مشاوره رایگان

(ساعات اداری)طلاق

وکیل آنلاین طلاق رایگان

وکیل آنلاین طلاق رایگان ، به صورت غیر حضوری و آنلاین ، آماده ارائه خدمت به تمام مردم جامعه می باشد . افراد می توانند مسائل و مشکلات خود را ، با برترین و زبده ترین وکلا ، در میان بگذارند ، تا مشکلاتشان به بهترین شکل ممکن حل شود . برای آشنایی با خصوصیات و خدمات وکیل آنلاین طلاق رایگان ، این مطلب را به خوبی و به طور دقیق بخوانید .

امروزه اکثر افراد تمایل دارند تا پیش از مراجعه کردن به دفاتر وکالت و یا حتی موسسات حقوقی ، به صورت آنلاین با وکیل آنلاین طلاق رایگان ، صحبت کنند و آگاهانه تر با مسئله یا مشکل خود مواجه شوند . در واقع وکیل آنلاین طلاق رایگان ، می‌ تواند نکات بسیار مهمی را در خصوص طلاق و چگونگی آن ،‌ به هر کدام از زوجین ذکر کنند .

یکی از مسائلی که ممکن است برای عده کثیری سوال باشد ، این امر‌ است که : آیا زوجه نیز می تواند از همسر خود طلاق بگیرد ؟ وکیل آنلاین طلاق رایگان ، باید اشاره کند که : بله ، زوجه نیز می تواند از همسر خود طلاق بگیرد ، اما با شرط و شروطی که در قانون ذکر شده است . در واقع این طور نیست که زوجه به هیچ عنوان نتواند از همسرش جدا شود ، بلکه بر طبق قانون زن با وجود شرایطی‌ می تواند از مرد جدا شود .

از جمله این شرایط‌ می توان به عسر و حرج زوجه ، و شروط دوازده گانه عقدنامه ، اشاره کرد .‌ به عنوان مثال : فرض کنید که مردی همسر خود را کتک می زند ، یا مردی اعتیاد به الکل ، مواد مخدر ، و .. دارد ، یا مردی محکوم به حبس قطعی به مدت ۵ سال و یا بیش تر از این مدت شده باشد ، یا مردی نفقه همسرش را پرداخت نکند در مدت مشخصی و از طرفی نیز نتوان او را به پرداخت کردن نفقه ملزم کرد ، و مواردی از این قبیل ، در چنین شرایطی زوجه می تواند از همسرش جدا شود

در مقابل از آن جایی که طلاق جزء‌ اختیارات مرد می باشد یا به عبارتی حق مرد است ، به همین سبب حتی اگر مرد دلیلی نداشته باشد نیز می تواند همسر خود را طلاق بدهد ، با این شرط که پیش از طلاق دادن باید حقوق او ( اجرت المثل ایام زوجیت ، مهریه ، و .. ) را کاملا پرداخت کند .

از دیگر خدمات وکیل آنلاین طلاق رایگان ، می توان به شماره وکیل طلاق رایگان ، اشاره کرد . در واقع عده ای تمایل دارند که با یک وکیل با تجربه و زبده ، مشکلات خود را به صورت تلفنی مطرح کنند . این قبیل افراد می توانند با شماره وکیل طلاق رایگان ، تماس برقرار کنند و از روند طلاق و مراحل آن مطلع شوند .

نکته ای که باید در این خصوص به آن توجه ویژه داشت ، این امر است که : چه به صورت تلفنی و چه به صورت آنلاین و چت ، اصلا نیاز نیست که افراد مبلغی را پرداخت کنند . بلکه به طور کاملا رایگان و بدون پرداخت نمودن حتی یک ریال ، می‌ توانند با وکیل آنلاین طلاق رایگان ، صحبت کنند و از راهنمایی ها‌ و تجربه او در این خصوص ،‌ برخوردار شوند .

وکیل آنلاین طلاق رایگان ، باید این نکته را نیز به هر یک از زوجین که قصد جدایی و طلاق دارد ، ذکر کند که : بهترین و ساده ترین راه طلاق ، طلاق توافقی‌ می باشد . پس به جای تشدید اختلافات و درگیری ها ، بهتر است زوجین با هم توافق کنند و به دور از درگیری و نزاع ، در کم ترین زمان ممکن از هم جدا شوند .

موسسه حقوقی با سابقه و معروف تهران طلاق ، با کادری متخصص و زبده ، به صورت تخصصی اقدام به حل کردن مسائل مراجعه کنندگان خود ، در زمینه حقوق خانواده ( مسائلی همچون : طلاق ، جهیزیه ، شرایطی که باعث سلب حضانت می شوند ، نفقه ، و … ) می باشد .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا