مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • وکیل طلاق توافقی

   طلاق توافقی در ایران چگونه است ؟

  تعریف وکیل طلاق توافقی در ایران را می توان بدین صورت بیان کرد” تصمیم برای جدایی از سوی زوجین زمانی که هر دو زن و شوهر برای جدایی به توافق برسند” در این صورت بایستی توافقات زوجین در خصوص مهریه، نفقه و حضانت  فرزندان ، جهیزیه و… به صورت مکتوب انجام شود و صدور گواهی عدم سازش از دادگاه مبنی بر توافقات آنان خواهد بود.

  طلاق می‌تواند تجربه‌ای دشوار از نظر احساسی باشد، گاهی متاسفانه تنها راه رسیدن به آرامش، جدایی می باشد. پیمودن این مسیر با توجه به آثار مخرب روحی که برای زوجین به جا می گذارد،  حضور و پیگیری پرونده توسط  یک وکیل با تجربه، می‌تواند یک فرآیند نسبتاً بدون دردسر باشد. در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه یک وکیل طلاق توافقی پیدا کنید که با توجه به خواسته های شما اقدام به صدور رای طلاق شما نماید.

  طلاق توافقی چقدر طول می کشد؟

  اگر شخصا بخواهید برای  طلاق توافقی اقدام نمایید مسلما پروسه انجام طلاق توافقی زمانبر و با درگیری ‏های روانی همراه خواهد بود ولی اگر در این مسیر از کمک وکلای متخصص خانواده تهران طلاق کمک بگیرید با ‏توجه به دانش و تجربه ای که دارند می توانند در مدت زمان کوتاه یک هفته ای این کار را انجام ‏دهد. در نهایت، مهم است که یک وکیل طلاق با تجربه پیدا کنید که بتواند شما را در طول فرآیند ‏طلاق توافقی گام به گام راهنمایی کند

  نقش وکیل در طلاق توافقی

  وقتی صحبت از طلاق می شود، عوامل زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. یک وکیل می تواند با راهنمایی زوجین در این فرآیند و اطمینان از اینکه آنها از تمام حقوق خود محافظت می کنند بسیار کمک کننده باشد. مواردی که باید در مورد یک وکیل در پرونده طلاق توافقی بدانید

  1. یک وکیل می تواند در تمام جنبه های فرآیند طلاق، از تهیه پیش نویس توافقات زوجین گرفته تا وکالت از طرف شما در دادگاه، شما را همراهی کند.
  2. یک وکیل می تواند به شما در درک حق و حقوق قانونی خود و اقداماتی که می توانید برای محافظت از آنها انجام دهید کمک کند
  3. یک وکیل می تواند در صورت امکان به شما کمک کند تا یک راه حل دوستانه برای پرونده طلاق پیدا کنید. اگر مذاکرات با شکست مواجه شود، یک وکیل می تواند از شما در دادگاه حمایت کند
  4. یک وکیل می تواند حمایت عاطفی را در طول فرآیند طلاق ارائه دهد که ممکن است برای هر یک از طرفین دشوار باشد

  اگر قصد دارید درخواست طلاق توافقی بدهید، مهم است که با یک وکیل صحبت کنید تا مطمئن شوید که از حقوق شما محافظت می شود و این روند تا حد امکان راحت و بدون دردسر پیش می رود.

  ارائه دادخواست طلاق نزد وکیل چه مزایایی دارد؟

  از جمله مزایای اخذ وکیل طلاق اول اینکه، یک وکیل می تواند به شما کمک کند تا در سیستم حقوقی پیچیده حرکت کنید و از حقوق خود محافظت کنید. دوم، یک وکیل می تواند در طول فرآیند طلاق، مشاوره درستی ارائه دهد و اطمینان حاصل کند که همه چیز به درستی و مطابق با قوانین کشور انجام می شود. اگر قصد دارید درخواست طلاق بدهید، حتماً با یک وکیل واجد شرایط صحبت کنید تا بدانید که چه حقوق قانونی در زندگی زناشویی به شما تعلق می گرفته

  مشاوره حقوقی با وکیل طلاق توافقی

  هنگام ثبت درخواست طلاق موارد زیادی باید در نظر گرفته شود و داشتن یک وکیل مجرب در کنار شما بسیار مهم است. یک وکیل طلاق توافقی می تواند به شما کمک کند روند قانونی را طی کنید و اطمینان حاصل کنید که حقوق شما محافظت می شود.

  اگر قصد جدایی دارید، مهم است که با یک وکیل مجرب صحبت کنید. یک وکیل طلاق توافقی می تواند به شما کمک کند روند قانونی رابه درستی طی کنید و اطمینان حاصل کنید که حقوق شما محافظت می شود. آنها همچنین می توانند در مورد مسائل مالی، حضانت فرزند و سایر جنبه های روند طلاق راهنمایی کنند

  در انتخاب وکیل باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید. ابتدا به دنبال وکیلی باشید که در طلاق زوج هایی که به دنبال انحلال ازدواج خود با شرایط دوستانه هستند، تجربه داشته باشد. دوم، حتماً با چندین وکیل مشاوره کنید تا وکیلی را پیدا کنید که به بهترین وجه با نیازها و شرایط شما مطابقت دارد. سوم، حتماً در مورد هزینه ها از قبل صحبت کنید تا بدانید چه انتظاری دارید. در نهایت حتماً به طور مرتب با وکیل خود در ارتباط باشید تا هر دوی شما پیشرفت پرونده خود را درک کنید

  اگر قصد دارید درخواست طلاق بدهید، لازم است با او صحبت کنید

  نکات مهم در تنظیم توافقات زوجین در طلاق توافقی به کمک وکیل متخصص

  هنگام نوشتن توافقات برای طلاق. چندین نکته مهم وجود دارد که هنگام ایجاد یک توافقنامه باید در نظر گرفته شود:

  1. هر دو طرف باید در مورد تمام جنبه های کلیدی به توافق برسند. اگر یکی از طرفین مخالفت کند، توافقات صورت نمی پذیرد.
  2. توافق باید متناسب با شرایط خاص وضعیت زوج و زوجه باشد. گنجاندن مقرراتی که به مسائل مالی، حضانت و ملاقات فرزند، اجرت المثل ، نفقه فرزندان، جهیزیه و سایر موارد می پردازد، مهم است
  3. توافقنامه باید به صورت کتبی و به امضای دو طرف باشد. باید در مکانی امن برای مراجعات بعدی نگهداری شود

  تکلیف مهریه در طلاق توافقی چیست؟

  همان‌طور که در بالا عنوان کردیم، در طلاق توافقی زوجین باید در تمامی مسائل مالی و غیر مالی مربوط به ازدواجشان، با یکدیگر به توافق و سازش برسند، که یکی از مهم‌ترین این مسائل بحث مهریه است.

  طبق ماده 22 قانون حمایت از خانواده، صرفا تا سقف 110 سکه بهار آزادی یا معادل آن، دادگاه می‌تواند حکم جلب زوج را صادر نماید و برای دریافت مابقی مهریه، زوجه باید اموالی را از زوج به دادگاه معرفی کند

  ازدواج مجدد زوجه بعد از طلاق توافقی به هیچ عنوان، مانع اخذ مهریه نمی‌شود

  حضانت فرزندان در طلاق توافقی چه می شود؟

  اگر شما در مسیر طلاق هستید و هر دوی شما با طلاق موافق هستید، معمولاً حضانت فرزندان شما به این بستگی دارد که کدام والدین با آنها رابطه بیشتری دارند. به طور قانونی حضانت فرزندان تا سن 7 سالگی با زوجه می باشد اگر چه پرداخت نفقه در آن زمان همچنان به عهده ی زوج می باشد و حضانت فرزند دختر از هفت سالگی تا 9 سالگی و فرزند پسر از هفت سالگی تا 15 سالگی با پدر می باشد.

  اگر هر کدام از زوج و زوجه بتواند اثبات کنند که همسرشان صلاحیت نگهداری فرزندان را ندارد، می تواند با رای و اجازه دادگاه، حضانت فرزندان را به عهده بگیرند.

  وکیل طلاق توافقی فوری امروزه یکی از پرجستجو ترین عناوین در دنیای اینترنت است. مسئله‌ای که شاید در نگاه اول بر اساس روتین و قوانینی که کم‌وبیش با آن آشنا داریم ساده‌ترین روش انعقاد طلاق باشد. در صورتی این روش آسان است که شما ساز وکار انجام آن را بلد باشید. متأسفانه بسیاری از افراد به دلیل عدم اطلاعات کافی در این زمینه درگیر پروسه‌هایی می‌شوند که مدت‌زمان طلاقشان را به‌جای چند روز به چند ماه تبدیل می‌کند.

  اما احتمالاً برای شما سؤال است که چرا تخصصی تحت عنوان وکیل طلاق توافقی وجود دارد؟ طلاق یکی از زیرشاخه‌های حوزه فعالیت دادگاه خانواده است. تعداد دادگاه‌های خانواده در سراسر کشور محدود است. اما تعداد پرونده‌هایی که روی میز قاضی قرار می‌گیرد. بیش از چیزی است که فکرش را می‌کنید. وکیل متخصص خانواده و طلاق در واقع به دلیل طی‌کردن مراحل، به آشنایی کامل در این مورد رسیده است. چند پرسش مهم مطرح می‌شود:

  1. مدت‌زمان درخواست دادخواست طلاق تا تأیید گواهی عدم سازش چقدر است؟
  2. هزینه وکیل خانواده و وکیل طلاق توافقی چقدر است؟
  3. آیا امکان طلاق توافقی و فوری در کم تر از یک هفته وجود دارد؟
  4. آیا راهی برای عدم حضور در دوره‌های مشاوره بهزیستی قبل از طلاق وجود دارد؟
  5. تکلیف حضانت فرزندان پس از طلاق توافقی چه می‌شود؟
  6. آیا راهی وجود دارد که از نظر قانونی جلوی پشیمانی طرف مقابلمان را در موارد توافق شده بگیریم؟

  در پاسخ به این سؤالات از شما دعوت می‌نماییم که ادامه این مطلب را بادقت مطالعه نمایید.

  بهترین وکیل طلاق توافقی

  توجه کنید که معمولاً در پرونده‌های طلاق توافقی وکیل نقش مهمی دارد. آن‌ها به شما یک برگه توافق و فرم تنظیم شده ارائه می‌دهند که در آن به‌تمامی موارد از جمله مهریه طلاق توافقی، نفقه، شیربها و حضانت رسیدگی شده است. خوب پروسه طلاق توافقی در دادگاه‌های ایران کار طاقت‌فرسا و سختی است. بخصوص اگر از خدمات وکیل خانواده استفاده نکنید. در مقابل اگر نمی‌خواهید زمان زیادی از دست بدهید. مدام نگران نتیجه پرونده باشید و همین‌طور هزینه‌ای برای حضور در مشاوره و … پرداخت نکنید. پس به فکر یک وکیل در کنار خود باشید.

  درصورتی‌که به دنبال بهترین وکیل طلاق توافقی در ایران هستید. احتمالاً در اینترنت با سایت‌هایی مواجه می‌شوید که از تعداد 10 مورد، 9 مورد چنین ادعایی را دارند. درصورتی‌که چنین نیست. بسیاری از مراکز حتی مجوزهای لازم فعالیت در این زمینه را ندارند. فراتر از آن موضوع این است که بالاخره طلاق به یکی از روش‌های زیر انجام خواهد شد:

  یا خانم دادخواست طلاق می‌دهد، یا مرد و یا این که طلاق توافقی خواهد بود. در تمامی این زمینه‌ها دو طرف نسبت به یکدیگر و فرزندان این رابطه مسئولیت‌های دارند و حتماً باید آن‌ها را انجام دهند. در ادامه این موضوع را بررسی می‌کنیم که نقش وکیل طلاق توافقی در طلاق به این روش چیست؟ در واقع طلاق توافقی یکی از بهترین روش‌ها برای جداشدن سریع و بی‌دردسر است. طرفین می‌توانند با یکدیگر روی همه چیز توافق کنند و در نهایت در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسند. از یک‌سوی دیگر مسئله این است که معمولاً افراد می‌خواهند در کمترین زمان طلاق بگیرند. اما چنین چیزی واقعاً ممکن نیست.

  وکیل متخصص طلاق توافقی

  موضوع مهم دیگر این است که وکیل طلاق توافقی می‌تواند کار شما را به‌جای چند ماه و حتی یک سال در عرض چهل تا شصت روز انجام دهد. فراتر از آن بدون حضور زوجین در هیچ جلسه و مرحله‌ای، بدون کلاس و جلسات مشاوره اجباری و در نهایت انجام طلاق درست بر اساس توافق طرفین از جمله موضوعاتی است که معمولاً افراد از ما می‌خواهند. وکیل طلاق توافقی می‌تواند سرعت کار شما را بیشتر کند.

  در واقع وکیل طلاق در این پرونده نقش مهمی دارد. توجه کنید که پرونده حقوقی (درست مثل پرونده جنایی) بوده و نیازمند پیگیری‌های دقیق قضایی خواهد بود. در نهایت شما نباید انتظار معجزه از وکیل خود را داشته باشید. او در نهایت می‌تواند در چند مرحله به شما کمک کند و البته این مرحله‌ها واقعاً مهم و اساسی است. همان‌طور که اشاره کردیم در کمترین زمان ممکن شما می‌توانید صیغه طلاق را جاری کنید. درصورتی‌که سازوکار را بلد باشید.

   

  بهترین وکیل طلاق توافقی تهران

  درصورتی‌که ساکن استان تهران بوده و به دنبال بهترین وکیل طلاق توافقی توجه کنید که فیلد کاری وکلا تماماً یکسان است و در یک شاخه تحصیل می‌کنند. اما موضوع این است که عده‌ای از وکلا در کنار تخصص تجربه بالایی نیز دارند. عموماً طی‌کردن یک مسیر در دادگاه‌های خانواده و پیگیری پرونده‌هایی شبیه به موضوعات مرتبط با شما، باعث می‌شود که شما بتوانید بدون این که مدام درگیر دادگاه و بهزیستی باشید طلاق بگیرید.

  در واقع در متن قانون در مورد طلاق توافقی گفته شده است که زن و مرد توافق می‌کنند که از هم جدا شوند و این توافق دقیقاً در دادگاه ثبت خواهد شد. در نهایت اجرای قانونی شده و دادخواست طلاق جاری و افراد می‌توانند با حضور در یک دفترخانه طلاق را جاری کنند. اما طلاق توافقی مزایای زیادی خواهد داشت که باعث می‌شود افراد معمولاً به‌جای درگیری به دنبال آن باشند. شما می‌توانید در این روش طلاق در دادگاه حاضر نشوید و وکیل طلاق توافقی تمامی کارهای شما را انجام دهد

  بهترین وکیل طلاق توافقی کرج

  موضوع مهم دیگر در مورد طلاق توافقی این است که تمامی مراحل توسط وکیل طلاق توافقی قابل انجام است و نیازی به مراجعه شما نیست. البته وکیل شما باید باتجربه باشد و در کمترین زمان بر اساس روند عمومی دادرسی پروسه را پیش ببرد. ضمن این که تنظیم دادخواست طلاق توافقی باید درست و دقیق انجام شود. اشتباه بودن دادخواست موجب برگشت خوردن آن شده و در نتیجه مشکلات زیادی را برای شما ایجاد می‌کند. حتی ممکن است مدت‌زمان رسیدگی به پرونده شما به چند ماه نیز برسد. در این وضعیت لازم است که حتماً از وکیل طلاق توافقی استفاده کنید. این مسئله‌ای برای جذب مخاطب و مشتری نیست. کافی است در این مورد تحقیقات لازم را انجام دهید. در نهایت شما به‌راحتی متوجه می‌شوید که رسیدگی به یک پرونده طلاق توسط وکیل طلاق توافقی تا چه حد می‌تواند تأثیرگذار و مهم باشد.

  وکیل متخصص طلاق توافقی تهران

  به‌هرحال یکی دیگر از موضوعاتی که معمولاً در پروسه طلاق مهم است و زوجین نسبت به آن ترس زیادی دارند. طولانی شدن روند رسیدگی به شکایت و پرونده می‌باشد. در این وضعیت حضور وکیل طلاق توافقی می‌تواند این مدت‌زمان را به‌مراتب کوتاه‌تر کند. هر چه حضور وکیل برای شما هزینه‌ای در برخواهد داشت. درصورتی‌که مایل به حضور نباشید. می‌توانید صرفاً از خدمات مشاوره‌ای و فراگیری مسیر کلی مؤسسه تهران طلاق استفاده کنید. در واقع هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. اما به‌هرحال بسیاری ترجیح می‌دهند که دیگر هزینه اضافه برای حضور وکیل را پرداخت نکنند. در نتیجه وکیل طلاق توافقی آنلاین می‌تواند راهکار خوبی باشد. برای ساکنین تهران نیز امکان مراجعه حضوری به دفتر وکیل و دریافت مشاوره نیز وجود دارد.

  وکیل متخصص طلاق توافقی کرج

  در مورد طلاق توافقی معمولاً انتخاب وکیل نیز به همین منوال انجام می‌شود. زوجین حتی می‌توانند در مورد هزینه وکیل طلاق توافقی نیز با یکدیگر به یک رقم مشخص برسند و یا این که یکی از آن‌ها کل آن را پرداخت کند. موضوع کلیدی و مهمی که باید حتماً به آن اشاره کنیم عدم محدودیت موقعیت مکانی برای رسیدگی به پرونده‌ها است. وکیل متخصص طلاق توافقی در تهران طلاق خدمات خود را بدون محدودیت زمانی نیز ارائه می‌دهد. یعنی کافی است که وارد پورتال رسمی این مجموعه شده و پس از اطمینان از خدمات با یکی از شماره‌های تماس درج شده ارتباط ایجاد کنید. در مواقعی که خارج از ساعت کاری هستید. این امکان وجود دارد که از طریق پیام‌رسان‌ها ارتباط برقرار کنید.

  وکیل طلاق توافقی مشهد

  هرگاه گواهی عدم سازش صادر شود بر اساس توافق زوجین به‌حکم قانونی امکان ساقط شدن اعتبار کلیه توافقات وجود دارد. گواهی عدم سازش در واقع باید به دفتر طلاق ارائه شود. در این وضعیت طلاق سه ماه پس از تاریخ ابلاغ رای قطعی در دادگاه قابل جاری کردن است. از یک‌سوی دیگر یکی از سؤالات کلیدی که از وکیل طلاق توافقی می‌پرسند این است که مدت‌زمان طلاق توافقی چقدر است و در چه زمان به نتیجه می‌رسند. معمولاً گفته می‌شود که حداکثر 45 روز زمان برای دریافت مشاوره لازم است.

  بهترین وکیل آنلاین طلاق توافقی

  پس از آن وصول نظر کارشناسی مرکز مشاوره خانواده به دادگاه، در صورت عدم نیاز به حضور در پزشکی قانونی و دریافت آزمایش بارداری، ظرف مدت‌زمان یک هفته دادگاه حکم عدم سازش را صادر می‌کند. البته برخی روش‌ها وجود دارد که طرفین این دوره زمانی را نگذرانند. به یاد داشته باشید که در 99 درصد مواقع و بخصوص در شرایطی که طرفین با شرایط طلاق آشنا نیستند. نیاز به وکیل طلاق توافقی خواهند داشت.

  حداکثر زمانی که برای دعاوی طلاق توافقی در نظر گرفته شده است 45 روز بوده. توجه کنید که زوجین اگر سازوکار این پرونده‌ها و طلاق توافقی را بلد نباشند. احتمالاً با مشکل مواجه می‌شوند. در این شرایط حتی این جلسات تا 3 ماه دیگر نیز به طول خواهد انجامید. بهتر است که وکیل طلاق توافقی را حتماً در کنار خود داشته باشید. تفاوتی ندارد که این درخواست در چه زمانی انجام شود. در نهایت اگر تعداد جلسات بنابه‌درخواست زوجین و یا تشخیص مشاور بیش از 5 بار شود. قطعاً این پروسه بیشتر طول خواهد کشید.

  بهترین وکیل متخصص آنلاین طلاق توافقی

  اما سؤال می‌شود که آیا وکیل آنلاین و یا وکیل طلاق توافقی تلفنی به همان اندازه می‌تواند تأثیرگذار باشد که ما به یک دفتر وکیل مراجعه کنیم و از او کمک بخواهیم؟ در این وضعیت خوب تمامی اعمالی که وکیل در دفتر انجام می‌دهد پشت تلفن و از طریق پیام‌رسان‌ها و اینترنت نیز قابل انجام است. مگر این که بخواهید وکیل طلاق توافقی خود در دادگاه حضور داشته و به‌جای شما کل پرونده را پیش ببرد.

  یکی دیگر از سؤالات مهمی که از ما در موارد طلاق توافقی و از وکیل طلاق توافقی پرسیده می‌شود. این است که وقتی مرد در دفترخانه حاضر شود اما زن برای طلاق حاضر نشود، تکلیف چیست؟ در این وضعیت هیچ کسی نمی‌تواند خانم و یا حتی مرد را مجبور کند که در دفترخانه حاضر شود. وقتی یک هفته از حاضر نشدن خانم در دفترخانه بگذرد سردفتر دیگر صیغه طلاق را جاری نخواهد کرد.

   

  وکیل طلاق توافقی تهران

  از طرفی اگر در طلاق توافقی زوجین در مدت‌زمان 3 ماه در دفترخانه حاضر نشوند تکلیف چیست؟ آیا نیاز به رسیدگی پرونده وجود خواهد داشت؟ در این صورت گواهی عدم سازشی که دادگاه برای شما صادر کرده است تا به دفترخانه ارائه کنید. فاقد اعتبار خواهد شد. وکیل طلاق توافقی البته می‌تواند در این زمینه کارهایی را انجام دهد که البته پروسه‌ای است که نیاز به توضیح خواهد داشت. بهتر است این موارد را از وکیل طلاق توافقی جویا شوید.

  هزینه وکیل طلاق توافقی

  همان‌طور که کمی بالاتر اشاره کردیم، موضوع این است که هزینه پرونده‌ها و دعاوی خانوادگی حقوقی و خانوادگی به شکل یکسان نیست. وکیل خانواده نیز ممکن است باتوجه‌به پیچیدگی پرونده شما هزینه‌های زیادی را مشخص کند. بهتر است که وکیل صرفاً به وظیفه خود بپردازد. خیلی درگیر هزینه و مسائل این‌چنینی نشود.

  شماره وکیل طلاق توافقی

  وکیل طلاق توافقی برای شما مراحل را شرح می‌دهد. توجه کنید که نخست باید دادگاه پرونده را به مشاور خانواده ارجاع دهد. پس از آن طرفینیم توانند خود را به مراکز مشاوره خانواده معرفی و طبق ماده 25 قانون حمایت خانواده، مراکز سعی می‌کنند تا پروسه سازش را برقرار کنند. پس از آن وکیل طلاق توافقی می‌تواند در این مراحل شما را یاری کند. در نهایت مرحله دوم به این صورت است که دادگاه خانواده موارد توافق را، بین زوجین بررسی می‌کند.

  وکیل طلاق توافقی شیراز

  همین‌طور بازهم سعی در ایجاد سازش و بازگشت به زندگی برای طرفی ناست. اگر سازش انجام نگردید و تمامی کارها انجام شد. دادگاه رسماً گواهی عدم امکان سازش را ثبت و به طرفین می‌دهد. در نهایت وکیل طلاق توافقی می‌تواند پروسه رفتن نزد مشاور را کوتاه‌تر کند و کار زودتر نتیجه بگیرید. به‌هرحال باید قطعی بودن گواهی عدم سازش اثبات شود. پس از آن وکیل طلاق توافقی این امکان را دارد که خودش تمامی این مراحل را پیگیری کند و طرفین به‌هیچ‌عنوان در دادگاه حاضر نشوند.

  وکیل طلاق توافقی در غرب تهران

  رای نخست به دفترخانه رسمی ازدواج و طلاق ارجاع داده می‌شود. پس از آن اجرای صیغه طلاق با رعایت جهات شرعی در دفترخانه و با حضور سردفتر انجام خواهد شد. بر اساس ماده 37 قانون حمایت از خانواده پیش از جاری شدن طلاق، باید تمامی حقوق دو طرف به‌درستی ادا شود. از طرفی درست بر اساس توافقاتی که صورت‌گرفته است دقیقاً حق حضانت و دیدار با فرزند همان‌طور که در پرونده ذکر شده است جاری گردد. فراتر از آن زوجین باید حداکثر ظرف مدت‌زمان سه ماه گواهی عدم امکان سازش را به دفترخانه تسلیم کنند. در غیر این صورت دچار مشکل شده و باید دوباره پرونده مورد بررسی قرار بگیرد.

  وکیل طلاق توافقی در شمال تهران

  برای ساکنین شمال تهران امکان دریافت خدمات وکیل طلاق توافقی وجود دارد. فراموش نکنید که سه ماه پس از ابلاغ رای و قطعی شدن رای در نهایت صیغه طلاق در کمترین زمان ممکن جاری شود. از طرفی گواهی صادره از درجه اعتبار ساقط می‌شود و کلیه توافقاتی که در نظر گرفته شده است نیز باطل می‌گردد. این بر اساس ماده 34 قانون حمایت از خانواده خواهد بود.

  پرسش مهم دیگر این است که مردم معمولاً از وکیل طلاق توافقی جویا می‌شوند که چه مدارکی برای طلاق توافقی لازم است. توجه فرمایید که اصل عقدنامه یا رونوشت آن، اصل شناسنامه مرد و زن، کپی کارت ملی زوجین، وکالت‌نامه محضری طلاق درصورتی‌که حق طلاق با خانم باشد و فراتر از آن گواهی عدم بارداری نیز نیاز خواهد بود. وکیل طلاق توافقی می‌تواند تمامی این مراحل را برای شما توضیح دهد. دریافت این گواهی از سوی پزشکی قانونی و مراکز پزشکی مجاز انجام می‌گیرید. درصورتی‌که این مدرک را از مرجع غیرقانونی دریافت کنید. توجه کنید که اعتبار نخواهد داشت و لازم است که آزمایش شما تکرار شود.

  وکیل طلاق توافقی در شرق تهران

  گواهی بکارت نیز درصورتی‌که طلاق توافقی در دوران عقد و نامزدی باشد نیز لازم است. البته در این مورد امکان توافق بین طرفین وجود دارد. وکیل طلاق توافقی در چنین پرونده‌هایی نیز می‌تواند به دو طرف کمک کند. چنین مسائلی بالاخره در خانواده‌ها و سنت ایرانی وجود دارد و حتی گاهی خانم‌ها مدعی می‌شوند که مشکلی در پروسه پیگیری پرونده‌شان وجود دارد و به دلیل ترس از خانواده و آبرو درگیر مشکلات زیادی می‌شوند و به‌درستی قادر به تصمیم‌گیری نیستند.

  وکیل طلاق توافقی اهواز

  وکیل طلاق توافقی شرایط را برای شما فراهم می‌کند که با حفظ آبروی شما در نتیجه‌گیری پیشتازشید. نظر واحد مشاوره در دادگاه خانواده نیز اهمیت زیادی دارد. در برخی مواقع این مشکل به وجود می‌آید که اصل سند ازدواج در دسترس نباشد. به‌هرحال فراموش نکنید که رونوشت آن در دفترخانه موجود می‌باشد و شما باید به محل انعقاد عقد نکاح مراجعه کرده و آن را دریافت کنید.

  وکیل طلاق

  وکیل طلاق توافقی در شرق تهران

  برخی مواقع خانم های باردار نیز از متقاضایان دریافت طلاق توافقی هستند. در این شرایط اگر زن حاضر به طلاق باشد. می توان او را طلاق داشت. البته توجه کنید که در صورت طلاق زن حامه مدت عده او تا زمان به دنیا آمدن نوزاد خواهد بود. پس از آن می تواند شوهر اختیار کند. در غیر این صورت چنین امکانی وجود ندارد. در ادامه نگه داری اطفال نیز مسئله کلیدی و مهم دیگری است که بر گردن والدین خواهد بود. البته بر اساس قوانین مدنی جمهوری اسلامی ایران، در صورتی که والدین قصد جدا شدن از هم را داشته باشند لازم است که فرزند توسط مادر تا 7 سالگی نگه داری وید. هیچ یک از والدین این حق را ندارند. در زمانی که حضانت بر عهده آن ها است از این مسئله امتناع و شانه خالی کنند.

  وکیل طلاق توافقی مشاوره رایگان

  از طرفی دیگر معمولاً افراد به دنبال دریافت مشاوره‌های رایگان هستند. اما واقعیتش را بخواهید بسیاری از مشاوره‌های رایگان در نهایت به شما نتیجه مطلوبی نمی‌دهند. وکیل طلاق توافقی سایت تهران طلاق البته به شما خدمات زیادی می‌دهد که بیشتر آن‌ها رایگان هستند. از طرفی در مورد پرونده‌های شما بهترین مشاوره‌ها داده می‌شود. ضمن این که وکیل انتخاب شده برای شما واقعاً در همین زمینه فعالیت کرده و تجربه کافی را نیز دارد.

  وکیل آنلاین طلاق توافقی

  به‌هرحال می‌دانیم که طرفین در طلاق توافقی هرکدام وظایف و نقشی دارند. تمامی این موارد باید بین طرفین کاملاً تعیین شود. در غیر این صورت دادخواست شما با مشکل مواجه خواهد شد. اگر می‌خواهید که پرونده شما با مشکل مواجه نشود بهتر است که وکیل طلاق توافقی انتخاب کنید. مؤسسه تهران طلاق همه چیز را بر مبنای توافق طرفین تعیین می‌کند. اگر در زمان عده برای زن نفقه در نظر گرفته شده باشد مستحق دریافت آن خواهد بود. اگرنه مطابق قانون، زن در زمان عده طلاق باین حق نفقه ندارد. از طرفی بر اساس قوانین مدنی برای طلاق توافقی حساسیت‌های خاصی خواهد داشت. در واقع ان ها سعی می‌کنند تا تمامی جنبه‌های انسانی و حمایت از خانواده رعایت شده و در نهایت صیغه طلاق جاری شود. سامانه نوبت‌دهی طلاق پرتالی خواهد بود که معمولاً طرفین در همان مراحل ولی

  وکیل طلاق توافقی تبریز

  درصورتی‌که ساکن استان آذربایجان شرقی بوده و قصد دریافت خدمات مشاوره از وکیل طلاق توافقی را دارید. بهتر است که این کار را از طریق مؤسسه‌هایی انجام دهید که در این مورد تجربه کافی را دارند. بعلاوه این که مؤسسه تهران طلاق توسط ما به شما معرفی می‌شود. خدمات اصلی خود را به‌صورت غیرحضوری ارائه می‌دهد. یعنی شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی و یا به‌صورت اینترنتی مشاوره حقوقی دریافت کنید. وکیل طلاق توافقی همین‌طور در تمامی مراحل در کنار خانم و آقا بوده و از طرفی امکان دریافت مشاوره حتی از طریق پیام‌رسان نیز وجود دارد.

  وکیل طلاق توافقی مشهور

  درصورتی‌که به دنبال وکیل توافقی مشهور در تهران هستید. فراموش نکنید که تیم تهران طلاق تضمین بهترین کیفیت را به شما می‌دهد. از طرفی تمام وکیل طلاق توافقی معرفی شده توسط این مجموعه بارها پرونده‌های مهمی را بر گردن گرفته و در نهایت بهترین نتیجه‌ها را دریافت کرده‌اند و این مسئله حتی از طریق پورتال رسمی این مجموعه نیز قابل‌پیگیری است. می‌توانید اطلاعات دقیق در مورد نحوه فعالیت وکلا را بررسی کنید. وکیل طلاق توافقی به شما اجازه می‌دهد که بدون فشار آمدن به دو طرف صیغه عقد را جاری کنید. از یک‌سوی دیگر توجه داشته باشید که نفقه اولاد بر عهده پدر خواهد بود. پس از آن فوت پدر و یا در صورت عدم امکان پرداخت توسط آن بر عهده اجداد پدری و در ادامه اگر آن‌ها نیز در قید حیات نبودند. نفقه بر عهده مادر و یا اجداد مادری خواهد بود.

   

   

  وکیل طلاق توافقی هزینه وکیل طلاق توافقی در شیراز شماره وکیل طلاق توافقی بهترین وکیل طلاق توافقی در مشهد هزینه وکیل طلاق توافقی اهواز بهترین وکیل طلاق توافقی در کرج وکیل طلاق توافقی در کرج وکیل طلاق توافقی شرق تهران وکیل طلاق توافقی در غرب تهران وکیل طلاق توافقی در تهران وکیل طلاق توافقی اصفهان وکیل طلاق توافقی ارزان وکیل طلاق توافقی اهواز وکیل طلاق توافقی ارومیه وکیل طلاق توافقی اسلامشهر وکیل طلاق توافقی در اصفهان وکیل طلاق توافقی در ارومیه وکیل طلاق توافقی در اراک وکالت طلاق توافقی به زن وکالت طلاق توافقی به مرد وکیل طلاق توافقی در بندرعباس وکیل طلاق توافقی در بابل طلاق توافقی بدون وکیل وکیل برای طلاق توافقی طلاق توافقی با وکیل وکیل برای طلاق توافقی در اصفهان وکیل پایه یک دادگستری طلاق توافقی وکیل طلاق توافقی تبریز وکیل طلاق توافقی غرب تهران وکیل طلاق توافقی شمال تهران وکیل برای طلاق توافقی تبریز وکیل برای طلاق توافقی تهران شماره وکیل طلاق توافقی تهران بهترین وکیل طلاق توافقی تبریز وکیل طلاق توافقی ثبت نام وکیل طلاق توافقی ثبت وکیل طلاق توافقی ثنا وکیل طلاق توافقی ثبت اسناد هزینه وکیل جهت طلاق توافقی وکیل جهت طلاق توافقی وکیل جهت طلاق توافقی در اصفهان وکالت طلاق توافقی چیست هزینه وکیل طلاق توافقی چقدر است طلاق توافقی بدون وکیل چقدر طول میکشه طلاق توافقی با وکیل چقدر طول میکشد برای طلاق توافقی بدون وکیل چه باید کرد هزینه وکیل برای طلاق توافقی چقدر است مراحل طلاق توافقی با وکیل چقدر طول میکشد برای طلاق توافقی چند وکیل لازم است وکیل طلاق توافقی چیست حق الوکاله وکیل طلاق توافقی حق وکیل طلاق توافقی حدود اختیارات وکیل در طلاق توافقی وکیل طلاق توافقی خانم وکیل خانواده طلاق توافقی وکیل خوب برای طلاق توافقی در اصفهان وکیل خانم برای طلاق توافقی وکیل خانواده برای طلاق توافقی وکیل خوب برای طلاق توافقی در کرج وکیل خوب طلاق توافقی در تبریز وکیل طلاق توافقی در مشهد وکیل طلاق توافقی در اهواز وکیل طلاق توافقی در شهرری وکیل طلاق توافقی در شرق تهران وکیل طلاق توافقی در رشت وکیل طلاق توافقی در شهریار وکیل طلاق توافقی در تبریز وکیل طلاق تهران وكيل طلاق در تهران وكيل طلاق وکیل توافقی طلاق وکیل طلاق توافقی ذمه وکیل طلاق توافقی ذهنی وکیل طلاق توافقی ذکر وکیل طلاق توافقی ذکر شود وکیل طلاق توافقی رشت طلاق توافقی وکیل رایگان وکیل طلاق توافقی ژنتیک وکیل طلاق توافقی ژاپن وکیل طلاق توافقی در ساری وکیل طلاق توافقی در سنندج وکیل طلاق توافقی نی نی سایت وکیل طلاق توافقی شیراز وکیل طلاق توافقی شهرری وکیل طلاق توافقی در شیراز بهترین وکیل طلاق توافقی شیراز وکیل برای طلاق توافقی شیراز وکیل برای طلاق توافقی شهرک غرب وکیل طلاق توافقی در صادقیه وکیل طلاق توافقی ضروری وکیل طلاق توافقی ضرر دارد وکیل طلاق توافقی ضامن وکیل طلاق توافقی ضرب و جرح وکیل طلاق توافقی ضمانت وکیل طلاق توافقی ضررهای وکیل طلاق توافقی ضمانت اجرای وکیل طلاق توافقی ظهر وکیل طلاق توافقی ظاهری وکیل طلاق توافقی ظلم وکیل طلاق توافقی ظفر وکیل طلاق توافقی ظریف وکیل طلاق توافقی علی وکیل طلاق توافقی علیزاده وکیل طلاق توافقی عراق وکیل طلاق توافقی علی عسگری وکیل طلاق توافقی عاطفی وکیل طلاق توافقی عقد است یا ایقاع وکیل طلاق توافقی عده دارد وکیل طلاق توافقی عالی در اصفهان وکیل طلاق توافقی عقد وکیل طلاق توافقی عالی در تهران هزینه وکیل برای طلاق غیر توافقی وکیل طلاق توافقی فوری وکیل طلاق توافقی در فردیس وکیل طلاق توافقی قم وکیل طلاق توافقی قیمت وکیل طلاق توافقی در قزوین وکیل طلاق توافقی گرگان وکیل طلاق توافقی در گرگان وکیل گرفتن برای طلاق توافقی آیا برای طلاق توافقی وکیل لازم است وکیل طلاق توافقی مشهد وکیل طلاق توافقی مشهور هزینه وکیل طلاق توافقی مشهد مشاور وکیل طلاق توافقی مزایای وکیل در طلاق توافقی مراحل طلاق توافقی وکیل مدارک لازم برای وکیل طلاق توافقی هزینه وکیل برای طلاق توافقی نی نی سایت طلاق توافقی با وکیل نی نی سایت طلاق توافقی نیاز به وکیل دارد طلاق توافقی بدون وکیل نی نی سایت آیا طلاق توافقی نیاز به وکیل دارد نرخ وکیل برای طلاق توافقی نقش وکیل در طلاق توافقی وکیل طلاق توافقی در قم وکیل طلاق توافقی در همدان هزینه ی وکیل طلاق توافقی هزینه وکیل برای طلاق توافقی در اصفهان وکیل طلاق توافقی در یزد طلاق توافقی با یک وکیل وکیل طلاق توافقی یزد هزینه ی طلاق توافقی بدون وکیل هزینه ی وکیل برای طلاق توافقی وکیل طلاق توافقی 1400 وکیل طلاق توافقی 1401 وکیل طلاق توافقی 1443 وکیل طلاق توافقی 1442 وکیل طلاق توافقی 10 روز وکیل طلاق توافقی 2021 وکیل طلاق توافقی 2020 وکیل طلاق توافقی 2022 وکیل طلاق توافقی 2019 وکیل طلاق توافقی 48 ساعت وکیل طلاق توافقی 404 وکیل طلاق توافقی 5 سال وکیل طلاق توافقی 5 ساله وکیل طلاق توافقی 777 وکیل طلاق توافقی 84 وکیل طلاق توافقی 99 وکیل طلاق توافقی 98 وکیل طلاق توافقی 97 وکیل طلاق توافقی 99 نی نی سایت
  دکمه بازگشت به بالا