نفقه ، می تواند به موکل خود گوشزد کند این امر است که : پس از طلاق ( طلاق رجعی ) ، زوجه باید به مدت سه ماه ( سه طهر ) ، عده نگه دارد به این معنا که در این سه ماه زوجه نمی تواند ، با فرد دیگری ازدواج کند و نزدیکی داشته باشد . در طول این ایام ( این سه ماه ) ، زوج موظف است که نفقه زوجه را بپردازد .

  مسئله بعدی که بهترین وکیل آنلاین نفقه ، می تواند به آن اشاره کند این امر است که : در صورتی که زوجه باردار باشد در چنین وضعیتی ( چه طلاق بائن باشد چه رجعی ) ، زوج موظف است که نفقه زن را در این مدت بپردازد .

   وکالت انلاین به چه شیوه ای می باشد و ایا امکان دارد ؟ 

   وکالت آنلاین بدین صورت می باشد که افرادی که در مکانهای دور از هم قرار دارند می تواند از طریق سامانه ابلاغ الکترونیک قضائی اقدام به  دادن وکالت به وکلای مورد نظر خود بنمایند . برای مثال فردی در یک شهر قراردارد و یکی از وکلای متخصص دادگستری که وکالت در پرونده ای را به عهده می گیرد می تواند  وکالت بدهد تا امور وی را در یک مرجع قضائی خاصی  به عهده بگیرد. گروه تخصصی  تهران طلاق در این رابطه قادر هستند   به صورت انلاین وکالت پرونده های شما را به عهده بگیرند .

  موسسه حقوقی تهران طلاق آماده ارائه خدمات مشاوره ای رایگان در زمینه طلاق ،مهریه ،اجرت المثل و… می باشد . 

  بهترین وکیل آنلاین نفقه بهترین وکیل آنلاین نفقه ای بهترین وکیل آنلاین نفقه ایران بهترین وکیل آنلاین نفقه اول بهترین وکیل آنلاین نفقه اقارب بهترین وکیل آنلاین نفقه بچه بهترین وکیل آنلاین نفقه برای زن بهترین وکیل آنلاین نفقه به چه کسانی تعلق میگ بهترین وکیل آنلاین نفقه برادر بهترین وکیل آنلاین نفقه پدر بهترین وکیل آنلاین نفقه پسر بهترین وکیل آنلاین نفقه پرداخت بهترین وکیل آنلاین نفقه پدر در تهران بهترین وکیل آنلاین نفقه تهران بهترین وکیل آنلاین نفقه تبریز بهترین وکیل آنلاین نفقه توسط زن بهترین وکیل آنلاین نفقه ترک بهترین وکیل آنلاین نفقه ثالث بهترین وکیل آنلاین نفقه ثبت بهترین وکیل آنلاین نفقه ثابت بهترین وکیل آنلاین نفقه ثمن بهترین وکیل آنلاین نفقه ثویزی بهترین وکیل آنلاین نفقه جاریه بهترین وکیل آنلاین نفقه جاریها بهترین وکیل آنلاین نفقه جهیزیه بهترین وکیل آنلاین نفقه جایز بهترین وکیل آنلاین نفقه چقدر است بهترین وکیل آنلاین نفقه چیست بهترین وکیل آنلاین نفقه چند است بهترین وکیل آنلاین نفقه چقدره بهترین وکیل آنلاین نفقه حیوانات بهترین وکیل آنلاین نفقه حیثیت بهترین وکیل آنلاین نفقه حکم بهترین وکیل آنلاین نفقه حسینی بهترین وکیل آنلاین نفقه خانواده بهترین وکیل آنلاین نفقه خصوصی بهترین وکیل آنلاین نفقه خانوادگی بهترین وکیل آنلاین نفقه در تهران بهترین وکیل آنلاین نفقه در ایران بهترین وکیل آنلاین نفقه در مشهد بهترین وکیل آنلاین نفقه در تبریز بهترین وکیل آنلاین نفقه در سال ۱۴۰۰ بهترین وکیل آنلاین نفقه ذمه بهترین وکیل آنلاین نفقه ذکر بهترین وکیل آنلاین نفقه ذکری بهترین وکیل آنلاین نفقه رایگان بهترین وکیل آنلاین نفقه روستایی بهترین وکیل آنلاین نفقه روستا بهترین وکیل آنلاین نفقه روسیه وکیل نفقه وکیل نفقه فرزند بهترین وکیل آنلاین نفقه زن بهترین وکیل آنلاین نفقه زن در تهران بهترین وکیل آنلاین نفقه زن در ایران بهترین وکیل 
  5/5 - (1 امتیاز)

  نوشته های تازه
  نفقه-چیست
  وکیل-نفقه-اهواز
  بهترین-وکیل-نفقه-کرج
  وکیل-نفقه-در-غرب-تهران
  _نفقه-در-دوران-عقد
  بهترین-وکیل-نفقه-تهران

  اشتراک گذاری

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا