مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • نفقه

  وکیل متخصص نفقه +بهترین وکیل نفقه

  وکیل متخصص نفقه ، وکیلی زبده و با تجربه است که در زمینه تمام مسائل حقوق خانواده ، به خصوص بحث نفقه زوجه و نفقه فرزندان و اقارب ، فعالیت می کند . قصد داریم تا در این محتوا به بررسی خصوصیات وکیل متخصص نفقه بپردازیم . پس ما را تا انتها همراهی بفرمایید .

   مشاوره حقوقی نفقه

  از جمله خدمات وکیل متخصص نفقه ، می توان به مشاوره حقوقی اشاره کرد . افراد می توانند در زمینه تمام مسائلی که در حقوق خانواده وجود ندارد ، با وکیل نفقه | مشاوره حقوقی نفقه ، مشورت کنند و مسائل و مشکلات حقوقی خود را با ، با تجربه ترین و متخصص ترین وکلا در میان بگذارند . در واقع وکیل متخصص نفقه ، باید اشاره کند که : نفقه عبارت می باشد از : تامین نمودن تمام نیاز های متناسب و متعارف با وضعیت زوجه ، نیاز هایی مثل : هزینه های درمانی و بهداشتی ، مسکن ، خوراک ، البسه ، و … که همگی بر طبق قانون بر عهده شوهر است ‌. نکته حائز اهمیتی که وکیل متخصص نفقه ، باید به آن اشاره کند این امر است که :  نفقه تنها به زن در عقد ازدواج دائم تعلق می گیرد ، و در واقع در صیغه یا همان عقد ازدواج موقت ، زن مستحق دریافت نمودن نفقه نیست . البته زوج و زوجه می توانند در عقد نکاح موقت ، با یک دیگر توافق نمایند که زن مستحق دریافت کردن نفقه باشد .

  وکیل نفقه متخصص و با تجربه

  وکیل نفقه متخصص و با تجربه ، می تواند پاسخگوی تمام سوالات زوجین در خصوص مسائل حقوق خانواده و نفقه ، باشد . به عنوان مثال یکی از سوالات مهمی که ممکن است ذهن زوجین را درگیر کرده باشد ، این امر است که : آیا نفقه پس از طلاق نیز به زوجه تعلق خواهد گرفت ؟ یا به عبارت دیگر آیا بعد از طلاق ، مرد باید همچنان نفقه زوجه را بپردازد ؟ وکیل متخصص نفقه ، در پاسخ به این سوال باید اشاره کند که : در یک تقسیم بندی طلاق به ، طلاق بائن و طلاق رجعی تقسیم می شود . در واقع اگر زوج و زوجه به صورت رجعی طلاق گرفته باشند ، به تبع در چنین صورتی زوج باید کماکان همچون سابق در مدت زمان عده طلاق رجعی ( سه ماه یا سه طهر ) نفقه زوجه را پرداخت کند . در مقابل زوجه نیز باید در این سه ماه یا سه طهر ، همچون سابق در منزل زوج سکونت کند . اما اگر طلاق زوج و زوجه از نوع بائن باشد ، در چنین صورتی دیگر زوجه مستحق دریافت کردن نفقه نیست .

  وکیل نفقه در تهران

  نکته دیگری که وکیل نفقه در تهران ، می تواند به هر یک از زوج و زوجه ذکر کند ، این امر است که : اگر زوجین در حالتی از هم طلاق بگیرند که زن باردار باشد ، در چنین صورتی عده طلاق زن تا پایان مدت بارداری و یا به عبارت دیگر ، تا زمان زایمان او می باشد و در واقع مرد باید در طول این مدت ، نفقه زوجه را بپردازد . حال مسئله ای که پس از زایمان به وجود می آید ، این امر است که : وقتی زوجه وضع حمل کرد ، از این به بعد بر طبق قانون حضانت فرزند زوجین تا ۷ سالگی ، بر عهده زوجه ( مادر ) خواهد بود . و پدر از این پ باید نفقه فرزندش را بپردازد . لازم به ذکر است که : هیچ تفاوتی نمی کند که مادر یا پدر و یا اصلا شخص دیگری عهده دار حضانت باشد ، در هر صورت این پدر کودک است که باید در درجه اول ، نفقه فرزند خود را پرداخت کند . حال اگر پدر با وجود تمکن مالی ، نفقه ای نپردازد ، به تبع مطابق با قانون مجازات خواهد شد .

   بهترین وکیل نفقه

  بهترین وکیل نفقه در ایران یک وکیل خانواده می باشد که دارای سالها تجربه و تخصص کاری می باشد و و با تسلط خود بر دانش و مهارت های  قانونی می تواند در هر شرایط حکم به پرداخت نفقه را به نفع شما  دریافت نماید .

  همانطور که می دانید  نفقه دارای بخش های متفاوتی می باشد و  از بخش های زیادی تشکیل شده است ،  این بخش هات عبارتند از خوراک ، پوشاک ،؛ هزینه های درمان ، مسکن ، و مهمتر از همه براساس وضعیت خانوادگی زن معین می شود . این موضوع می تواند در  میزان تعیین شده نفقه بسیار مهم باشد به همین دلیل  استفاده از بهترین وکیل  نفقه در ایران میتواند در این راستا حقوق شما را بیشتر و بهتر تضمین و دریافت نماید .

  علاوه بر این مورد در دادگاه میزان نفقه براساس نظر کارشناس تعیین می شود و کارشناس با توجه به شرایط  اقتصادی  اقدام به  تعیین میزان نفقه فرد می نماید ، در این صورت اگر میزان نفقه با توجه به شرایط خانوادگی زن پایین تر باشد وکیل می تواند به میزان آن اعتراض نماید و  در این رابطه اقدام به  به دریافت میزان  لیاقت زن بنماید .

   

  وکلای موسسه معتبر تهران طلاق ، از معروف ترین و برترین وکلای تهران می باشند که ، دارای پرونده های متعدد و موفقی در زمینه مسائل موجود در حقوق خانواده ، هستند . افراد می توانند مسائل حقوقی خود را با خاطر آسوده ، به این موسسه حقوقی بسپارند .

  5/5 - (1 امتیاز)

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا