مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • نفقه

  وکیل نفقه

  وکیل نفقه باید اشاره کند که : نفقه ، یکی از حقوق زوجه در عقد ازدواج دائم می باشد ، که در عقد نکاح موقت یا همان صیغه ، وجود ندارد و به زوجه عقد موقت تعلق نمی گیرد ( مگر آن که زوج و زوجه با یک دیگر در این مورد ، توافق کرده باشند ) .

  در واقع وقتی که عقد نکاح بین زوج و زوجه جاری می شود ، هر کدام از آن ها در مقابل دیگری ، وظایفی را عهده دار می شوند که پرداخت نمودن نفقه زوجه ، از جمله این وظایف است که قانون گذار بر عهده زوج ، گذاشته است .

  وکیل نفقه ، می تواند در خصوص نفقه و مسائل مرتبط با آن ، نکات مهم بسیاری را به هر یک از زوجین ، گوشزد کند . برای مطلع شدن از این نکات ، این نوشتار را به خوبی مطالعه بفرمایید .

  مشاوره حقوقی نفقه

  یکی از مواردی که مشاوره نفقه باید به آن اشاره کند ، این امر است که : اصلا تعریف دقیق نفقه چیست ؟ وکیل نفقه در پاسخ به این سوال باید ذکر کند که : قانون گذار در قانون مدنی به بیان برخی از مصادیق نفقه ، پرداخته است و در انتها اشاره کرده است که تامین نمودن تمام این موارد و مواردی از این قبیل ، بر عهده زوج می باشد .

  از جمله این مصادیق عبارت است از : تامین نمودن هزینه های درمانی و بهداشتی ، تامین نمودن مسکن ، پوشاک ، خوراک ، و نیاز های متعارف و همچنین متناسب با وضعیت زوجه ، و … . همان طور که گفته شد ، وقتی عقد نکاح بین مرد و زن منعقد می شود ، هر کدام در مقابل دیگری وظایفی را عهده دار می شوند . متوجه شدیم که پرداخت کردن نفقه بر عهده مرد است ، اما این که زوجه چه وظیفه ای دارد و در چه صورتی مستحق گرفتن نفقه است ، نکته قابل توجهی است .

  وکیل نفقه در این خصوص می تواند اضافه کند که : بر طبق قانون هنگامی مرد موظف می باشد که به همسر خود نفقه بپردازد ، که همسرش از او تمکین نموده باشد . ممکن است سوال شود که تمکین به چه معناست ؟ در واقع می توان این طور گفت که : تمکین به طور کلی به تمکین خاص و همچنین تمکین عام ، تقسیم می شود .

  تمکین عام یعنی این که ، زن در امور کلی منزل از شوهرش اطاعت کند ، با او خوش رفتاری کند و مواردی این چنینی . اما تمکین خاص ، یعنی این که زوجه با همسر خود ، رابطه زناشویی برقرار نماید . حال وقتی که زوجه از همسرش تمکین نموده باشد ، مرد در چنین صورتی موظف به پرداخت نمودن نفقه است .

  سوال درباره وکیل نفقه

  ممکن است از وکیل نفقه پرسیده شود که ، بر طبق توضیحات بالا ، اگر زوج از همسر خود تمکین نکند ، دیگر مرد نباید نفقه پرداخت کند ؟ وکیل نفقه در پاسخ این سوال باید اشاره کند که : وقتی به زوجه نفقه داده می شود که تمکین کرده باشد . حال اگر زوجه تمکین نکند ( بدون هیچ دلیل موجهی ) ، به تبع دیگر زوج موظف به پرداخت کردن نفقه نخواهد بود . چرا که در قانون نیز به صراحت ذکر شده است که ، به زوجه ناشزه به هیچ عنوان نفقه ای تعلق نمی گیرد .

  پس دیگر مرد موظف به پرداخت نفقه نخواهد بود . سوال دیگری که ممکن است مطرح شود این امر است که : در این خصوص آیا استثنا هایی وجود دارد ؟ که با آن که زوجه تمکین نکند ولی باز هم نفقه دریافت کند ؟ پاسخ وکیل نفقه ، به این سوال مثبت می باشد . بله ، قانون گذار استثنا هایی را ذکر کرده است که در آن شرایط به خصوص ، زوجه این مجوز را دارد که تمکین نکند و با این حال نفقه دریافت کند .

  این استثنا ها چه مواردی هستند ؟ برای مثال : فرض کنید که زوجه در دوران عادت ماهیانه است ، به تبع در چنین دورانی زوجه می تواند از همسر خود تمکین نکند ، و در واقع با آن که تمکین نمی کند باز هم مرد موظف به پرداخت نمودن نفقه او می باشد .

  یا فرض کنید که زوج به بیماری مقاربتی یا بیماری جنسی مبتلا شده است ، به تبع در این حالت هم زوجه می تواند از همسرش تمکین نکند ولی باز هم از او نفقه بگیرد . یا برعکس این قضیه ، مثل زمانی که زوجه به بیماری مبتلا شده باشد که بر قرار کردن رابطه زناشویی با شوهر برای او خطرناک باشد ، در چنین صورتی نیز با وجود عدم تمکین زوجه ، باز هم مرد موظف به پرداخت نمودن نفقه او ، می باشد .

  وکیل نفقه در تهران

  نکته دیگری که وکیل نفقه در تهران ، می‌ تواند به آن اشاره کند در خصوص نفقه زوجه در مدت زمان عده طلاق رجعی می باشد . در واقع ممکن است از وکیل نفقه پرسیده شود که ، آیا در زمان عده طلاق رجعی ، مرد باید نفقه به همسرش بپردازد ؟ در طلاق بائن به چه صورت است ؟ وکیل نفقه باید اشاره کند که ، به علت آن که در زمان عده ، زن و مرد هنوز زن و شوهر می باشند پس باید مرد به همسرش نفقه بپردازد .

  حال گاهی اوقات ممکن است زوجه باردار باشد ، ( بارداری مانع از طلاق نیست ) در چنین صورتی مرد باید تا پایان مدت بارداری زوجه به او نفقه پرداخت کند ، چرا که نفقه زوجه باردار ، تا هنگامی است که وضع حمل کند ( پس از وضع حمل زوجه ، از این به بعد دیگر مرد موظف به پرداخت نمودن نفقه زوجه نیست ، ولی باید از این به بعد نفقه فرزندش را بپردازد . لازم به ذکر است که بر طبق قانون حضانت آن فرزند تا پیش از ۷ سالگی ، با مادر می باشد ) .

  حال سوال دیگری که مطرح می شود این امر است که : در طلاق بائن نیز آیا به همین صورت است یا خیر ؟ وکیل نفقه در پاسخ به این پرسش‌ باید ذکر کند که ، در طلاق بائن به علت آن که وقتی صیغه طلاق بین زوج و زوجه جاری می شود ، دیگر آن دو به یک دیگر نامحرم می شوند ، به همین خاطر دیگر‌ مرد هیچ الزامی ندارد که نفقه ای به زوجه پرداخت کند .

  وکیل نفقه زن

  وکیل نفقه زن ، باید این مطلب را نیز ذکر کند که عده کثیری از افراد ، این سوال ذهنشان را درگیر کرده است که : مرد چه میزانی باید به عنوان نفقه ، به زوجه بپردازد ؟ آیا مبلغ دقیقی در قانون ذکر شده است یا خیر ؟ وکیل نفقه در پاسخ به این سوال باید اشاره کند که ، این طور نبوده که قانون گذار یک مبلغ دقیق و مشخص را به عنوان نفقه زن در نظر گرفته باشد و وکیل نفقه زن از ابتدا این مبلغ را بداند، که مرد آن میزان به خصوص را بپردازد .

  و در واقع می توان این طور گفت که : هیچ میزانی به عنوان ، میزان نفقه زوجه اصلا در قانون ذکر نشده است . حال این میزان چگونه تعیین می شود ؟ در واقع یا مرد و زن با هم توافق می کنند بر سر این میزان ، که مثلا هر ماه مرد فلان مبلغ را به عنوان نفقه به زن بپردازد ، یا نه گاهی اوقات اختلافات به حدی است که اصلا زوجین در این باره با هم توافقی ندارند و به عبارت دیگر ، اختلاف دارند که در چنین شرایطی برای آن که میزان نفقه زوجه مشخص شود ، تعیین کردن این میزان به کارشناس رسمی دادگستری سپرده خواهد شد .

  حال کارشناس مربوطه با در نظر گرفتن عواملی مثل : شان زن ، تحصیلات زوجه ، و .. مبلغی را تعیین می کند و مرد باید آن مبلغ را بپردازد . سوال دیگری که از وکیل نفقه پرسیده می شود ، این امر‌ است که : زوجه به چه صورت می تواند نفقه خود را مطالبه کند ؟ بحث نفقه به قدری مهم و حائز اهمیت است که : قانون گذار دو طریق را در اختیار زن قرار داده ، تا نفقه خود را مطالبه کند .

  روش اول این که : زن از طریق کیفری طرح دعوا کند ، و روش دوم : این است که زوجه از طریق حقوقی طرح دعوا نماید . باید افزود که : اگر زوجه به صورت حقوقی طرح دعوا نماید ، در این صورت می تواند نفقه گذشته خود را هم از همسرش بگیرد . و این در واقع یک امتیاز‌ برای زوجه محسوب می شود .

  موسسه حقوقی معروف تهران طلاق ، موسسه ای با سابقه و پر‌ طرفدار است که سال ها در زمینه نفقه و دیگر مسائل حقوق خانواده (مهریه ،طلاق،حضانت، وکیل طلاق توافقی و…)، فعالیت می کند . این موسسه حقوقی به علت دارا بودن برترین مشاورین و وکلای حقوقی ، دارای بیش تر از پنج هزار پرونده موفق می باشد و به همین‌ خاطر ، افراد می توانند با خیال راحت پرونده های خود را به وکلای متخصص این موسسه حقوقی بسپارند .

  در جامعه اسلامی که معمولا خانواده بنیان جامعه بوده و ریاست این بنیان مهم به عهده مرد می باشد به طور کلی مطابق اسلام و فقه شیعه مرد ریاست خانواده را به عهده داشته و در برابر این مسئولیت موظف و مکلف به پرداخت نفقه زن و بچه ها می باشد

  این پرسش که : نفقه چیست ؟ سوالی مهم و اساسی است که ممکن است ذهن افراد بسیار زیادی را ، درگیر خود کرده باشد . در واقع قصد داریم تا به این پرسش در این نوشتار پاسخ دهیم ، پس لطفا این مطلب را تا پایان مطالعه کنید .

  یکی از پاسخ هایی که می توان به سوال نفقه چیست ؟ ذکر کرد در خصوص نفقه فرزند می باشد . در واقع باید اشاره کرد که : وقتی فرزندی به دنیا می آید ، در وهله اول بر طبق آن چه که در قانون ذکر شده است ، پدر باید نفقه او را بپردازد . حال گاهی اوقات ممکن است پدر و مادر کودک از هم جدا شده باشند ، در چنین صورتی ممکن است این سوال پیش آید که نفقه فرزند بر عهده چه کسی می باشد ؟ مادر یا پدر ‌؟

  در واقع هیچ تفاوتی نمی کند که حضانت از فرزند با پدر باشد یا مادر ، در هر صورت این پدر فرزند است که باید نفقه فرزندش را پرداخت کند . نکته دیگری که می توان در مورد نفقه فرزند چیست ، ذکر کرد این امر است که : نفقه فرزند عبارت است از : تامین کردن مسکن ، پوشاک ، خوراک ، و … که با در نظر گرفتن توان مالی منفق و همچنین نیاز های فرزند ، به او پرداخته می شود .

  وکیل نفقه کیست؟

  از دیگر مواردی که می توان در مورد سوال فوق ( وکیل نفقه کیست؟ ) ذکر کرد ، این امر است که : آیا بعد از طلاق هم باز زوج باید نفقه زوجه را پرداخت کند ؟ در واقع برای پاسخ به این سوال باید نکته ای را ذکر کرد و آن این امر است که : در یک تقسیم بندی ، طلاق به طلاق بائن و طلاق رجعی تقسیم می شود . در واقع در طلاق رجعی به علت آن که مرد و زن هنوز محرم هستند و زن و شوهر می باشند ، پس باید مرد باز هم نفقه همسرش را پرداخت کند .

  ولی در طلاق بائن این گونه نیست ، چرا که وقتی زوجین از هم جدا می شوند ، دیگر نامحرم هستند و نیازی نیست که مرد نفقه پرداخت کند . حال مورد دیگری که در این خصوص می تواند ذکر کند ، این امر است که : وقتی زن باردار باشد ، تا پایان مدت بارداری باید نفقه زن پرداخته شود ، و بعد از آن که فرزند به دنیا آمد از این به بعد باید مرد نفقه فرزند را بپردازد .

  این بحث که میزان نفقه زن خانه دار ، چقدر است و اصلا این میزان چگونه تعیین می شود ؟ یکی دیگر از مواردی است که می توان در پاسخ به سوال ، نفقه چیست ؟ ذکر کرد . در واقع هیچ میزان مشخصی را قانون گذار به عنوان نفقه ، ذکر نکرده است . و این به آن خاطر است که نفقه همه بانوان ، به یک اندازه نیست و به تبع میزان نفقه برای هر فرد نسبت به فرد دیگر ، متفاوت می باشد .

  حال زوجه ای را تصور کنید که خانه دار است ، و همسر او با وجود آن که زوجه تمکین می کند ، نفقه ای نمی پردازد و زن اینک طرح دعوا برای مطالبه نمودن نفقه خود ، کرده است . در واقع وقتی که زوجین با هم در مورد میزان نفقه به توافق نرسیده باشند ، تعیین کردن میزان نفقه زوجه به کارشناس رسمی دادگستری ، سپرده می شود . بنابراین کارشناس رسمی دادگستری تعیین می کند که میزان نفقه زن خانه دار ، چقدر است ؟ لازم به ذکر است که : تعیین این میزان بر اساس : تحصیلات زن ، شئونات خانوادگی زن ، و … می باشد . پس از تعیین شدن میزان نفقه زن ، زوج موظف به پرداخت کردن آن میزان خواهد شد .

  موسسه حقوقی معروف تهران طلاق ، از معتبر ترین و با سابقه ترین موسسه های حقوقی تهران ، می باشد که سال ها در زمینه مسائل خانواده ، به خصوص مبحث نفقه زوجه و همچنین نفقه فرزندان و اقارب ، فعالیت کرده است . این موسسه حقوقی دارای برترین و زبده ترین وکلا و مشاورین حقوقی می باشد ، به گونه ای که مراجعه کنندگان می توانند با خاطر آسوده ، امور خود را به وکلای این موسسه معروف ، بسپارند .

  عقد نکاح از بعد حقوقی فارغ از مسائل احساسی و عاطفی و تکامل افراد ، در واقع یک عقد یا قرارداد محسوب می شود ، که باید تمام تکالیف و تعهدات دو طرف این قرارداد ( یعنی زوجه و زوج ) مشخص گردد .

  از جمله این تکالیف و تعهدات ، می توان به نفقه زوجه در عقد نکاح دائم اشاره کرد ، ( لازم به ذکر است که در عقد نکاح منقطع یا همان صیغه ، به زوجه نفقه تعلق نمی گیرد مگر این که زوجین در این خصوص با یک دیگر توافق کرده باشند ) .

  بر طبق مضمون ماده ۱۱۰۷ قانون مدنی : نفقه به معنای تمام نیاز های متناسب و متعارف با وضعیت زوجه ، از قبیل : تهیه مسکن ، خوراک ، پوشاک ، وسایل منزل ، هزینه های درمانی و بهداشتی ، و همچنین نیروی خدماتی ( یا همان خدمتکار ، اگر زن از گذشته عادت به استفاده کردن از خدمتکار داشته است و یا حتی اگر به علت بیماری یا نقصان به خدمتکار نیاز داشته باشد ) می باشد .

  همان طور که ذکر شد مرد موظف است که نفقه زوجه را بپردازد ، از طرفی زوجه نیز باید وظایف زناشویی را در قبال زوج ، ادا نماید یا به عبارت دیگر زن ناشزه نباشد ، چرا که بر طبق قانون به زن ناشزه ( زنی که از همسرش تمکین نمی کند ) ، نفقه تعلق نخواهد گرفت .

  هر یک از زوجین برای اطلاع پیدا کردن از قوانین نفقه ، می توانند با وکیلی ماهر و با تجربه در این خصوص مشورت کنند . از جمله مواردی که وکیل نفقه تهران ، می تواند به هر یک از زوجین گوشزد کند ، در خصوص نفقه در دوران عقد می باشد . بر طبق قانون با جاری شدن صیغه عقد نکاح دائم میان زوجین ، زوج و زوجه دارای روابط همسری هستند و به عبارت دیگر ، می توانند با یک دیگر رابطه زناشویی برقرار کنند ، و مراسم عروسی و … تنها تشریفاتی بیش نمی باشد .

  حال اگر زوجین در دوران عقد با یک دیگر رابطه زناشویی بر قرار کردند ، و زوجه از زوج تمکین کرد ، به تبع در چنین صورتی به زن نفقه تعلق خواهد گرفت . همچنین وکیل نفقه تهران ، می تواند متذکر شود که اگر زوجه از حق حبس خود استفاده کرده باشد ، به این معنا که اگر مهریه زوجه عندالمطالبه ( یا حال ) باشد ، در این صورت زوجه می تواند تا هنگامی که زوج مهریه او را به صورت تمام و کمال پرداخت نکرده است ، از نزدیکی با مرد امتناع نماید .

  در چنین وضعیتی نیز به زوجه نفقه تعلق خواهد گرفت . مورد دیگری که می توان در خصوص نفقه زوجه ذکر کرد ، حالتی است که زوج و زوجه به طلاق رجعی از یک دیگر‌ جدا شدند یا به اصطلاح طلاق گرفتند ، در چنین صورتی نیز مرد موظف است که نفقه زوجه را در مدت زمان عده ( سه ماه ) بپردازد .

  همچنین در صورتی که زوجه باردار باشد ، مدت زمان عده او تا زمان زایمان است و در این مدت نیز زوج موظف به پرداخت کردن نفقه زوجه است . ( چرا که در طلاق رجعی ، در مدت زمان عده هنوز زوج و زوجه ، به یک دیگر محرم می باشند یا به عبارت بهتر ، هنوز زن و شوهر محسوب می شوند ) .

  نکته دیگری که وکیل نفقه تهران می تواند به هر یک از زوجین متذکر شود ، در خصوص نحوه محاسبه و میزان نفقه زوجه می باشد . به طور کلی باید گفت که قانون گذار در قوانین هیچ اشاره ای به این امر نکرده است و میزان دقیقی را مشخص نکرده است .

  هنگامی که زوج و زوجه با یک دیگر به صورت مسالمت آمیز زندگی می کنند ، نفقه زن بر اساس توافق زوجین تعیین خواهد شد . اما هنگامی که اختلافات و مسائلی پیش می آید و پای زوجین به دادگاه خانواده کشیده می شود ، در این صورت میزان نفقه زوجه را ، کارشناس رسمی دادگستری بر حسب تحصیلات زن ، شان خانوادگی زن ، شغل ، و … زوجه ، تعیین خواهد کرد .

  در واقع وکیل نفقه تهران متذکر خواهد شد که : میزان نفقه زوجه برای همه به یک اندازه نیست و در هر فرد با فرد دیگر ، این میزان متفاوت خواهد بود .

  وکیل نفقه تهران وکیل نفقه تهران انلاین وکیل نفقه تهران اهل سنت وکیل نفقه تهران ایلام وکیل نفقه تهران اصفهان وکیل نفقه تهران اسامی کارشناسان وکیل نفقه تهران الوکاله وکیل نفقه تهران بزرگ وکیل نفقه تهران به انگلیسی وکیل نفقه تهران برای طلاق وکیل نفقه تهران برای وکیل نفقه تهران بهترین وکیل نفقه تهران برای گرفتن وکیل نفقه تهران پیامبر وکیل نفقه تهران پارکینگ وکیل نفقه تهران پایه یک وکیل نفقه تهران تلفن وکیل نفقه تهران تهران وکیل نفقه تهران توسط زن وکیل نفقه تهران تاپ وکیل نفقه تهران تهرانسر وکیل نفقه تهران جنوب وکیل نفقه تهران جنب وکیل نفقه تهران جرم وکیل نفقه تهران جراح عمومی وکیل نفقه تهران چیست وکیل نفقه تهران چقدر است وکیل نفقه تهران چگونه است وکیل نفقه تهران چند سال است وکیل نفقه تهران حیوانات وکیل نفقه تهران حسینی وکیل نفقه تهران حسینیه وکیل نفقه تهران حکیم وکیل نفقه تهران حکومت وکیل نفقه تهران حق الوکاله وکیل نفقه تهران خصوصی وکیل نفقه تهران خانم وکیل نفقه تهران خانواده و وکیل نفقه تهران در سال ۱۴۰۰ وکیل نفقه تهران دیوار وکیل نفقه تهران در تهران وکیل نفقه تهران در سال 1400 وکیل نفقه تهران در مشهد وکیل نفقه تهران ذاکر وکیل نفقه تهران ذمه وکیل نفقه تهران ذکر وکیل نفقه تهران رایگان وکیل نفقه تهران روی دیوار وکیل نفقه تهران رهبری وکیل نفقه تهران روی طلا وکیل نفقه تهران رضایت وکیل نفقه تهران زن وکیل نفقه تهران زنان وکیل نفقه تهران زاده وکیل نفقه تهران ژاله وکیل نفقه تهران ژنتیک وکیل نفقه تهران ژاپن وکیل نفقه تهران سال ۱۴۰۰ وکیل نفقه تهران سال 1400 وکیل نفقه تهران سال ۹۹ وکیل نفقه تهران شیراز وکیل نفقه تهران شرقی وکیل نفقه تهران شرعی وکیل نفقه تهران شرق وکیل نفقه تهران شهرک غرب وکیل نفقه تهران شهر وکیل نفقه تهران شماره وکیل نفقه تهران صادقیه وکیل نفقه تهران صوتی وکیل نفقه تهران صادقی وکیل نفقه تهران صدقه وکیل نفقه تهران ضرب وکیل نفقه تهران ضامن وکیل نفقه تهران ضرب و جرح وکیل نفقه تهران طلاق وکیل نفقه تهران طالبان وکیل نفقه تهران طلوع وکیل نفقه تهران ظالم وکیل نفقه تهران ظهر وکیل نفقه تهران ظهور وکیل نفقه تهران ظفر وکیل نفقه تهران ظریف وکیل نفقه تهران عمان وکیل نفقه تهران علیزاده وکیل نفقه تهران عراق وکیل نفقه تهران علی بابا وکیل نفقه تهران عباسی وکیل نفقه تهران غرب وکیل نفقه تهران فرد وکیل نفقه تهران فرانسه وکیل نفقه تهران فرزند وکیل نفقه تهران قیمت وکیل نفقه تهران قطر وکیل نفقه تهران قطره وکیل نفقه تهران کیست وکیل نفقه تهران کجاست وکیل نفقه تهران کیه وکیل نفقه تهران کارشناس وکیل نفقه تهران گواهینامه وکیل نفقه تهران گمشده وکیل نفقه تهران گلشهر وکیل نفقه تهران گرفتن وکیل نفقه تهران لوکیشن وکیل نفقه تهران لیست وکیل نفقه تهران لازم است وکیل نفقه تهران لاکچری وکیل نفقه تهران لواسان وکیل نفقه تهران مهریه وکیل نفقه تهران ملک وکیل نفقه تهران ملکی وکیل نفقه تهران میدان انقلاب وکیل نفقه تهران ملک پور وکیل نفقه تهران مشهد وکیل نفقه تهران مطالبه وکیل نفقه تهران نی نی سایت وکیل نفقه تهران ویکی پدیا وکیل نفقه تهران وکیل وکیل نفقه تهران ویلا وکیل نفقه تهران وقت وکیل نفقه تهران ها وکیل نفقه تهران هزینه وکیل نفقه تهران یعنی چه وکیل نفقه تهران یاسوج وکیل نفقه تهران یک وکیل نفقه تهران 09 وکیل نفقه تهران 05 وکیل نفقه تهران 04 وکیل نفقه تهران 01 وکیل نفقه تهران 03 وکیل نفقه تهران 1400 وکیل نفقه تهران 14 ساله وکیل نفقه تهران 2021 وکیل نفقه تهران 2022 وکیل نفقه تهران 2020 وکیل نفقه تهران 300 میلیون وکیل نفقه تهران 30 ساله وکیل نفقه تهران 40 ساله وکیل نفقه تهران 400 میلیون وکیل نفقه تهران 400 میلیون تومان وکیل نفقه تهران 40 سال وکیل نفقه تهران 500 میلیون وکیل نفقه تهران 500 میلیون تومان وکیل نفقه تهران 5 ساله وکیل نفقه تهران 50 ساله وکیل نفقه تهران 600 میلیون وکیل نفقه تهران 60 وکیل نفقه تهران 600 میلیون تومان وکیل نفقه تهران 600 وکیل نفقه تهران 700 میلیون تومان وکیل نفقه تهران 700 میلیون وکیل نفقه تهران 70 وکیل نفقه تهران 800 میلیون وکیل نفقه تهران 80 وکیل نفقه تهران 800 میلیون تومان وکیل نفقه تهران 99 وکیل نفقه تهران 98 وکیل نفقه تهران 90 وکیل نفقه تهران 9 ساله

   

  حق الوکاله وکیل نفقه شماره وکیل نفقه هزینه وکیل نفقه فرزند بهترین وکیل نفقه وکیل نفقه فرزند وکیل نفقه در مشهد وکیل نفقه اصفهان وکیل نفقه مشهد هزینه وکیل برای نفقه وکیل برای نفقه وکیل برای نفقه فرزند دستمزد وکیل برای نفقه هزینه وکیل برای نفقه فرزند تعرفه وکیل برای نفقه وکیل گرفتن برای نفقه وکیل نفقه پدر وکیل نفقه پسر وکیل نفقه پایه یک
  5/5 - (1 امتیاز)

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا