مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • وکیل آنلاین سلب حضانت

  وکیل-آنلاین-سلب-حضانت

  تماس با تهران طلاق

  تهران طلاق بزرگترین گروه وکلای تخصصی خنواده طلاق و مهریه 

  وکیل آنلاین سلب حضانت ، وکیلی با تجربه و متخصص می باشد که در خصوص تمام مسائل حقوق خانواده ، به خصوصی مبحث حضانت فرزند و عللی که باعث سلب حضانت می شود ، می تواند نکاتی حائز اهمیت را به هر یک از والدین ، ذکر کند ‌. قصد داریم‌ تا در این محتوا ، خصوصیات وکیل آنلاین سلب حضانت و خدمات او را ، ذکر‌ کنیم‌ . ما را تا پایان همراهی کنید .

  حضانت به معنای مراقبت نمودن و نگه داری کردن از فرزند ، می باشد که بر طبق آن چه که در قانون ذکر شده است ، حق و همچنین تکلیف والدین می باشد . حال ممکن است زوجین بنا به هر علتی ، تصمیم به جدایی و طلاق بگیرند ، در چنین صورتی اگر والدین کودک به صورت توافقی از یک دیگر‌ جدا شده باشند ، به تبع در مورد تمام مسائل موجود ، خصوصا حضانت فرزند با هم توافق کردند و بر طبق توافق آن ها عمل خواهد شد ، ولی اگر‌ والدین کودک در مورد حضانت فرزندشان با هم اختلاف دارند ، در چنین شرایطی بر‌ طبق قانون عمل می شود .

  حالت دیگری را که وکیل آنلاین سلب حضانت ، می‌ تواند در این خصوص ذکر‌ کند ، زمانی است که یکی از والدین کودک از دنیا رفته باشد و به عبارتی در قید حیات نباشد . در چنین شرایطی نیز حضانت با آن والدی است که در قید حیات است .

  وکیل حضانت فرزند ، می تواند به زوجینی که در حال جدایی و طلاق می باشند و فرزندی نیز دارند ،  اشاره کند که بر طبق آن چه که در قانون مدنی ذکر شده است ، حضانت فرزند تا پیش از هفت سالگی ، بر عهده مادر می باشد و پس از هفت سالگی نیز ، پدر عهده دار حضانت از فرزند خواهد بود ، ( تا هنگامی که فرزند به بلوغ شرعی برسد ) . اما نکته مهمی که وکیل آنلاین سلب حضانت باید ذکر کند  ، در خصوص مواردی است که باعث می‌ شود تا حضانت از مادر و یا پدر ، سلب می شود .

  از جمله این موارد می‌ توان به حالتی اشاره کرد که : ۱ / مادر یا پدر کودک به بیماری روانی و یا حتی به جنون مبتلا شده باشند . ۲ / یا مورد که والدین کودک به فساد اخلاقی و فحشا شهرت داشته باشند . ۳ / یا موردی که والدین کودک ، فرزندشان را مجبور کنند تا به کار هایی که غیر اخلاقی و بر خلاف قانون است ، مثل : قاچاق ، تکدی‌ گری ، و … ورود کند . ۴ / مورد دیگری که وکیل آنلاین سلب حضانت می تواند متذکر شود ، حالتی است که مادر یا پدر که عهده دار حضانت فرزند است ، کودک خود را بار ها مورد ضرب و جرح ، قرار دهد . و … ‌اشاره کند .

  وکیل آنلاین سلب حضانت ، می‌ تواند به هر یک از والدین که عهده دار حضانت از فرزند است ، ذکر‌ کند که : اگر فرزند حاصل از ازدواج زوج و زوجه ، پسر باشد در چنین وضعیتی تا پیش از آن که پسر به سن ۷ سالگی‌‌ برسد ، حضانت او با مادرش است ( حضانت چه پسر و چه دختر ، تا پیش از هفت سالگی بر طبق قانون با مادر است ) اما هنگامی که ، پسر زوجین به هفت سالگی رسید ، تا هنگامی که به بلوغ شرعی یا همان پانزده سالگی تمام قمری برسد ، پدرش عهده دار حضانت خواهد بود . بنابراین حضانت پسر در سال ۱۴۰۰ تا ۱۵ سالگی با پدر ، است . باید افزود که : والدین می توانند بر خلاف این نیز با هم توافق کنند که به عنوان مثال ؛ حتی پس از آن که پسر ( یا دختر ) به هفت سالگی‌ رسید ، هم چنان مادر عهده دار حضانت باشد .

  وکیل متخصص  انلاین سلب حضانت

  به صورت کلی امر سلب حضانت بدین معنی می باشد که اگر فردی حضانت از فردی را  تاکنون به عهده داشته است و هم اکنون به هر دلیل یا دلائلی  فاقد شرایط حضانت فرزند می باشد ، در این صورت  طرف مقابل وی می تواند با استفاده از  وکلای متخصص که به صورت انلاین و تلفنی و حضوری مشغول به کار می باشند حضانت را از فرد سلب نموده و در این رابطه اقدام به  گرفتن حضانت از  طرف مقابل خود بنماید.

  این وکیل در امور حضانت بسیار  تخصص دارد و فوق العاده قوی و دارای دانش و مهارت های بسیار فراوانی می باشد. ئی کمی تواند با درخواست های حرفه ای از دادگستری در این باره اقدام  ارائه فرد به مراکز مشاوره نماید و تایید عدم  صلاحیت فرد در امر حضانت ، این موضوع را از وی سلب نماید .

  به صورت کلی در این موارد طرف مقابل نیز ممکن است اقدام به انجام این مراحل بنماید  ، اما یک وکیل متخصص در این رابطه قادر است  به صورت حرفه ای تمامی مواردی را که در این مورد لازم است  را انجام داده تا اعتراضات فرد به نتیجه ای در این خصوص نرسد و حضانت از فرد مورد نظر گرفته شود .

  موسسه حقوقی معروف تهران طلاق ، با دارا بودن مشاورین و وکلایی متخصص و با تجربه ، آماده ارائه خدمات در خصوص مسائل حقوق خانواده ، به عموم افراد می باشد .

  وکیل آنلاین سلب حضانت
  وکیل آنلاین سلب حضانت از مادر
  وکیل آنلاین سلب حضانت از پدر
  وکیل آنلاین سلب حضانت از همسر
  وکیل آنلاین سلب حضانت بچه
  وکیل آنلاین سلب حضانت به همسر
  وکیل آنلاین سلب حضانت با کیست
  وکیل آنلاین سلب حضانت پدر
  وکیل آنلاین سلب حضانت پسر
  وکیل آنلاین سلب حضانت پدر و مادر
  وکیل آنلاین سلب حضانت تجاری
  وکیل آنلاین سلب حضانت توسط پدر
  وکیل آنلاین سلب حضانت توییتر
  وکیل آنلاین سلب حضانت توسط شوهر
  وکیل آنلاین سلب حضانت توسط مادر
  وکیل آنلاین سلب حضانت ثالث
  وکیل آنلاین سلب حضانت ثارالله
  وکیل آنلاین سلب حضانت ثابت
  وکیل آنلاین سلب حضانت جمکران
  وکیل آنلاین سلب حضانت جدید
  وکیل آنلاین سلب حضانت چیست
  وکیل آنلاین سلب حضانت چک
  وکیل آنلاین سلب حضانت چیه
  وکیل آنلاین سلب حضانت چه حکمی دارد
  وکیل آنلاین سلب حضانت حق
  وکیل آنلاین سلب حضانت حقیقی
  وکیل آنلاین سلب حضانت حیوانات
  وکیل آنلاین سلب حضانت خواهر
  وکیل آنلاین سلب حضانت خدمت
  وکیل آنلاین سلب حضانت خود
  وکیل آنلاین سلب حضانت خودم
  وکیل آنلاین سلب حضانت در ایران
  وکیل آنلاین سلب حضانت دختر
  وکیل آنلاین سلب حضانت در تبریز
  وکیل آنلاین سلب حضانت در تهران
  وکیل آنلاین سلب حضانت در
  وکیل آنلاین سلب حضانت ذمه
  5/5 - (1 امتیاز)
  نوشته های تازه
  وکیل-تضمینی-حضانت
  حضانت-فرزند-بعد-از-فوت-پدر-
  شماره-وکیل-حضانت-
  وکیل-حضانت-مشهد-
  وکیل-حضانت-شیراز
  قانون-جدید-حضانت-دختر

  اشتراک گذاری

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا