مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • طلاق توافقی در صباشهر

  طلاق توافقی در صباشهر

  تماس با تهران طلاق

  تهران طلاق بزرگترین گروه وکلای تخصصی خنواده طلاق و مهریه 

  موسسه حقوقی تهران طلاق در واقع از پر مخاطب ترین و بهترین موسسه های‌ حقوقی پایتخت است که به طور تضمینی و تخصصی در زمینه خانواده ( مانند : طلاق از جانب زوجه ، مهریه ،‌ طلاق از طرف مرد ، حضانت و … ) انواع خدمات حقوقی را به افراد جامعه ارائه می دهد . این موسسه حقوقی شناخته شده ، متشکل شده از زبده ترین و با تبحر ترین مشاورین حقوقی و به خصوص وکلای پایه یک دادگستری که سال ها در زمینه خانواده فعالیت کردند و از جزئی ترین و ریز ترین موارد در این حوزه، مطلع هستند . یکی از خدمات موسسه حقوقی تهران طلاق ، در زمینه طلاق توافقی در صباشهر می باشد . به این صورت که زوجه و زوج وقتی صفر تا صد کار طلاق توافقی در صباشهر را به وکلای کارکشته و متخصص این موسسه حقوقی می سپارند ، دیگر به هیچ عنوان نیاز نخواهد بود که در مرحله ای از مراحل طلاق شرکت کنند ، چرا که همه این مراحل در سریع ترین زمان ممکن به وسیله وکلای موسسه حقوقی تهران طلاق ، به طور تضمینی و مهم تر از همه ، به طور غیر حضوری انجام می شود .

  رجوع بعد از طلاق توافقی

  رجوع در لغت به معنای مراجعه کردن می‌باشد و در امر طلاق به معنای مراجعه زوج به زوجه بوده و هدف از این مراجعه بازگشت قانونی است بی آنکه نیاز به عقد نکاح مجدد باشد. برای رجوع، قواعد خاصی بر آن حکم فرما می باشد و مهمترین شرط وقوع آن، شرط زمان است که در علم حقوق به آن ایام عده می گویند. قواعد آن عبارتند از اینکه رجوع از جانب مرد صورت گیرد، رجوع باید در زمان عده انجام گردد، رجوع به هر صورت از جمله عملی (داشتن رابطه) و گفتن شفاهی قابل انجام است، رجوع آثار طلاق را از بین می‌برد.

  اکنون به پاسخ مهمترین سوال مطرح شده خواهیم پرداخت. آیا امکان رجوع در طلاق توافقی وجود دارد؟

  اگر می خواهید دوباره با همسر سابق خود زندگی کنید و طلاق شما از نوع طلاق بائن باشد (در دوران عقد و بدون داشتن رابطه جنسی و یا عسر و حرج زوجه) در این صورت زوج در زمان عده حق رجوع ندارد ، در طلاق رجعی ، افراد فقط می توانند تا سه ماه در زمان عده تصمیم خود را برای بازگشت به زندگی بدون ثبت مجدد آن بگیرند . جهت مشاوره بیشتر با شماره های داخل سایت تماس بگیرید.

  امتیاز دهید
  نوشته های تازه
  طلاق توافقی در صومعه سرا ‏
  طلاق توافقی در بندر دیلم
  طلاق توافقی در محلات
  طلاق توافقی در تکاب
  طلاق توافقی در کهریزک ‏

  اشتراک گذاری

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا