مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • مهریه

  وکیل مهریه کرج + بهترین

  وکیل مهریه کرج ، وکیلی است که به مراجعه کنندگان خود به کم ترین هزینه و ساده ترین شیوه ، در خصوص چگونگی مطالبه مهریه ، یا در خصوص چگونگی پرداخت مهریه و اعسار و تقسیط‌ مهریه ، کمک می کند . برای مطلع شدن از ویژگی ها و همچنین از خدمات وکیل مهریه کرج ، ما را تا انتهای این نوشته همراهی کنید .

  در قانون از سه نوع مختلف مهریه صحبت شده که این سه نوع عبارت است از : مهر المتعه ، مهر المسمی ، مهر المثل . مهر المسمی ، در واقع مهریه ای است که : زوج و زوجه پیش از عقد در خصوص آن توافق کردند و توافق آن ها در عقد نامه نیز ذکر شده است که مثلا مهریه زوجه ۱۱۰ سکه بهار آزادی باشد ، یا فلان ملک باشد .

  مهر المتعه ، مهریه ای می باشد که زن و مرد پیش از عقد نکاح با هم در خصوص این که مهریه زوجه چه چیزی باشد ، توافق نکردند و زوج پیش از برقراری رابطه همسر خود را طلاق می دهد . در چنین وضعیتی به زوجه مهر المتعه تعلق خواهد گرفت .

  مهر المثل نیز به مهریه ای گفته می شود که : مرد و زن پیش از عقد نکاح ، توافقی در خصوص مهریه زوجه نکردند ، و با یک دیگر رابطه زناشویی برقرار می کنند ، در چنین صورتی به زوجه مهر المثل ، تعلق خواهد گرفت . وکیل مهریه کرج ، می تواند در خصوص مهریه زوجه و این که چگونه می تواند مهریه خود را مطالبه کند ، نکات قابل توجهی را به زوجه ذکر کند .

  اداره اجرای ثبت مهریه کرج

  نکته حائز اهمیتی که وکیل مهریه کرج ، می تواند به آن اشاره کند این امر است که : وقتی زوجه تصمیم می گیرد که مهریه خود را مطالبه کند به دو طریق زن می تواند این امر را انجام دهد . در واقع روش اول به این صورت است که : شوهر دارایی دارد ، مال و اموالی دارد . زن به اجرای ثبت مراجعه می کند و آن دارایی ها و اموال را ، به اجرای ثبت معرفی می کند .

  در واقع با مراجعه کردن به اداره اجرای ثبت مهریه کرج ، زن خیلی سریع تر و کم هزینه تر به نتیجه مطلوب خود می رسد . در حالی که روش دوم که مراجعه کردن به دادگاه است به این صورت نیست . چرا که وقتی زوجه مجبور به اقدام کردن از این روش می شود که مرد ، نه دارایی دارد نه حتی مال و اموالی دارد . و زن چاره ای جز مراجعه کردن به دادگاه برای مطالبه نمودن مهریه ، ندارد . که به تبع این روش هم بسیار هزینه دارد و هم طولانی است ‌.

  ممکن است این سوال از وکیل مهریه کرج مطرح شود که : چرا مراجعه کردن به دادگاه طولانی تر از مراجعه کردن به اجرای ثبت است ؟ در واقع می توان این طور گفت که : مرد وقتی دارایی ندارد ، نمی تواند مهریه همسرش را یک جا پرداخت کند ، پس درخواست اعسار می دهد ، به تبع مدتی صرف قبول شدن یا نشدن درخواست اعسار از پرداخت کردن مهریه می شود .

  پس از آن که درخواست قبول شد ، تازه بحث این که درآمد زوج چقدر است و نیاز های زندگی او چیست و چه افرادی تحت تکفل مرد هستند و نیاز های آن افراد چیست ، و … مطرح می شود که همه این ها ، زمان بر می باشد ‌. تا وقتی که نوبت به تعیین کردن پیش قسط و اقساط مهریه برسد . در حالی که در اجرای ثبت این طور نیست  و اگر مرد مهریه را نپردازد ، از فروش آن مال ، به عنوان مثال ، مهریه زوجه پرداخته می شود .

  بهترین وکیل مهریه کرج

  بهترین وکیل مهریه کرج دارای دانش و تخصص بالایی در پرونده های مهریه می باشد ، این وکیل متخصص در امر مهریه  باتوجه به وضعیت و میزان مهریه  قادر است انواع متفاوتی از  راهها را برای رسیدن به دریافت مهریه به صورت کامل انجام دهد . وکیل متخصص مهریه در کرج  دارای سابقه و همچنین تخصص بسیار بالایی   در اجرا گذاشتن مهریه و پیگیری آن در اداره ثبت دارد .

  علاوه بر این امر مهریه با توجه به ویژگی ذاتی خود ممکن است در هر صورت به صورت اقساط در بیاید و این مورد برای  زوجه باعث ایجاد انواع استرس شود .

  در ضمن اگر یک وکیل حرفه ای در پرونده باشد در هر صورتی   درخواست اعسار مهریه توسط زوج را در  دادگاه با استفاده از دفاعیات خود  رد نموده و در این باره قادر است به صورت تخخصی در پرونده های اعسار وارد شود .

  علاوه بر این در پرونده های مهریه ازدواج موقت فرد  ممکن است بعد از اتمام مدت نتواند   ان را دریافت نماید که این امر باعث می شود فرد به صورت بسیار ناراحت کننده ای به حقوق قانونی خود نرسد به همین دلیل فرد در این مورد  می توان دپرونده خود را به وکیل امر ارائه دهد .

  موسسه حقوقی تهران طلاق ، موسسه ای با سابقه است که دارای برترین و  با تجربه ترین مشاورین حقوقی و وکلا می باشد . این موسسه حقوقی معروف ، بیش تر از ۱۲ سال است که در زمینه مهریه و دیگر مسائل حقوق خانواده ، فعالیت می کند و پرونده های موفق بسیار زیادی نیز ، داشته است .

  وکیل مهریه کرج
  وکیل مهریه کرج امروز
  وکیل مهریه کرج اینستاگرام
  وکیل مهریه کرج ارتوپد
  وکیل مهریه کرج املاک
  وکیل مهریه کرج ارتش
  وکیل مهریه کرج اصفهان
  وکیل مهریه کرج اهواز
  وکیل مهریه کرج اراک
  وکیل مهریه کرج اسلامشهر
  وکیل مهریه کرج اردبیل
  بهترین وکیل مهریه در کرج
  وکیل مهریه کرج پارس
  وکیل مهریه کرج پور
  وکیل مهریه کرج پیام نور
  وکیل مهریه کرج پیامبر
  وکیل مهریه کرج پنجره
  وکیل مهریه کرج پایه یک
  وکیل مهریه کرج تلگرام
  وکیل مهریه کرج تلفن
  وکیل مهریه کرج تبریز
  وکیل مهریه کرج تضمینی
  وکیل مهریه کرج تهران نی نی سایت
  وکیل مهریه کرج تخصصی
  وکیل مهریه کرج تسخیری
  وکیل مهریه کرج تلفنی
  وکیل مهریه کرج تهران مشاوره حقوقی
  وکیل مهریه کرج تماس
  وکیل مهریه کرج ثابت
  4.5/5 - (2 امتیاز)

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا