مشاوره رایگان

(ساعات اداری)طلاق

وکیل طلاق در شمال تهران

وکیل طلاق در شمال تهران ، وکیلی با تجربه می باشد که به واسطه سال ها فعالیت در این زمینه ، به طور کامل از قوانین و رویه دادگاه ها مطلع است . به گونه ای که می تواند به بهترین شکل ممکن ، هر یک از مراجعه کنندگان خود را راهنمایی کند ، و آن ها را برای طی نمودن این مسیر یاری کند . برای مطلع شدن از خدمات وکیل طلای در شمال تهران ، این مطلب را بخوانید .

یکی از مسائلی که امروز دامن گیر زوجین شده است ، همین مسئله طلاق می باشد . گاهی اوقات زوجین با کوچک ترین اتفاق و بحثی ، اولین راهی که به ذهنشان می رسد ، طلاق گرفتن است و اصلا هیچ تلاشی نمی کنند که زندگی خود را حفظ نمایند و مسائل و اختلافات موجود را حل کنند .

اما در مقابل زوجینی هستند که تمام راه ها را رفتند ولی باز اختلافات و مشکلات آن ها به حدی جدی است که هیچ راهی جز طلاق ، برای آنان باقی نگذاشته است . وکیل طلاق در شمال تهران ، پیش از آن که هر یک از زوجین و یا هر دو آن ها در این باره صحبتی کند ، علت این درخواست را خواهد پرسید .

در واقع وقتی که دلیلی در میان باشد ، راحت تر می توان مراحل طلاق را طی نمود . به عنوان مثال مردی را در نظر بگیرید که بدون هیچ علتی میخواهد زن خود را طلاق بدهد ، خب این مرد باید نفقه ، اجرت المثل ، مهریه زن ، و … را بپردازد و به تبع به مشکلاتی نیز در این مسیر میخورد . حال در مقابل مردی را تصور کنید که به علت آن که زنش از او تمکین نمی کند می خواهد او را طلاق بدهد .

در چنین وضعیتی علاوه بر آن که دیگر زن مستحق دریافت نمودن نفقه نیست ، مستحق گرفتن اجرت المثل هم نخواهد بود . یا در خصوص طلاق از طرف زن ، باید افزود که : زن فقط زمانی می‌ تواند طلاق بگیرد که دلیلی محکمه پسند داشته باشد . مثل این که مرد زن دوم گرفته بدون اجازه او ، یا مثلا مرد معتاد است ، و مواردی از این قبیل .

نکته دیگری که وکیل طلاق توافقی باید به آن اشاره کند در مورد طلاق توافقی می باشد . در طلاق توافقی همه چیز حتی مسائل غیر مالی هم با توافق زن و مرد ، تعیین تکلیف می شود . این نوع از طلاق به واسطه همین توافقات ، فوری ترین و ساده ترین نوع طلاق می باشد .

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران

بهترین وکیل طلاق در شمال تهران ، وکیلی است که به طور کامل به صحبت های هر یک از مراجعه کنندگان خود ، گوش می دهد و پس از آن بهترین و سریع ترین راه ممکن را ، برای رسیدن به نتیجه مطلوب موکل ، بیان می کند . وکیل طلاق در شمال تهران ، از موکل خود در تمام مراحل به خوبی دفاع می کند و او را در این مسیر پر پیچ و خم ، یاری می نماید . نکته دیگری که در مورد وکیل طلاق در شمال تهران ، باید ذکر کرد این امر است که : مردم می توانند با بهترین وکیل طلاق در شمال تهران  ، به صورت غیر حضوری ( آنلاین یا تلفنی ) و یا حتی به صورت حضوری ارتباط برقرار کنند و اطلاعات مفیدی را در زمینه انواع طلاق و چگونگی آن ، کسب نمایند . و با دید باز تر و همچنین آگاهانه تر در این راه قدم بگذارند .

مشاورین حقوقی و وکلای زبده و کاربلد موسسه حقوقی تهران طلاق ، کادری با تجربه و متخصص هستند که سال های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت کردند و به خوبی از چگونگی حل و فصل تمام دعاوی موجود در حقوق خانواده ، آگاه هستند . وکلا و مشاورین حقوقی این موسسه حقوقی معروف ، می‌ توانند به بهترین شکل ممکن ، مراجعه کنندگان را یاری کنند و آن ها را هر چه سریع تر ، به نتیجه مطلوبشان برسانند .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا