مشاوره رایگان

(ساعات اداری)مهریه

بهترین وکیل مهریه در شیراز

بهترین وکیل مهریه در شیراز ، وکیلی کارآزموده ، با تبحر ، و متخصص است که سال ها زیادی در این زمینه فعالیت کرده و پرونده های موفق بسیاری نیز ، داشته است . افراد می‌ توانند قبل از هر اقدامی با بهترین وکیل مهریه در شیراز ، صحبت کنند تا به درست ترین شکل ممکن اقدام نمایند و سریع تر به نتیجه مطلوب خود برسند . لازم است برای آشنایی با بهترین وکیل مهریه در شیراز ، به مطالعه این مطلب بپردازید .

وکیل تضمینی شیراز ، باید اشاره کند که : مهریه ، یکی از حقوق مالی زوجه است که به محض آن که زوجه به عقد زوج در می آید ، مالک آن می شود . و این دین بر ذمه شوهر خواهد بود و هیچ وقت ساقط نمی شود مگر در دو حالت ، یا زوجه مهریه خود را ببخشد ، یا مرد مهریه را پرداخت کند .

بنابراین ، این که عده ای گمان می کنند با فوت زوج مهریه زوجه از بین می رود و از گردن زوج‌ ساقط می شود ، خیر این طور نیست . و حتی بعد از آن که زوج فوت کرد ، زوجه می تواند مهریه خود را بگیرد . ممکن است از بهترین وکیل مهریه در شیراز ، این سوال پرسیده شود که : آیا اگر‌ قبل از آن که مرد و زن با هم نزدیکی کنند ،‌ یعنی در دوران عقد ، مرد همسر خود را طلاق بدهد ، باز هم باید مهریه پرداخت کند ؟ یک مسئله ای پیش از پاسخ به این سوال باید روشن شود ، و آن این است که : مهریه ، مثل نفقه ، یا مثل اجرت المثل نیست که با تمکین نکردن زن ، دیگر مرد ملزم به پرداخت نباشد .

پس‌ حتی اگر در دوران عقد ، مرد همسر خود را طلاق دهد ، باز هم باید مهریه او را بپردازد . اما با یک تفاوت ، و آن تفاوت این است که : اگر زوجین حتی یک بار با هم نزدیکی می کردند ، مرد تمام مهریه را باید پرداخت می کرد ، ولی حالا که اصلا با هم نزدیکی نکردند و به طلاق رسیدند ، فقط مرد باید نصف مهریه را پرداخت کند .

همچنین باید ذکر کند که : زوجه می تواند مادامی که با زوج نزدیکی نکرده یا تمکین نکرده ، از حق حبس خود استفاده کند . ممکن است این سوال پیش آید که حق حبس چیست ؟ حق حبس یعنی زوجه ای که باکره است و با همسرش‌ نزدیکی نکرده ، می‌ تواند تا زمانی که مرد کاملا مهریه را پرداخت نکرده ، از انجام دادن وظایف زناشویی خود امتناع کند .

نکته دیگری که باید در مورد بهترین وکیل مهریه در شیراز ، ذکر کرد این امر است که : به تبع هر وکیلی شاید بتواند هر یک از زوجین را در خصوص مسائل حقوق خانواده ، علی الخصوص مسئله مهریه ، راهنمایی و کمک کند . ولی کار بهترین وکیل مهریه در شیراز ، فقط در این زمینه ( حقوق خانواده ) است  و سال ها نیز در این زمینه فعالیت کرده ، به طوری که الان نسبت به وکلای دیگر از اطلاعات بیش تری در زمینه جزییات قوانین و رویه دادگاه ها ، دارد .

بنابراین می توان این طور گفت که : مجرب ترین وکیل شیراز ، فردی است که در یک زمینه به خصوص سال ها فعالیت کرده و تجربه کسب می کند تا بتواند ، هر چه سریع تر و بهتر ، موکل خود را به هدف یا نتیجه مطلوبش برساند . بهترین وکیل مهریه در شیراز ، خدماتی نیز مثل مشاوره حقوقی ( آنلاین ، چت ، یا حضوری ) به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد . و تا انتهای این‌ راه را برای موکل خود بازگو می کند .

وکلای موسسه حقوقی موفق و معروف تهران طلاق ، جزء با تجربه ترین و کارکشته ترین وکلای تهران می باشند ، که در زمینه مسائل حقوق خانواده ( مسائلی مثل : مهریه ، حضانت ، جهیزیه ، طلاق ، نفقه ، اجرت المثل ایام زوجیت ، و … ) سال ها به طور جدی فعالیت کردند و پرونده های موفق بسیاری‌ نیز ، داشتند .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا