مشاوره رایگان

(ساعات اداری)نفقه

وکیل نفقه در غرب تهران

وکیل نفقه در غرب تهران ، دارای ویژگی‌ های بسیاری می‌ باشد . از جمله این ویژگی ها می توان به : دانش و تجربه بسیار‌ زیاد وکیل نفقه در غرب تهران ، اشاره کرد . چرا که او بار ها چنین پرونده هایی را به سرانجام مطلوب موکل خود رسانده ، و از موکلش در این راه دفاع کرده است ، تا حق او ضایع نشود . ما قصد داریم تا در این مطلب ، به بیان ویژگی های وکیل نفقه در غرب تهران ، بپردازیم . لذا لطفا تا انتها ما را همراهی بفرمایید .

وکیل خوب در غرب تهران

وکیل خوب در غرب تهران ، وکیلی است که در کنار دانش کافی ، تجربه بسیاری نیز داشته باشد و به مشکل یا مسئله حقوقی موکل خود ، به طور کامل گوش دهد و سپس‌ بهترین راه حل ها را به او بگوید . برای مثال زوجه ای را در نظر بگیرید که ، برای مشاوره نزد وکیل نفقه در غرب تهران آمده است ، و قصد این را دارد که نفقه اش را مطالبه نماید .

اما از چگونگی مطالبه نفقه آگاه نیست و اطلاعاتی از قوانین ندارد . پس از آن که وکیل نفقه در غرب تهران ، به صحبت های موکل خود گوش داد ، به تبع در صورتی که نفقه به زوجه تعلق بگیرد ( زن تمکین کرده باشد ولی مرد نفقه نداده باشد ) در چنین وضعیتی ، وکیل نفقه در غرب تهران ، به زوجه متذکر خواهد شد که از دو راه می تواند نسبت به مطالبه نمودن نفقه خود اقدام کند ، اول : از طریق طرح دعوای کیفری ، دوم : از طریق طرح دعوای حقوقی .

همچنین ذکر کند که : اگر به طور حقوقی مطالبه نفقه نماید ، در چنین صورتی این امکان برای او ( زوجه ) می باشد که نفقه گذشته خود را هم ، از زوج مطالبه کند .

وکیل خانم غرب تهران

افراد می توانند پیش از هر اقدامی ، با وکیل خانم غرب تهران ، مسائل و مشکلات خود را در میان بگذارند و سپس  با راهنمایی ها و همراهی وکیل خانم غرب تهران ، مشکل خود را حل و فصل کنند . وکیل نفقه در غرب تهران ، می تواند خدماتی مثل : مشاوره رایگان ، یا مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان را نیز ، ارائه دهد . تا افراد بیش تری برای مشاوره و در نهایت حل مسائل حقوقی خود ، به او مراجعه کنند .

بهترین وکلای غرب تهران

بهترین وکلای غرب تهران ، آماده ارائه خدمت به عموم مردم در تمام زمینه های حقوقی ، خصوصا حقوق خانواده و مسئله پر‌ تکرار و پر اهمیت نفقه زوجه ، می باشند . در واقع وکیل نفقه در غرب تهران ، می تواند نکات مهمی را به زوج یا زوجه ، ذکر کند .

همان طور که در فوق نیز اشاره شد ، تنها تحت شرایطی زوجه مستحق دریافت نمودن نفقه است . و آن این امر می باشد که باید از همسر خود تمکین نماید ( تمکین خاص و عام ) . حال ممکن است زن به عللی که ذکر‌ خواهد شد ،  مجاز به عدم تمکین از همسرش است و به دفتر وکیل نفقه در غرب تهران مراجعه کرده است ، در چنین صورتی وکیل نفقه در غرب تهران ، باید به او ذکر کند که با این که از همسرش تمکین نکرده ولی بر طبق قانون ، هم چنان مستحق دریافت نفقه است .

از جمله این موارد می‌ توان به حالتی اشاره کرد که ، زندگی کردن با زوج برای زن ، دارای ضرر باشد ؛ چه ضرر مالی ؛ چه ضرر شرافتی ؛ و یا حتی چه ضرر جسمی‌ ، در چنین صورتی زوجه می تواند در منزل دیگری غیر از منزل همسرش ساکن شود ، و با این حال نفقه دریافت کند . یا حتی وقتی زوج به بیماری مقاربتی و جنسی مبتلا شده است ، زوجه می تواند از او تمکین نکند و هم چون گذشته نفقه دریافت کند . و مواردی از این قبیل که وکیل نفقه در غرب تهران ، می تواند اشاره کند  .

موسسه حقوقی معروف و معتبر تهران طلاق ، دارای برترین و متخصص ترین وکلای حقوقی می‌ باشد ، که در تمام مسائل حوزه حقوق خانواده ، آماده ارائه خدمت به عموم مردم هستند .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا