مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • وکیل طلاق توافقی

  وکیل طلاق توافقی

  وکیل طلاق توافقی فوری امروزه یکی از پرجستجو ترین عناوین در دنیای اینترنت است. مسئله‌ای که شاید در نگاه اول بر اساس روتین و قوانینی که کم‌وبیش با آن آشنا داریم ساده‌ترین روش انعقاد طلاق باشد. در صورتی این روش آسان است که شما سازوکار انجام آن را بلد باشید. متأسفانه بسیاری از افراد به دلیل عدم اطلاعات کافی در این زمینه درگیر پروسه‌هایی می‌شوند که مدت‌زمان طلاقشان را به‌جای چند روز به چند ماه تبدیل می‌کند.

  اما احتمالاً برای شما سؤال است که چرا تخصصی تحت عنوان وکیل طلاق توافقی وجود دارد؟ طلاق یکی از زیرشاخه‌های حوزه فعالیت دادگاه خانواده است. تعداد دادگاه‌های خانواده در سراسر کشور محدود است. اما تعداد پرونده‌هایی که روی میز قاضی قرار می‌گیرد. بیش از چیزی است که فکرش را می‌کنید. وکیل متخصص خانواده و طلاق در واقع به دلیل طی‌کردن مراحل، به آشنایی کامل در این مورد رسیده است. چند پرسش مهم مطرح می‌شود:

  1. مدت‌زمان درخواست دادخواست طلاق تا تأیید گواهی عدم سازش چقدر است؟
  2. هزینه وکیل خانواده و وکیل طلاق توافقی چقدر است؟
  3. آیا امکان طلاق توافقی و فوری در کم تر از یک هفته وجود دارد؟
  4. آیا راهی برای عدم حضور در دوره‌های مشاوره بهزیستی قبل از طلاق وجود دارد؟
  5. تکلیف حضانت فرزندان پس از طلاق توافقی چه می‌شود؟
  6. آیا راهی وجود دارد که از نظر قانونی جلوی پشیمانی طرف مقابلمان را در موارد توافق شده بگیریم؟

  در پاسخ به این سؤالات از شما دعوت می‌نماییم که ادامه این مطلب را بادقت مطالعه نمایید.

  بهترین وکیل طلاق توافقی

  توجه کنید که معمولاً در پرونده‌های طلاق توافقی وکیل نقش مهمی دارد. آن‌ها به شما یک برگه توافق و فرم تنظیم شده ارائه می‌دهند که در آن به‌تمامی موارد از جمله مهریه طلاق توافقی، نفقه، شیربها و حضانت رسیدگی شده است. خوب پروسه طلاق توافقی در دادگاه‌های ایران کار طاقت‌فرسا و سختی است. بخصوص اگر از خدمات وکیل خانواده استفاده نکنید. در مقابل اگر نمی‌خواهید زمان زیادی از دست بدهید. مدام نگران نتیجه پرونده باشید و همین‌طور هزینه‌ای برای حضور در مشاوره و … پرداخت نکنید. پس به فکر یک وکیل در کنار خود باشید.

  درصورتی‌که به دنبال بهترین وکیل طلاق توافقی در ایران هستید. احتمالاً در اینترنت با سایت‌هایی مواجه می‌شوید که از تعداد 10 مورد، 9 مورد چنین ادعایی را دارند. درصورتی‌که چنین نیست. بسیاری از مراکز حتی مجوزهای لازم فعالیت در این زمینه را ندارند. فراتر از آن موضوع این است که بالاخره طلاق به یکی از روش‌های زیر انجام خواهد شد:

  یا خانم دادخواست طلاق می‌دهد، یا مرد و یا این که طلاق توافقی خواهد بود. در تمامی این زمینه‌ها دو طرف نسبت به یکدیگر و فرزندان این رابطه مسئولیت‌های دارند و حتماً باید آن‌ها را انجام دهند. در ادامه این موضوع را بررسی می‌کنیم که نقش وکیل طلاق توافقی در طلاق به این روش چیست؟ در واقع طلاق توافقی یکی از بهترین روش‌ها برای جداشدن سریع و بی‌دردسر است. طرفین می‌توانند با یکدیگر روی همه چیز توافق کنند و در نهایت در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسند. از یک‌سوی دیگر مسئله این است که معمولاً افراد می‌خواهند در کمترین زمان طلاق بگیرند. اما چنین چیزی واقعاً ممکن نیست.

  وکیل متخصص طلاق توافقی

  موضوع مهم دیگر این است که وکیل طلاق توافقی می‌تواند کار شما را به‌جای چند ماه و حتی یک سال در عرض چهل تا شصت روز انجام دهد. فراتر از آن بدون حضور زوجین در هیچ جلسه و مرحله‌ای، بدون کلاس و جلسات مشاوره اجباری و در نهایت انجام طلاق درست بر اساس توافق طرفین از جمله موضوعاتی است که معمولاً افراد از ما می‌خواهند. وکیل طلاق توافقی می‌تواند سرعت کار شما را بیشتر کند.

  در واقع وکیل طلاق در این پرونده نقش مهمی دارد. توجه کنید که پرونده حقوقی (درست مثل پرونده جنایی) بوده و نیازمند پیگیری‌های دقیق قضایی خواهد بود. در نهایت شما نباید انتظار معجزه از وکیل خود را داشته باشید. او در نهایت می‌تواند در چند مرحله به شما کمک کند و البته این مرحله‌ها واقعاً مهم و اساسی است. همان‌طور که اشاره کردیم در کمترین زمان ممکن شما می‌توانید صیغه طلاق را جاری کنید. درصورتی‌که سازوکار را بلد باشید.

  وکیل توافقی طلاق

  بهترین وکیل طلاق توافقی تهران

  درصورتی‌که ساکن استان تهران بوده و به دنبال بهترین وکیل طلاق توافقی توجه کنید که فیلد کاری وکلا تماماً یکسان است و در یک شاخه تحصیل می‌کنند. اما موضوع این است که عده‌ای از وکلا در کنار تخصص تجربه بالایی نیز دارند. عموماً طی‌کردن یک مسیر در دادگاه‌های خانواده و پیگیری پرونده‌هایی شبیه به موضوعات مرتبط با شما، باعث می‌شود که شما بتوانید بدون این که مدام درگیر دادگاه و بهزیستی باشید طلاق بگیرید.

  در واقع در متن قانون در مورد طلاق توافقی گفته شده است که زن و مرد توافق می‌کنند که از هم جدا شوند و این توافق دقیقاً در دادگاه ثبت خواهد شد. در نهایت اجرای قانونی شده و دادخواست طلاق جاری و افراد می‌توانند با حضور در یک دفترخانه طلاق را جاری کنند. اما طلاق توافقی مزایای زیادی خواهد داشت که باعث می‌شود افراد معمولاً به‌جای درگیری به دنبال آن باشند. شما می‌توانید در این روش طلاق در دادگاه حاضر نشوید و وکیل طلاق توافقی تمامی کارهای شما را انجام دهد

  بهترین وکیل طلاق توافقی کرج

  موضوع مهم دیگر در مورد طلاق توافقی این است که تمامی مراحل توسط وکیل طلاق توافقی قابل انجام است و نیازی به مراجعه شما نیست. البته وکیل شما باید باتجربه باشد و در کمترین زمان بر اساس روند عمومی دادرسی پروسه را پیش ببرد. ضمن این که تنظیم دادخواست طلاق توافقی باید درست و دقیق انجام شود. اشتباه بودن دادخواست موجب برگشت خوردن آن شده و در نتیجه مشکلات زیادی را برای شما ایجاد می‌کند. حتی ممکن است مدت‌زمان رسیدگی به پرونده شما به چند ماه نیز برسد. در این وضعیت لازم است که حتماً از وکیل طلاق توافقی استفاده کنید. این مسئله‌ای برای جذب مخاطب و مشتری نیست. کافی است در این مورد تحقیقات لازم را انجام دهید. در نهایت شما به‌راحتی متوجه می‌شوید که رسیدگی به یک پرونده طلاق توسط وکیل طلاق توافقی تا چه حد می‌تواند تأثیرگذار و مهم باشد.

  وکیل متخصص طلاق توافقی تهران

  به‌هرحال یکی دیگر از موضوعاتی که معمولاً در پروسه طلاق مهم است و زوجین نسبت به آن ترس زیادی دارند. طولانی شدن روند رسیدگی به شکایت و پرونده می‌باشد. در این وضعیت حضور وکیل طلاق توافقی می‌تواند این مدت‌زمان را به‌مراتب کوتاه‌تر کند. هر چه حضور وکیل برای شما هزینه‌ای در برخواهد داشت. درصورتی‌که مایل به حضور نباشید. می‌توانید صرفاً از خدمات مشاوره‌ای و فراگیری مسیر کلی مؤسسه تهران طلاق استفاده کنید. در واقع هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. اما به‌هرحال بسیاری ترجیح می‌دهند که دیگر هزینه اضافه برای حضور وکیل را پرداخت نکنند. در نتیجه وکیل طلاق توافقی آنلاین می‌تواند راهکار خوبی باشد. برای ساکنین تهران نیز امکان مراجعه حضوری به دفتر وکیل و دریافت مشاوره نیز وجود دارد.

  وکیل متخصص طلاق توافقی کرج

  در مورد طلاق توافقی معمولاً انتخاب وکیل نیز به همین منوال انجام می‌شود. زوجین حتی می‌توانند در مورد هزینه وکیل طلاق توافقی نیز با یکدیگر به یک رقم مشخص برسند و یا این که یکی از آن‌ها کل آن را پرداخت کند. موضوع کلیدی و مهمی که باید حتماً به آن اشاره کنیم عدم محدودیت موقعیت مکانی برای رسیدگی به پرونده‌ها است. وکیل متخصص طلاق توافقی در تهران طلاق خدمات خود را بدون محدودیت زمانی نیز ارائه می‌دهد. یعنی کافی است که وارد پورتال رسمی این مجموعه شده و پس از اطمینان از خدمات با یکی از شماره‌های تماس درج شده ارتباط ایجاد کنید. در مواقعی که خارج از ساعت کاری هستید. این امکان وجود دارد که از طریق پیام‌رسان‌ها ارتباط برقرار کنید.

  وکیل طلاق توافقی مشهد

  هرگاه گواهی عدم سازش صادر شود بر اساس توافق زوجین به‌حکم قانونی امکان ساقط شدن اعتبار کلیه توافقات وجود دارد. گواهی عدم سازش در واقع باید به دفتر طلاق ارائه شود. در این وضعیت طلاق سه ماه پس از تاریخ ابلاغ رای قطعی در دادگاه قابل جاری کردن است. از یک‌سوی دیگر یکی از سؤالات کلیدی که از وکیل طلاق توافقی می‌پرسند این است که مدت‌زمان طلاق توافقی چقدر است و در چه زمان به نتیجه می‌رسند. معمولاً گفته می‌شود که حداکثر 45 روز زمان برای دریافت مشاوره لازم است.

  بهترین وکیل آنلاین طلاق توافقی

  پس از آن وصول نظر کارشناسی مرکز مشاوره خانواده به دادگاه، در صورت عدم نیاز به حضور در پزشکی قانونی و دریافت آزمایش بارداری، ظرف مدت‌زمان یک هفته دادگاه حکم عدم سازش را صادر می‌کند. البته برخی روش‌ها وجود دارد که طرفین این دوره زمانی را نگذرانند. به یاد داشته باشید که در 99 درصد مواقع و بخصوص در شرایطی که طرفین با شرایط طلاق آشنا نیستند. نیاز به وکیل طلاق توافقی خواهند داشت.

  حداکثر زمانی که برای دعاوی طلاق توافقی در نظر گرفته شده است 45 روز بوده. توجه کنید که زوجین اگر سازوکار این پرونده‌ها و طلاق توافقی را بلد نباشند. احتمالاً با مشکل مواجه می‌شوند. در این شرایط حتی این جلسات تا 3 ماه دیگر نیز به طول خواهد انجامید. بهتر است که وکیل طلاق توافقی را حتماً در کنار خود داشته باشید. تفاوتی ندارد که این درخواست در چه زمانی انجام شود. در نهایت اگر تعداد جلسات بنابه‌درخواست زوجین و یا تشخیص مشاور بیش از 5 بار شود. قطعاً این پروسه بیشتر طول خواهد کشید.

  بهترین وکیل متخصص آنلاین طلاق توافقی

  اما سؤال می‌شود که آیا وکیل آنلاین و یا وکیل طلاق توافقی تلفنی به همان اندازه می‌تواند تأثیرگذار باشد که ما به یک دفتر وکیل مراجعه کنیم و از او کمک بخواهیم؟ در این وضعیت خوب تمامی اعمالی که وکیل در دفتر انجام می‌دهد پشت تلفن و از طریق پیام‌رسان‌ها و اینترنت نیز قابل انجام است. مگر این که بخواهید وکیل طلاق توافقی خود در دادگاه حضور داشته و به‌جای شما کل پرونده را پیش ببرد.

  یکی دیگر از سؤالات مهمی که از ما در موارد طلاق توافقی و از وکیل طلاق توافقی پرسیده می‌شود. این است که وقتی مرد در دفترخانه حاضر شود اما زن برای طلاق حاضر نشود، تکلیف چیست؟ در این وضعیت هیچ کسی نمی‌تواند خانم و یا حتی مرد را مجبور کند که در دفترخانه حاضر شود. وقتی یک هفته از حاضر نشدن خانم در دفترخانه بگذرد سردفتر دیگر صیغه طلاق را جاری نخواهد کرد.

  وکیل توافقی طلاق

  وکیل طلاق توافقی تهران

  از طرفی اگر در طلاق توافقی زوجین در مدت‌زمان 3 ماه در دفترخانه حاضر نشوند تکلیف چیست؟ آیا نیاز به رسیدگی پرونده وجود خواهد داشت؟ در این صورت گواهی عدم سازشی که دادگاه برای شما صادر کرده است تا به دفترخانه ارائه کنید. فاقد اعتبار خواهد شد. وکیل طلاق توافقی البته می‌تواند در این زمینه کارهایی را انجام دهد که البته پروسه‌ای است که نیاز به توضیح خواهد داشت. بهتر است این موارد را از وکیل طلاق توافقی جویا شوید.

  هزینه وکیل طلاق توافقی

  همان‌طور که کمی بالاتر اشاره کردیم، موضوع این است که هزینه پرونده‌ها و دعاوی خانوادگی حقوقی و خانوادگی به شکل یکسان نیست. وکیل خانواده نیز ممکن است باتوجه‌به پیچیدگی پرونده شما هزینه‌های زیادی را مشخص کند. بهتر است که وکیل صرفاً به وظیفه خود بپردازد. خیلی درگیر هزینه و مسائل این‌چنینی نشود.

  شماره وکیل طلاق توافقی

  وکیل طلاق توافقی برای شما مراحل را شرح می‌دهد. توجه کنید که نخست باید دادگاه پرونده را به مشاور خانواده ارجاع دهد. پس از آن طرفینیم توانند خود را به مراکز مشاوره خانواده معرفی و طبق ماده 25 قانون حمایت خانواده، مراکز سعی می‌کنند تا پروسه سازش را برقرار کنند. پس از آن وکیل طلاق توافقی می‌تواند در این مراحل شما را یاری کند. در نهایت مرحله دوم به این صورت است که دادگاه خانواده موارد توافق را، بین زوجین بررسی می‌کند.

  وکیل طلاق توافقی شیراز

  همین‌طور بازهم سعی در ایجاد سازش و بازگشت به زندگی برای طرفی ناست. اگر سازش انجام نگردید و تمامی کارها انجام شد. دادگاه رسماً گواهی عدم امکان سازش را ثبت و به طرفین می‌دهد. در نهایت وکیل طلاق توافقی می‌تواند پروسه رفتن نزد مشاور را کوتاه‌تر کند و کار زودتر نتیجه بگیرید. به‌هرحال باید قطعی بودن گواهی عدم سازش اثبات شود. پس از آن وکیل طلاق توافقی این امکان را دارد که خودش تمامی این مراحل را پیگیری کند و طرفین به‌هیچ‌عنوان در دادگاه حاضر نشوند.

  وکیل طلاق توافقی در غرب تهران

  رای نخست به دفترخانه رسمی ازدواج و طلاق ارجاع داده می‌شود. پس از آن اجرای صیغه طلاق با رعایت جهات شرعی در دفترخانه و با حضور سردفتر انجام خواهد شد. بر اساس ماده 37 قانون حمایت از خانواده پیش از جاری شدن طلاق، باید تمامی حقوق دو طرف به‌درستی ادا شود. از طرفی درست بر اساس توافقاتی که صورت‌گرفته است دقیقاً حق حضانت و دیدار با فرزند همان‌طور که در پرونده ذکر شده است جاری گردد. فراتر از آن زوجین باید حداکثر ظرف مدت‌زمان سه ماه گواهی عدم امکان سازش را به دفترخانه تسلیم کنند. در غیر این صورت دچار مشکل شده و باید دوباره پرونده مورد بررسی قرار بگیرد.

  وکیل طلاق توافقی در شمال تهران

  برای ساکنین شمال تهران امکان دریافت خدمات وکیل طلاق توافقی وجود دارد. فراموش نکنید که سه ماه پس از ابلاغ رای و قطعی شدن رای در نهایت صیغه طلاق در کمترین زمان ممکن جاری شود. از طرفی گواهی صادره از درجه اعتبار ساقط می‌شود و کلیه توافقاتی که در نظر گرفته شده است نیز باطل می‌گردد. این بر اساس ماده 34 قانون حمایت از خانواده خواهد بود.

  پرسش مهم دیگر این است که مردم معمولاً از وکیل طلاق توافقی جویا می‌شوند که چه مدارکی برای طلاق توافقی لازم است. توجه فرمایید که اصل عقدنامه یا رونوشت آن، اصل شناسنامه مرد و زن، کپی کارت ملی زوجین، وکالت‌نامه محضری طلاق درصورتی‌که حق طلاق با خانم باشد و فراتر از آن گواهی عدم بارداری نیز نیاز خواهد بود. وکیل طلاق توافقی می‌تواند تمامی این مراحل را برای شما توضیح دهد. دریافت این گواهی از سوی پزشکی قانونی و مراکز پزشکی مجاز انجام می‌گیرید. درصورتی‌که این مدرک را از مرجع غیرقانونی دریافت کنید. توجه کنید که اعتبار نخواهد داشت و لازم است که آزمایش شما تکرار شود.

  وکیل طلاق توافقی در شرق تهران

  گواهی بکارت نیز درصورتی‌که طلاق توافقی در دوران عقد و نامزدی باشد نیز لازم است. البته در این مورد امکان توافق بین طرفین وجود دارد. وکیل طلاق توافقی در چنین پرونده‌هایی نیز می‌تواند به دو طرف کمک کند. چنین مسائلی بالاخره در خانواده‌ها و سنت ایرانی وجود دارد و حتی گاهی خانم‌ها مدعی می‌شوند که مشکلی در پروسه پیگیری پرونده‌شان وجود دارد و به دلیل ترس از خانواده و آبرو درگیر مشکلات زیادی می‌شوند و به‌درستی قادر به تصمیم‌گیری نیستند.

  وکیل طلاق توافقی اهواز

  وکیل طلاق توافقی شرایط را برای شما فراهم می‌کند که با حفظ آبروی شما در نتیجه‌گیری پیشتازشید. نظر واحد مشاوره در دادگاه خانواده نیز اهمیت زیادی دارد. در برخی مواقع این مشکل به وجود می‌آید که اصل سند ازدواج در دسترس نباشد. به‌هرحال فراموش نکنید که رونوشت آن در دفترخانه موجود می‌باشد و شما باید به محل انعقاد عقد نکاح مراجعه کرده و آن را دریافت کنید.

  وکیل طلاق

  وکیل طلاق توافقی در شرق تهران

  برخی مواقع خانم های باردار نیز از متقاضایان دریافت طلاق توافقی هستند. در این شرایط اگر زن حاضر به طلاق باشد. می توان او را طلاق داشت. البته توجه کنید که در صورت طلاق زن حامه مدت عده او تا زمان به دنیا آمدن نوزاد خواهد بود. پس از آن می تواند شوهر اختیار کند. در غیر این صورت چنین امکانی وجود ندارد. در ادامه نگه داری اطفال نیز مسئله کلیدی و مهم دیگری است که بر گردن والدین خواهد بود. البته بر اساس قوانین مدنی جمهوری اسلامی ایران، در صورتی که والدین قصد جدا شدن از هم را داشته باشند لازم است که فرزند توسط مادر تا 7 سالگی نگه داری وید. هیچ یک از والدین این حق را ندارند. در زمانی که حضانت بر عهده آن ها است از این مسئله امتناع و شانه خالی کنند.

  وکیل طلاق توافقی مشاوره رایگان

  از طرفی دیگر معمولاً افراد به دنبال دریافت مشاوره‌های رایگان هستند. اما واقعیتش را بخواهید بسیاری از مشاوره‌های رایگان در نهایت به شما نتیجه مطلوبی نمی‌دهند. وکیل طلاق توافقی سایت تهران طلاق البته به شما خدمات زیادی می‌دهد که بیشتر آن‌ها رایگان هستند. از طرفی در مورد پرونده‌های شما بهترین مشاوره‌ها داده می‌شود. ضمن این که وکیل انتخاب شده برای شما واقعاً در همین زمینه فعالیت کرده و تجربه کافی را نیز دارد.

  وکیل آنلاین طلاق توافقی

  به‌هرحال می‌دانیم که طرفین در طلاق توافقی هرکدام وظایف و نقشی دارند. تمامی این موارد باید بین طرفین کاملاً تعیین شود. در غیر این صورت دادخواست شما با مشکل مواجه خواهد شد. اگر می‌خواهید که پرونده شما با مشکل مواجه نشود بهتر است که وکیل طلاق توافقی انتخاب کنید. مؤسسه تهران طلاق همه چیز را بر مبنای توافق طرفین تعیین می‌کند. اگر در زمان عده برای زن نفقه در نظر گرفته شده باشد مستحق دریافت آن خواهد بود. اگرنه مطابق قانون، زن در زمان عده طلاق باین حق نفقه ندارد. از طرفی بر اساس قوانین مدنی برای طلاق توافقی حساسیت‌های خاصی خواهد داشت. در واقع ان ها سعی می‌کنند تا تمامی جنبه‌های انسانی و حمایت از خانواده رعایت شده و در نهایت صیغه طلاق جاری شود. سامانه نوبت‌دهی طلاق پرتالی خواهد بود که معمولاً طرفین در همان مراحل ولی

  وکیل طلاق توافقی تبریز

  درصورتی‌که ساکن استان آذربایجان شرقی بوده و قصد دریافت خدمات مشاوره از وکیل طلاق توافقی را دارید. بهتر است که این کار را از طریق مؤسسه‌هایی انجام دهید که در این مورد تجربه کافی را دارند. بعلاوه این که مؤسسه تهران طلاق توسط ما به شما معرفی می‌شود. خدمات اصلی خود را به‌صورت غیرحضوری ارائه می‌دهد. یعنی شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی و یا به‌صورت اینترنتی مشاوره حقوقی دریافت کنید. وکیل طلاق توافقی همین‌طور در تمامی مراحل در کنار خانم و آقا بوده و از طرفی امکان دریافت مشاوره حتی از طریق پیام‌رسان نیز وجود دارد.

  وکیل طلاق توافقی مشهور

  درصورتی‌که به دنبال وکیل توافقی مشهور در تهران هستید. فراموش نکنید که تیم تهران طلاق تضمین بهترین کیفیت را به شما می‌دهد. از طرفی تمام وکیل طلاق توافقی معرفی شده توسط این مجموعه بارها پرونده‌های مهمی را بر گردن گرفته و در نهایت بهترین نتیجه‌ها را دریافت کرده‌اند و این مسئله حتی از طریق پورتال رسمی این مجموعه نیز قابل‌پیگیری است. می‌توانید اطلاعات دقیق در مورد نحوه فعالیت وکلا را بررسی کنید. وکیل طلاق توافقی به شما اجازه می‌دهد که بدون فشار آمدن به دو طرف صیغه عقد را جاری کنید. از یک‌سوی دیگر توجه داشته باشید که نفقه اولاد بر عهده پدر خواهد بود. پس از آن فوت پدر و یا در صورت عدم امکان پرداخت توسط آن بر عهده اجداد پدری و در ادامه اگر آن‌ها نیز در قید حیات نبودند. نفقه بر عهده مادر و یا اجداد مادری خواهد بود.

   

   

  دکمه بازگشت به بالا