مشاوره رایگان

(ساعات اداری)طلاق

وکیل متخصص طلاق

وکیل متخصص طلاق ، می تواند از شما در امر طلاق و دیگر امور موجود در حقوق خانواده ، دفاع کند . در واقع وکیل متخصص طلاق ، وکیلی کاربلد و متخصص است که از رویه دادگاه ها و همچنین از قوانین مربوط به طلاق ، مطلع است و در این خصوص به بهترین شکل هر یک از زوجین را راهنمایی می کند . برای آشنایی با وکیل متخصص طلاق و خصوصیات او ، این مطلب را بخوانید .

وکیل تضمینی طلاق ، پیش از هر بحثی باید به این مطلب اشاره کند که : امروزه بسیاری از زوجین تا اختلاف و مشکلی می آید ، سریع به فکر طلاق و جدایی می افتند . در حالی که طلاق و جدایی آخرین راهی است که باید زوجین به آن فکر کنند . وقتی که مشکلات و اختلافات میان زوجین به حدی زیاد می شود که دیگر ادامه دادن زندگی برای هر دو زوجین یا یکی از آن ها ، سخت است بحث طلاق و جدایی پیش می آید .

وکیل متخصص طلاق در این رابطه باید اشاره کند که : طلاق دارای اقسامی است که هر یک از این اقسام ویژگی ها و خصوصیات خاص خود را دارد . از جمله این اقسام می توان به : طلاق از جانب زن ، طلاق توافقی ، و طلاق از طرف مرد ، اشاره کرد . در رابطه با طلاق از جانب زن باید افزود که : این نوع طلاق ، در واقع تنها در برخی موارد به خصوص اتفاق می افتد و مثل طلاق از طرف مرد نیست که ، مرد هر زمانی که خواست درخواست طلاق بدهد .

بلکه در طلاق از طرف زن ، زوجه باید دلیل بیاورد ( مثل مصادیق عسر و حرج ) تا بتواند درخواست طلاق بدهد . قسم دیگر از اقسام طلاق ، عبارت است از : طلاق توافقی . در واقع در این قسم زن و شوهر با هم تصمیم به طلاق گرفتند و به این علت این طلاق به طلاق توافقی شناخته شده است که ؛ زن و شوهر با هم در خصوص مسائل غیر مالی و مالی موجود در ازدواج ، به توافق رسیدند .

مثلا توافق کردند که زوجه مهریه اش را ببخشد ، یا توافق کردند که حضانت فرزند بعد از ۷ سالگی هم با زوجه باشد ، و توافقاتی از این قبیل که همگی مورد قبول دادگاه خواهد بود ‌. وکیل متخصص طلاق باید اشاره کند که : اگر حتی در مورد یک موضوع ، زن و شوهر به توافق نرسیده باشند ، دیگر طلاق توافقی اتفاق نخواهد افتاد .

مسئله دیگری که باید در مورد وکیل متخصص طلاق ، ذکر کرد در خصوص شماره وکیل طلاق می باشد . همان طور که خود واقف بر این امر هستید ، وکیل متخصص طلاق سال ها در این خصوص فعالیت کرده و تجربه های ارزشمندی در خصوص طلاق ، کسب ‌کرده است . وکیل متخصص طلاق به واسطه همین فعالیت خود در این زمینه ، تبحر لازم و کافی را برای حل و فصل این قبیل دعاوی دارد و به همین جهت می توان با خاطر آسوده ، پرونده خود را به او سپرد .

در برخی مواقع هر کدام از زوجین و یا هر دو آن ها ، تمایل دارند که قبل از آن که پرونده خود را به وکیل متخصص طلاق بسپارند ، با او در مورد مسئله خود بحث و گفت و گو کنند . در واقع این قبیل افراد می توانند با برقراری تماس با شماره وکیل طلاق ، مسائل خود را مطرح کنند و از حق و حقوق های خود در این مسئله ، با خبر شوند و آگاهانه این پروسه را طی کنند .

وکلای موسسه حقوقی معتبر تهران طلاق ، در این زمینه سال ها فعالیت کردند و از تجربه و دانش کافی در این خصوص برخوردار می باشند . وکلای این موسسه حقوقی ، علاوه بر مبحث طلاق و دیگر اقسام آن ، در زمینه دیگر مسائل حقوق خانواده ، مثل : حضانت و شرایط سلب حضانت ، نفقه زوجه ، اقارب و فرزندان ، جهیزیه ، مهریه ، و … خدمات قابل توجهی را به مراجعه کنندگان خود ، ارائه می دهند .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا