مشاوره رایگان

(ساعات اداری)حضانت

وکیل حضانت تهران

وکیل حضانت تهران ، با فعالیت در زمینه مسائل موجود در حقوق خانواده ، علی الخصوص مبحث حضانت فرزند ، از سابقه و همچنین تجربه بسیار زیادی برخوردار می باشد . در واقع وکیل حضانت تهران ، مناسب ترین و عالی ترین فردی است که می توان ، امر مهم حضانت فرزند را به او سپرد و از خدمات شایسته او برخوردار شد . برای مطلع شدن از این خدمات بی شمار ، این محتوا را به خوبی مطالعه بفرمایید .

حضانت از فرزند و نگه داری کردن و مراقبت نمودن از او ، بر طبق نص قانون هم حق و هم تکلیف پدر و مادر می باشد . بنابراین تا وقتی که والدین کودک ، با هم دیگر زندگی می کنند به تبع نگه داری کردن و مراقبت نمودن از فرزند ، یا به عبارت دیگر حضانت فرزند ، بر عهده هر دو آن ها می باشد .

اما گاهی مواقع که بحث جدایی و طلاق پیش می آید ، غیر از تمام مسائل که در هنگام جدایی و طلاق بروز پیدا می کنند ، بحث اصلی و دغدغه اصلی این امر است که : از این به بعد که مادر و پدر کودک از هم جدا می شوند ، نگه داری و حضانت از کودک با چه کسی می باشد ؟

نکته دیگری که وکیل حضانت تهران ، باید به آن بپردازد این امر است که : این طور نیست که تنها در هنگام جدایی و طلاق والدین ، بحث حضانت فرزند پیش آید ، بلکه در برخی مواقع ممکن است یکی از پدر یا مادر ، به هر دلیلی از دنیا بروند و فوت کنند . به تبع در این صورت هم بحث حضانت مطرح می شود . وکیل حضانت فرزند در این خصوص باید نکات بسیار مهمی را متذکر شود ، که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد .

در واقع در اکثر اوقات ، زوجینی که قصد طلاق و جدایی از هم دارند ، دارای فرزندی زیر ۷ سال می باشند . می توان این طور گفت که : اکثر زوجین در سال های اول زندگی ، به مشکل و اختلافاتی می خورند که سرانجام زندگی آن ها ، به طلاق ختم می شود . و در چنین وضعیتی علاوه بر آن که خود یک آسیب روحی می بینند ، در این میان فردی معصوم و بی گناه نیز ، باید آسیب های روحی بسیاری را تحمل کند .

قانون گذار برای آن که کودک زیر ۷ سال میزان کم تری آسیب ببیند ، حضانت او را به مادر داده است . همان طور که خود واقف بر این مسئله هستید ، کودک در این سن و سال بسیار بیش تر از هر وقت دیگری ، به حضور مادر و حمایت های او نیاز دارد . بنابراین کودک چه پسر باشد و چه دختر ، حضانت او تا ۷ سالگی با مادر خواهد بود .

البته وکیل حضانت تهران باید این نکته را نیز اشاره کند که : اگر والدین کودک به طور توافقی جدا شده باشند ، می توانند در مورد این مسئله که حضانت با کدام یک از آن ها باشد توافق نمایند . یعنی می توانند خلاف آن چه که در قانون ذکر شده است ، با هم توافق کنند که برای مثال حتی پس از ۷ سالگی هم ، حضانت با مادر باشد .

نکته دیگری که بهترین وکیل برای حضانت می تواند به زوجین متذکر شود این است که : زوجین می توانند از خدمات مشاوره حقوقی ، چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین یا تلفنی ، برخوردار شوند . به این صورت که می توانند با برقراری تماس با وکیل حضانت تهران ، مسائل خود را با او در میان بگذارند تا وکیل حضانت تهران ، بهترین راه حل ها را در اختیار هر یک از والدین ، قرار دهد . و هر یک از آن ها را در این زمینه یاری کند .

وکلای موفق و متخصص موسسه حقوقی تهران طلاق ، از زبده ترین وکلای تهران می باشند . و افراد می توانند با خاطر آسوده امور خود را ( اموری مثل : حضانت ، طلاق ، مهریه ، و … ) به وکلای این موسسه حقوقی معروف بسپارند .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا