مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • طلاق توافقی

  مشاوره حقوقی طلاق توافقی + رایگان

  مشاوره حقوقی طلاق توافقی می تواند به شما کمک کند که در اقدام به طلاق از حق و  حقوق قانونی خود مطلع شوید و به درستی برای امر طلاق اقدام نمایید. این مقاله برخی از جنبه‌های کلیدی طلاق توافقی را تشریح می‌کند و همچنین توصیه‌های حقوقی در مورد آنچه در طول این فرآیند باید دانست را ارائه می‌ دهد.

  یافتن یک وکیل متخصص در این زمینه مهم است، یک وکیل طلاق توافقی می تواند در مورد روند قانونی این امر شما را راهنمایی کند و به محافظت از حقوق شما کمک کند.

  برای یافتن وکیلی که بتواند مشاوره حقوقی رایگان به شما ارائه دهد، لطفا با ما همراه شوید. ما می توانیم لیستی از وکلای متخصص در طلاق توافقی در منطقه شما را به شما ارائه دهیم. همچنین می توانید به صورت تلفنی با وکلای ما مشاوره داشته باشید.

  مزیت طلاق توافقی نسبت به سایر انواع طلاق چیست؟

  مزیت طلاق توافقی نسبت به سایر انواع طلاق کم هزینه بودن و کوتاه بودن مدت رسیدگی پرونده و صدور رای می باشد. همچنین دستیابی آسان به توافقات جهت وصول حقوق قانونی خود از دیگر مزایای این نوع طلاق می باشد.

  بهترین وکیل طلاق در تهران

  اگر در تهران زندگی می کنید و قصد طلاق دارید، مهم است که بهترین و باتجربه ترین وکیل تهران را پیدا کنید.  برای این کار ، ما لیستی از بهترین وکلای طلاق در تهران را بر اساس تجربیات و نظرات سایر موکلین که از خدمات آنها استفاده کرده اند، تهیه کرده ایم. امیدواریم با ارائه این لیست بتوانیم به شما کمک کنیم.

  وکیل طلاق توافقی فردی متخصص و با تجربه است که سال ها در این زمینه ، فعالیت کرده و می تواند در این راه به موکل خود نکات بسیار مهمی را متذکر شود و او را در این مسیر ، یاری کند تا در نهایت به نتیجه ای که مورد نظر موکلین است ، برسند . برای آشنایی از این خدمات ، این نوشته را مطالعه کنید .

  وکیل تلفنی رایگان، می تواند به هر کدام از مراجعه کنندگان خود، به صورت تلفنی  مشاوره حقوقی بدهد. در واقع این خدمت  به این جهت است که ؛ افراد با یک دید باز تر با مسائل مواجه شوند و از راه حل های قانونی آن مطلع شوند و در نهایت امور خود را به برترین و با تجربه ترین وکیل طلاق توافقی، بسپارند .

  مشاوره آنلاین با وکیل طلاق توافقی

  با توجه به شرایط زندگی امروزه و درگیری های روزمره، امکان ملاقات حضوری با وکلای خانواده جهت انتخاب وکیل برای پرونده طلاق توافقی خود، وجود ندارد، لذا کافیست هر جا که هستید با شماره های موسسه حقوقی تماس بگیرید و صحبتی با وکیل مربوطه داشته باشید و از میزان تجربه او و حق الوکاله و زمان انجام پرونده خود مطلع گردید. یک وکیل طلاق توافقی می تواند در مورد مهریه و اجرت المثل و حضانت فرزندان و …به شما مشورت بدهد و همچنین شما را مرحله به مرحله در این فرآیند راهنمایی کند.

  مزایای مشاوره حقوقی در مورد طلاق توافقی با وکیل خانواده

  طلاق توافقی یک توافق قانونی جهت جدایی بین زوج هایی است که قادر به ادامه زندگی با یکدیگر نیستند. درخواست مشاوره حقوقی در مورد طلاق توافقی مزایای متعددی دارد، از جمله: احساس اطمینان در تصمیم خود، به دست آوردن درک روشنی از حقوق و تعهدات خود، نحوه محافظت از دارایی های خود در مقابل درخواست غیرمنطقی همسرتان.

  اگر قصد طلاق توافقی را دارید، مهم است که از یک وکیل خانواده با تجربه مشاوره حقوقی بگیرید. یک وکیل خانواده می‌تواند در مورد کل فرآیند، از ثبت درخواست طلاق گرفته تا مذاکره برای توافق‌نامه، نحوه دفاع در روز جلسه رسیدگی و… راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهد.

  طلاق توافقی ، در واقع طلاقی است که مرد و زن با هم دیگر توافق می کنند که به زندگی مشترک خود پایان دهند و از یک دیگر جدا شوند . همان طور که از نام طلاق توافقی می توان متوجه شد، این نوع طلاق ، طلاقی است که در آن همه چیز بر اساس توافق زن و شوهر است .

  این که مهریه به طور کامل پرداخته شود یا بخشیده شود و یا حتی بخشی از آن بخشیده شود و بخشی دیگر پرداخت گردد ، این که حضانت و نگه داری از فرزند بعد از جدایی با چه کسی باشد؟ این که نفقه فرزند را پس از جدایی چه کسی پرداخت کند و مسائلی از این قبیل ، همگی اموری هستند که زن و شوهر می توانند در مورد آن با هم توافق کنند و تمام این توافقات، برای دادگاه هم محترم است و به آن ها عمل می شود .

  یکی دیگر از نکاتی که در مشاوره حقوقی به شما گفته می شود اینکه طلاق در تقسیم بندی به طلاق رجعی و طلاق بائن تقسیم می شود . در واقع طلاق توافقی ، از انواع طلاق بائن می باشد . حالا این که بائن و رجعی به چه معناست ؟

   در واقع طلاق بائن به طلاقی اطلاق می شود که وقتی صیغه طلاق بین زن و شوهر جاری شد، دیگر رابطه زوجیت تمام شده است و در واقع زن و مرد دیگر به هم محرم نمی باشند . در حالی که در طلاق رجعی به این شکل نیست و در مدت عده هنوز زوج و زوجه ، زن و شوهر هستند و شوهر می تواند به همسرش بدون این که نیاز به عقد مجدد باشد رجوع کند و با او رابطه زناشویی برقرار کند و زندگی مشترک را از نو شروع کنند .

  افراد می توانند به برقراری تماس با وکیل طلاق توافقی جهت مشاوره رایگان و یا به صورت چت در واتساپ و آنلاین ، مسائل خود را با برترین وکلا مطرح کنند و از خدمات مشاوره رایگان شبانه روزی آن ها ، برخوردار شوند .

  در واقع این امکان برای تمام افراد جامعه وجود ندارد که ، به صورت حضوری به وکیل طلاق توافقی جهت مشاوره رایگان، مراجعه کنند به همین سبب بسیاری از وکلا و موسسه های حقوقی ، اقدام به ارائه خدمات خود به صورت غیر حضوری کردند، که مشاوره حقوقی رایگان ، از جمله این خدمات می باشد .

  در واقع وکیل طلاق توافقی در مشاوره رایگان ، به موکل خود خواهد گفت : این نوع طلاق بر خلاف دیگر انواع طلاق ، سریع تر می باشد و آن به علت توافقات حاصل شده بین زن و مرد است . البته باید توجه داشت که این سریع تر بودن را می توان زمانی مشاهده کرد که، زوجین امور خودرا به وکیلی متخصص در موسسه تهران طلاق می سپارند ، در غیر این صورت ممکن است در طی این مسیر ، با مشکلاتی مواجه شوند.

   مشاوره رایگان طلاق توافقی

  دریافت مشاوره رایگان طلاق توافقی برای افرادی که به هر دلیلی در حال انجام این امر می باشند می تواند تاثیر به سزای  در  روند پرونده داشته باشد ، یک مشاوره خوب در جریان پرونده و یا قبل از هر گونه اقدام می تواند به فرد در این رابطه دانش  لازم را  انتقال داده و با استفاده  از این موضوع  میتواند پرونده خود را به پیش ببرد .

  البته نکته ای که در این رابطه بسیار مهم می باشد این است که فرد  حتما باید از مشاوره حرفه ای و تخصصی در این زمینه ها  استفاده نماید و در غیر این صورت ممکن است به هر دلیلی  به وی اطلاعات اشتباه و یا قدیمی به وی داده شود و در این زمینه به صورت نادرستی راهنمایی شود.

  ما در گروه تخصصی تهران طلاق با استفاده از بهترین مشاوران اماده ارائه بهترین و تخصصی ترین مشاوره های حقوقی به شما در خصوص طلاق توافقی می باشیم

  گروه تخصصی تهران طلاق  با  بیش از ده سال سابقه کار و با بهره گیری از بهترین وکلا در این زمینه می تواند تمامی امور شما را در حوزه خانواده به نتیجه برساند .

  وکلای موسسه تهران طلاق ، از برترین وکلای تهران هستند که می توانند به زوجین در خصوص طلاق توافقی و همچنین در خصوص دیگر انواع طلاق ، خدمات قابل توجهی ارائه دهند .

  امتیاز دهید

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا