مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • وکیل حضانت+فرزند+دختر+پسر+متخصص+تهران

   

  وکیل حضانت در بسیاری از شرایط به شما کمک می‌کند که ره صدساله را یک‌شبه بپیمایید.

  احتمالاً وقتی این مطلب را جستجو می‌کنید که درگیر مسئله حضانت شده‌اید. واقعیتش را بخواهید امروزه آن‌قدر تعداد پرونده‌های طلاق و حضانت در دادگاه‌های خانواده که شعبات محدودی دارند زیاد است که شما با یک اشتباه کوچک ممکن است درگیر یک دور تکرار و اشتباه شوید. وقتی وکیلی ادعا می‌کند که در زمینه خانواده فعالیت می‌کند. به این مسئله توجه کنید که او حداقل چند بار مسیری که شما قصد دارید بروید را پیموده است و به‌خوبی با سازوکار و نحوه دریافت حضانت آشنایی دارد.

  چند سؤال معمولاً در پرونده حضانت مطرح می‌شود: من خانم یا آقایی هستم که قصد دریافت حضانت و یا اثبات عدم صلاحیت حضانت طرف مقابلم را دارم. چه اولویت‌ها و راهکارهایی وجود دارد که بر اساس آن‌ها بتوانم عمل کنم؟ مسئله این است که باتوجه‌به سن فرزند شما شرایط حضانت متفاوت است. ما در ادامه در این باره به شما توضیحات کاملی می‌دهیم. صلاحیت اخلاقی، عدم وجود مشکلات عقلانی و روحی و همین‌طور توانایی مالی از جمله مهم‌ترین‌هاست.

  معمولاً از ما پرسیده می‌شوند:

  • در صورت فوت پدر حضانت با چه کسی است؟
  • آیا ازدواج مجدد پدر یا مادر موجب سلب حضانت می‌شود؟
  • پدری که خلاف حکم حضانت عمل کند چیست؟
  • امکان خروج از کشور مادر یا پدر پس از دریافت حضانت وجود دارد؟
  • دوره‌های سنی فرزند و ارتباط آن با دریافت حضانت برای خانم و آقا به چه صورت است؟
  • در چه وضعیتی می‌توان درخواست عدم صلاحیت و سلب حضانت طرف مقابل را تقدیم دادگاه خانواده کرد؟

  در بسیاری از موارد این سؤال مطرح می‌شود که آیا حضانت طفل ضمن ازدواج مجدد امکان‌پذیر است؟ هزینه‌های حضانت توسط دادگاه به چه صورت محاسبه می‌شود؟ یا این که آیا امکان خارج کردن کودک پس از دریافت حضانت و حتی بدون رضایت طرف مقابل وجود دارد؟ خوب این سؤالات بسیار مهم هستند. بهترین وکیل حضانت در شرایطی به شما کمک می‌کند که معمولاً یک اشتباه کوچک در پرونده شما باعث می‌شود که دوباره زمان زیادی را برای دریافت حضانت از دست بدهید.

  اما به‌هرحال اگر می‌خواهید در مورد نحوه برقراری ارتباط با بهترین وکیل حضانت را بیاموزید. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

  بهترین وکیل حضانت

  بهتر است در شرایط حاکم در دادگاه‌های خانواده و فرصت کم رسیدگی جزئی به پرونده‌ها از یک وکیل متخصص خانواده کمک بگیرید. در واقع اگر خانم یا آقایی هستید که با طرف مقابل خودسر مسئله حضانت به توافق نمی‌رسید. پرونده‌تان پیچیده شده است و یا این که قصد شما خروج از کشور، ازدواج مجدد و اثبات صلاحیت است. خوب وکیل می‌تواند باتوجه‌به تخصص و علم خود این راه را برای شما به‌مراتب هموارتر سازد.

  خوب اگر خودتان قصد طی مراحل دریافت حضانت را دارید. باید بدانید که ممکن است با پیچش و خمش‌های دادگاه خانواده آشنا نباشید. طرح دعاوی در این‌گونه پرونده‌ها متفاوت است. شروط خاصی وجود دارد که معمولاً گذشتن از آن‌ها بدون حضور وکیل حضانت کار سختی است. بر اساس تعاریف وکیل حضانت شخصی می‌باشد که دانش حقوقی و تجربه بالایی در پرونده‌های خانوادگی دارد. تسلط وکیل به پرونده اهمیت زیادی دارد. موضوع این است که آشنایی با روال کار دادگاه‌های خانواده، تجدیدنظر و دیوان عالی کشور اهمیت زیادی دارد. در واقع وکیل می‌تواند با درنظرگرفتن تمامی جوانب، پرونده شما را خیلی زود به نتیجه برساند.

  وکیل متخصص حضانت

  موضوعات زیادی در بحث حضانت وجود دارد که باعث می‌شود شما به وکیل حضانت باتجربه و متخصص نیاز داشته باشید. وکیل حضانت به شما کمک می‌کند که بهترین دادخواست را تنظیم کنید. از طرفی قوانین دادگاه‌های خانواده مدام دستخوش تغییر می‌شود و وکلایی که در این زمینه تجربه دارند. می‌توانند به‌راحتی گره کور پرونده شما را باز کنند.

  مؤسسه تهران طلاق یکی از بزرگ‌ترین مراکز ارائه خدمات مشاوره حقوقی و وکالت در ایران می‌باشد. وکیل حضانت می‌تواند به شما در مسائل مختلفی کمک کند که هرکدام از آن‌ها نیازمند توضیحات دقیق‌تری هستند. در زمانی که سلب حضانت رخ می‌دهد خانم‌ها و یا آقایان به دنبال بازپس‌گیری و یا دریافت حق نگه‌داری و نفقه بچه هستند. معمولاً این شرایط نیاز به نگرش‌های خاص و همین‌طور پیگیری‌های قضایی دارد.

  برای بسیاری از خانم‌هایی که صاحب فرزند هستند. این امکان وجود ندارد که مدام در محیط دادگاه باشند. یا این که با پروسه تشکیل پرونده برای دریافت حضانت آشنایی کافی را ندارند. از طرفی وکیل حضانت می‌تواند با عدم حضور موکل خود تمامی مراحل را پیگیری کند. پیش‌ازاین که صیغه طلاق و عدم سازگاری طرفین به‌عنوان یک حکم به دفترخانه ارسال شود. شما باید به چند مسئله دقت داشته باشید. در مشاوره‌های پیش از طلاق بهزیستی تمام سعی‌اش را می‌کند که از خانواده حمایت کند. از طرفی این حمایت بیشتر به سمت این مسئله می‌رود که کودک در این جدایی آسیب نبیند تمامی جوانب احتیاط برقرار شود.

   

  وکیل تضمینی حضانت

  متأسفانه یکی از مشکلات بزرگی در که در انتخاب وکیل وجود دارد. این است که وکیل شما همیشه در دسترس باشد. فراتر از این موضوع فراموش نکنید که انتخاب وکیل به‌صورت اینترنتی و تلفنی نیز امکان‌پذیر است. در این روش هم در وقت شما و هم در وقت وکیل صرفه‌جویی خواهد شد. از طرفی برای شما هزینه زیادی نیز در برنخواهد داشت.

  وکیل آنلاین حضانت

  توجه کنید که یکی از مزایای استفاده از وکیل حضانت آن هم به‌صورت آنلاین، امکان برقراری ارتباط در هر لحظه بدون محدودیت مکانی و زمانی است. حتی در ساعات غیراداری نیز پشتیبانی در خدمت شما خواهد بود.

  در هر لحظه که نیاز داشته باشید می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌ها نیز با وکیل موردنظر خود ارتباط سریع داشته باشید. ضمن این که تمام تمرکز وکیل حضانت روی پرونده شما خواهد بود و در نهایت تمام تلاش خود را می‌کند که پرونده‌تان در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسد.

  وکیل آنلاین حضانت

  برای عزیزانی که درگیر مسئله حضانت هستند. می‌خواهند شخص مقابل را سلب حضانت کنند و یا این که قصد دریافت و بازپس‌گرفتن حضانت را دارند. این امکان وجود دارد. از طرفی دیگر مسئله مهم این است که حضانت به‌خودی‌خود در قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران اصول خاصی دارد. اول این که پرونده شما به دادگاه ارجاع شده و درصورتی‌که فرزند کم تر از 7 سال باشد در هر شرایط نزد مادر نگه‌داری می‌شود.

  وکیل حضانت مشاوره رایگان

  البته شروط خاصی وجود دارد که نشان‌دهنده این مسئله است که شاید فرزند نتواند در کنار مادر خود زندگی آرامی داشته باشد. یا این که زوجه به هر دلیلی قادر به نگه‌داری از بچه خود نباشد. شروط زیادی نیز وجود دارد که وکیل حضانت از آن آگاه است. درصورتی‌که قصد دریافت مشاوره آنلاین حضانت را دارید به چند مسئله دقت کنید. اول این که صرفاً تخصص در این پرونده‌ها کافی نیست. گاهی طرف مقابل شما نیز ممکن است از خدمات وکیل استفاده کند.

  بهترین وکیل حضانت تهران

  برای عزیزانی که ساکن استان تهران و به دنبال وکیل حضانت این سؤال مطرح می‌شود که در میان صد ها هزار دفتری که هر روز ان ها را در مسیر رفت‌وآمد خود می‌بینیم کدام یک علم و تجربه بالاتری دارد؟ خوب ما قطعانمی توانیم به این سؤال شما پاسخ دهیم. اما باید عرض کنیم که وکیل آنلاین در این مورد به شما جامع‌ترین اطلاعات را ارائه می‌دهد و حتی روش مقایسه وکلای این مرکز با دیگر مراکز را نیز شرح می‌دهد.

  وکیل حضانت در شمال تهران

  در واقع در کلام اول اگر کمی توجه کنید می‌توانید به این مسئله برسید که آیا وکیل موردنظر علم کافی را برای پاسخگویی به سؤالات شما خواهد داشت؟ ضمن این که معمولاً در مورد وکیل حضانت خیلی پروسه رسیدگی به پرونده سخت و پیچیده نیست. مگر در موارد خاص که درخواست موکل نیز خاص باشد.

  در نهایت بهترین وکیل باتجربه‌ترین و متخصص‌ترین خواهد بود.

  بهترین وکیل حضانت کرج

  پاسخگویی به سؤالات و ارائه مشاوره توسط وکیل حضانت این روزها یک روش روتین برای حل مشکلات و پرونده‌های این‌چنینی است. در این وضعیت مجازاتی برای جلوگیری از ملاقات فرزند توسط والد و والده در نظر گرفته می‌شود. افراد می‌توانند از این حق خود در هر زمانی که دادگاه یا طرفین مشخص کرده‌اند استفاده کنند. برای کسانی که فراری هستند نیز مسئله دریافت نفقه بچه وجود دارد. این مسائل نیز در حیطه فعالیت‌های وکیل حضانت و وکیل خانواده خواهد بود. البته شما می‌توانید در خصوص پرونده‌های حقوقی دیگر از جمله طلاق و … نیز با این وکلا ارتباط برقرار کنید و از تیم پشتیبانی بخواهید که وکیل خانواده را به شما وصل کنند.

   

  بهترین وکیل آنلاین حضانت

  همیشه از بخش پشتیبانی سایت‌های وکیل یابی این پرسش وجود دارد که بهترین وکیل حضانت آنلاین کدام است؟ خوب در این مورد ما نمی‌توانیم بسیاری از وب‌سایت‌ها را قضاوت کنیم. در نهایت انتخاب آن بر عهده شماست. اما توجه کنید که هر چیزی می‌تواند با بررسی‌های کوچک قابل تشخیص باشد. این که مرکز موردنظر گواهینامه‌ها و اعتبارنامه‌های لازم را دریافت کرده است و آیا صرفاً خدمات خود را به‌صورت مشاوره ارائه می‌دهد. سؤال بزرگی است. تفاوت عظیمی میان مشاور حقوقی و همین‌طور وکیل حضانت وجود دارد. لطفاً حتماً این مسائل را در نظر داشته باشید. از یک‌سوی دیگر وکیل حضانت باید علم و تجربه را با یکدیگر تلفیق کند تا شما را بهتر به نتیجه برساند.

  بهترین وکیل متخصص آنلاین حضانت

  درصورتی‌که درگیر پروسه‌های پیگیری پرونده‌های کیفری و دادگاه خانواده شده باشید. یا این که برای یک‌بار هم که شده از کنار این دادگاه‌ها رد شده باشید می‌دانید که در صورت نبودن یک وکیل حضانت در کنار شما. با چه مشکلات بزرگ و کوچکی مواجه می‌شوید. در این وضعیت تکلیف حضانت فرزند اولین مسئله‌ای است که در طلاق از سوی طرفین و عموماً در کنار موضوع مهم مهریه مورد بررسی قرار می‌گیرد. در مورد آن سؤالات زیادی نیز پرسیده می‌شود و در نهایت بهترین پاسخ این است که وکیل حضانت می‌تواند به شما راهکارهای سریعی بدهد تا در کمترین زمان ممکن حضانت دریافت کنید. بر ضد درخواست لغو و سلب حضانت از دادگاه رای کسب کرده و یا این که پرونده را مطابق چیزی که می‌خواهید پیش ببرید.

  هزینه وکیل حضانت

  هزینه وکیل حضانت نیز بسته به پیچیدگی پرونده متفاوت است. شما حتی می‌توانید در صورت لزوم در استان تهران خدمات حضوری نیز دریافت کنید. نخست یک مرحله مشاوره برای شما در نظر گرفته می‌شود. توجه کنید که این مشاوره‌ها پیش از عقد قرارداد شامل هزینه و پس از آن مطابق خواسته شما کاملاً رایگان است. تا این که به نتیجه برسید و پرونده شما نیز مختومه شود. در انتها شما امکان دریافت مشاوره رایگان از مؤسسه تهران طلاق را در هر لحظه که می‌خواهید دارید.

  وکیل حضانت شیراز

  هر سؤال و پرسشی که برای شما ایجاد می‌شود و پاسخ آن در دست وکیل حضانت را نیز می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌ها و مسنجرها بپرسید. پس در این مورد مرجع رسیدگی به دعاوی حضانت دادگاه بوده و چه کسی بهتر از وکیل حضانت که با تمام رفت و راه‌های آن آشنایی دارد.

  شماره وکیل حضانت

  در سایت تهران طلاق شما می‌توانید علاوه بر مطالعه مقالات شماره‌های وکیل حضانت را نیز دریافت کنید. در این وضعیت به اولین و متخصص‌ترین وکیل ارجاع داده می‌شوید. لازم به ذکر است که وکلای این مجموعه تماماً در سطح علمی بالایی هستند و تجربه آن‌ها در حل پرونده‌های خانوادگی نیز بسیار بالاست. در نتیجه نگران این مسئله نباشید که وکیل حضانت هزینه دارد و یا باید مدام به دفتر مشاوره مراجعه کنیم.

  خیر این طور نیست. شما می توانید در کم ترین زمان ممکن تکلیف حضانت بچه خود را مشخص کنید. از طرفی بسیاری از افراد درگیر پروسه جلوگیری از ملاقات فرزند توسط ولی هستند. در این شرایط قوانین سخت تر است. به هیچ عنوان شخص حق ندارد که سلب دیدار کرده و در واقع این جرم به مجازات از سه تا شش ماه حبس و جزای نقدی ختم خواهد شد. این محکومیت جدی بوده و از سوی مراجع قانونی کاملا قابل پیگیری است.

  وکیل حضانت در غرب تهران

  تفاوتی ندارد که ساکن کدام منطقه از پایتخت هستید. امکان ارائه خدمات وکیل حضانت در غرب و شمال تهران از سوی مؤسسه تهران طلاق وجود دارد و در این موارد شما از نظر موقعیت مکانی نباید استرس حضور مداوم در دفتر را داشته باشید. این پروسه مطابق نیاز شما در کمترین زمان ممکن، به‌صورت تلفنی و اینترنتی و حتی از طریق پل‌های ارتباطی موجود روی سایت تهران طلاق امکان‌پذیر خواهد بود. از یاد نبرید که حل پرونده‌های حقوقی نیازمند علم حقوق و تجربه است. در نتیجه بی‌گدار به آب نزنید. نگران هزینه هم نباشید. مشاوره‌های این مؤسسه برای شما هزینه خاصی نخواهد داشت.

  وکیل حضانت فرزند

  حضانت فرزند یکی از مهم‌ترین مسائل برای خانم و آقا پس از طلاق است. البته تکلیف بچه پیش از طلاق نیز مشخص می‌شود. اما وکیل حضانت بر اساس قوانین عمل کرده و آشنایی کامل به پرونده‌های حقوقی این‌چنینی را دارد. راستش را بخواهید این‌گونه پرونده‌ها نسبت به مسائل مالی پیچیدگی‌های کمتری دارند. اما بیشتر مردم ما کمترین اطلاعات در مورد لایحه نویسی و یا حتی نوشتن دادخواست و تنظیم آن را ندارند. در نتیجه خیلی زود درگیر مشکلات زیادی خواهند شد. در این وضعیت بهتر است که خیلی سریع با وکیل حضانت ارتباط برقرار کنند.

  وکیل تضمینی سلب حضانت

  در سه حالت امکان سلب حضانت وجود دارد. وکیل حضانت در این موارد نیز به شما کمک خواهد کرد. درصورتی‌که مادر ازدواج کند حق حضانت از او سلب شده و به پدر منتقل می‌شود. اما در مقابل اگر پد هم فوت کرده باشد. حضانت بر عهده مادر بوده و پس از آن بر عهده اجداد پدری و مادری به همین ترتیبی که گفتیم است.

  وکیل حضانت مشهد

  در ادامه موضوعاتی که به آن پرداختیم از یاد نبرید که وکیل حضانت مؤسسه تهران طلاق در درجه اول بهترین راه برای برقراری ارتباط و همین‌طور سازش را به شما پیشنهاد می‌کند. چون علاوه بر طلاق توافقی حضانت نیز به همین منوال به نفع بچه شما خواهد بود. بهتر است پیش از هر چیزی پدر و مادر خودخواهی را کنار گذاشته و به‌سلامت روحی فرزند خود بیندیشند.

  وکیل آنلاین سلب حضانت

  در مواردی که پدر و مادر فوت کنند، حضانت به شخصی که در قید حیات هستند تعلق‌گرفته و اگر شخص درگیر اعتیاد و یا مواد مخدر باشد، مشهور به فحشاء بوده و حتی بیماری‌های روانی نیز در او وجود داشته باشد. نخست این مسائل توسط دادگاه و پزشک معتمد به‌خوبی بررسی خواهد شد. پس از آن اگر تکرار ضرب‌وجرح و کودک‌آزاری و یا همسرآزاری وجود داشته باشد. پرونده وارد رویه دیگری می‌شود.

  وکیل حضانت اهواز

  به‌طورکلی تنبیه جسمانی فرزند مجاز نیست اما در تمامی موارد نیز از این روش نمی‌توان برای دریافت حضانت یا سلب حضانت استفاده کرد. وکیل حضانت در واقع یکی از کارآمدترین راهکارها برای دریافت و سلب حضانت از شخص مقابل است. اگر می‌خواهید حضانت را از طرف مقابل خود باز پس گیرید این امکان نیز با بررسی پرونده و همین‌طور استفاده از تجربه وکیل حضانت وجود دارد.

  وکیل متخصص سلب حضانت

  برای کسانی که درگیر پروسه‌های دادگاهی شده‌اند. این آگاهی وجود دارد که تا چه حد روی طرفین فشار وجود دارد. در چنین شرایط روحی و ذهنی امکان تصمیم‌گیری وجود ندارد. در نتیجه وکیل حضانت می‌تواند به شما کمک کند. ازطرفی پرونده‌های حقوقی بسته به شرایطی که طرفین دارند از جنبه‌های مختلفی توسط وکیل حضانت مورد بررسی قرار می‌گیرند. نحوه رسیدگی به پرونده‌ها توسط وکیل‌ها یکسان نیست. وکیل حضانت مؤسسه تهران طلاق در کمترین زمان سعی می‌کند تا پرونده شما را به نتیجه برساند. توجه کنید که روزانه صد ها نفر با وکلای مجرب این مؤسسه ارتباط برقرار می‌کنند و سؤالات زیادی را از تمامی نقاط کشور مطرح می‌کنند.

   

  حضانت فرزند زیر 7 سال

  این سؤال ایجاد می‌شود که وقتی فرزند زیر 7 سال است حضانت او با چه کسی خواهد بود؟ خوب پاسخ کاملاً مشخص است. در واقع باتوجه‌به شرایط و حساسیت‌های خاصی که فرزند شما در این رده سنی خواهد داشت. تفاوتی ندارد که دختر است یا پسر، مادر باید آن‌ها را تا سن 7 سالگی نگه‌داری کند. پس از آن بازهم این مسئله به دادگاه مربوط خواهد بود که تصمیم نهایی را با بررسی صلاحیت بگیرد. وکیل حضانت نیز در این وضعیت می‌تواند به شما برای دریافت سریع‌تر حضانت کمک کند.

  وکیل حضانت می‌تواند در دریافت حضانت بچه زیر 7 سال به شما کمک کند. درصورتی‌که سوء تربیت و نگه‌داری از سوی طرف مقابل مشاهده می‌کنید می‌توانید با مدارک لازم که وکیل حضانت به شما کمک می‌کند پرونده‌ای تشکیل کنید و خیلی زود به نتیجه برسید. مؤسسه تهران طلاق خدمات خود را علاوه بر حضور در دفتر وکیل و عقد قرارداد، به‌صورت مشاوره‌های غیرحضوری نیز ارائه می‌دهد. همین‌طور می‌توانید از اینترنت و تماس تلفنی برای ارتباط سریع‌تر و مؤثرتر با وکیل حضانت بدون محدودیت زمانی و مکانی برای دریافت پاسخ سؤالات و شبهات خود استفاده فرمایید.

  حضانت دختر

  برای پسر و دختر، تفاوتی ندارد که جنسیتشان چیست. تا سن هفت‌سالگی نگه‌داری با مادر خواهد بود. درصورتی‌که مادر در قید حیات نبوده و یا این که صلاحیت را نداشته بر عهده پدر، پس از آن اجداد پدری و در صورت نبود آن‌ها با اجداد مادری خواهد بود. درصورتی‌که هیچ‌کدام قادر به نگه‌داری نباشند وظیفه حفظ و نگه‌داری از کودکان بی‌سرپرست بر عهده سازمان بهزیستی کشور است.

  توجه کنید که در سن هفت‌سالگی و پس از آن دیگر حضانت بر عهده پدر خواهد بود. البته این تا 9 سالگی و نزدیک به دو سال بوده. وقتی که وکیل حضانت را انتخاب می‌کنید. در واقع او به شما راهکارهایی شرح می‌دهد تا حضانت بچه خود را سریع‌تر و بدون دردسر تر بگیرید.

  حضانت پسر

  از طرفی یکی دیگر از مواردی که افراد برای آن به وکیل حضانت مراجعه می‌کنند و از مشاوره‌های حقوقی استفاده می‌کنند. حضانت پسر خواهد بود. توجه کنید که حضانت پسر تا 15 سالگی بوده و پس از آن پسر تصمیم می‌گیرد که با چه کسی زندگی می‌کند. برای انجام مراحل حقوقی شما یا می‌توانید انتخاب حضانت را به دادگاه بسپارید. یا این که به‌صورت توافقی آن را انتخاب کنید. برای کسانی که درگیر پروسه سلب حضانت می‌شوند بهتر است این نکات را به یاد داشته باشند که اگر این‌گونه پرونده‌ها را با وکیل حضانت پیش نبرند.

  وکیل حضانت در شرق تهران

  اگر ساکن شرق تهران هستید هم در مورد انتخاب وکیل حضانت هیچ نگرانی نداشته باشید. تمامی امکانات برقراری ارتباط غیرحضوری برای شما فراهم است.

  ممکن است برای دریافت حضانت حتی تا یک سال درگیر شوند. از طرفی این دوری‌ها و فاصله‌ها به‌هیچ‌عنوان برای بچه به صلاح نیست و به‌عنوان پدر و مادر و کسانی که حق فرزند بر گردن شماست. بهتر است که نسبت به این موارد حساس باشید.

  حضانت دختر بالای 9 سال

  می‌دانیم که بر اساس فقه و دین اسلام دختران در نه سالگی به سن تکلیف می‌رسند. بر اساس قانون جمهوری اسلامی ایران. وقتی فرزند حاصله از ازدواجی که منتهی به طلاق شده است به سن بلوغ می‌رسد می‌تواند انتخاب کند که نزد چه کسی زندگی می‌کند. البته در صورتی است که هر دو طرف در قید حیات باشند. متناسب با درخواست فرزند نگه‌داری او به مادر و یا پدر سپرده می‌شود.

  وکیل حضانت تهران

  وکیل حضانت در این مورد می‌تواند به شما کمک کند تا اگر فرزند از طرف مقابل تحت‌فشار است حضانت را به او واگذار نکند و در این موارد جمع‌آوری اسناد و مدارک تا حد زیادی می‌تواند تأثیرگذار باشد. در نتیجه در مسئله حضانت دختر بالای 9 سال به این موضوع دقت کنید که در نهایت تصمیم‌گیری با فرزندتان است. پس بهتر است که نگران نباشید و به اطلاعاتی که وکیل حضانت به شما ارائه می‌دهد بادقت گوش کنید.

  حضانت پسر بالای 15 سال

  معمولاً افراد وقتی درگیر این پروسه می‌شوند باید استرس و تنش را کنار بگذارند. تفاوتی ندارد که خانم باشید یا آقا. احتمالاً شما وقتی درگیر مراحل  طلاق شده‌اید. ضربه روحی بزرگی را در ذهن خود احساس می‌کنید و مدام به دنبال راهکاری هستید که مشکل گذر کنید. حتی گاهی ممکن است قدرت تصمیم‌گیری درستی را نداشته باشید. وکیل حضانت راهکاری سریع برای نتیجه‌گیری است.

  وکیل حضانت کرج

  پس از این مرحله فراموش نکنید که پروسه انتخاب حضانت پسر بالای 15 سال بازهم بر عهده خودش است. از سن 7 سالگی تا 15 سالگی وظیفه نگه‌داری و حضانت پسر با پدر است. پس از آن پسر خود می‌تواند تصمیم بگیرد که با مادر زندگی کند یا خیر. در این وضعیت البته شرط دریافت حق نفقه فرزند نیز اهمیت زیادی دارد. در هر وضعیت پدر تا 18 سالگی برای پسر باید این هزینه را پرداخت کند. البته این در صورتی است که قدرت مالی داشته باشد. در غیر این صورت هیچ اجباری برای پرداخت نفقه از سوی دادگاه متوجه والد نخواهد شد. وکیل حضانت می‌تواند به شما در دریافت حقوق حتی به‌صورت غیرحضوری کمک کند.

  حضانت فرزند بالای 18 سال

  در شرایط بالاتر از 9 سال و 15 سال برای فرزند انتخاب ولی بر عهده خودش است. پس از این مسئله دقت فرمایید که حضانت پسر بالاتر از 18 سال دیگر می‌تواند زیر سایه پدر نباشد. در واقع پدر می‌تواند فرزند خود را در این سن سلب حضانت کند. البته در مورد دختران چنین نیست و پدر باید حداقل نفقه را بپردازد.

  در ضمن دختر می‌تواند در این شرایط حتی با مادر خود زندگی کند و این حق را دریافت کند. اما پسران در جامعه اسلامی و حقوق مدنی ایران، دیگر زیر سایه حمایت پدر خود نیستند و حتی می‌توانند اسم و شناسنامه خود را نیز عوض کنند. در این مورد تمامی اختیارات بر گردن پسر بالاتر از 18 سال است که چگونه برای آینده و زندگی خود تصمیم می‌گیرد. وکیل حضانت شما را در مسیر دریافت حضانت از 1 تا 18 سالگی یاری می‌کند.

   از جمله مسائل مهمی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است ، بحث حضانت پسر می باشد . حضانت فرزند ، مسئله ای می باشد که از دیر باز گریبان گیر پدر و مادر هایی بوده است ، که بنا به هر علتی تصمیم داشتند از یک دیگر جدا شوند و طلاق بگیرند . با جدایی و طلاق باید تکلیف برخی موارد همچون : مهریه زوجه ، نفقه ، و حتی حضانت فرزند یا فرزندان حاصل از آن ازدواج ، و … مشخص شود .

  این امر که پس از طلاق و جدایی والدین ، حضانت فرزند با چه کسی می باشد و فرزند باید به کدام یکی از والدین زندگی کند ، مسئله ای مهم می باشد ‌. به همین سبب قانون گذار به حضانت فرزند ، توجه بسیار ویژه ای داشته است و موادی را نیز به این امر اختصاص داده است .

  بازه زمانی نوزادی فرزند پسر تا زمانی که پسر به سن هفت سالگی می رسد ، از جمله مهم ترین دوران های زندگی یک فرد می باشد ، که در آن بازه زمانی شخصیت روانی فرد ، شکل می گیرد . به همین سبب ضرورت حضور داشتن مادر در این بازه زمانی ، به نحو احسن احساس می شود که نیاز های روانی و جسمی فرزند را مرتفع کند .

  بر طبق مضمون ماده ۱۱۶۹ اصلاحی قانون مدنی که می فرماید : حضانت و نگهداری کردن از فرزندی که پدر و مادر او ، از یک دیگر‌ جدا زندگی می کنند تا سن هفت سالگی فرزند ، با مادر می باشد ( اولویت دارد ) و پس از آن که فرزند به سن هفت سالگی رسید ، حضانت با پدر خواهد بود .

  بنابراین بر طبق ماده ای که در فوق نیز ذکر شد ، حضانت پسر نیز تا سن هفت سالگی بر عهده مادرش خواهد بود ، مگر در مواردی که بنا بر هر دلیلی از مادر سلب حضانت شود . لازم به ذکر است که با آن که در این بازه زمانی ، حضانت پسر با مادرش می باشد ولی بر طبق قانون ، این پدر است که باید نفقه فرزندش را بپردازد . ( مگر این که زوجین با یک دیگر توافق دیگری کرده باشند ) .

   پس از آن که پسر به سن هفت سالگی رسید ، دیگر حضانت پسر از مادرش گرفته خواهد شد و به پدرش خواهد رسید . نکته حائز اهمیتی که باید در این خصوص ذکر کرد ، این امر است که حضانت پسر ، از سن هفت سالگی تا ۱۵ سالگی ( ۱۵ سال قمری ) ، که پسر به سن بلوغ می‌ رسد با پدر خواهد بود .

  البته باید افزود که در این مدت مادر نیز ، حق این را دارد که فرزندش را ملاقات کند . و هیچ کس حق این را ندارد که از ملاقات مادر با فرزندش ، جلوگیری کند .

  وکلای تهران طلاق با داشتن وکلای با تجربه در زمینه وکیل خانواده و وکیل حضانت آماده ارائه خدمات مشاوره ای می باشد .

  پس از آن که فرزند به سن پانزده سالگی رسید ( ۱۵ سال تمام قمری ) ، دیگر پسر از سن حضانت خارج خواهد شد و بر طبق قانون ، دیگر خود پسر است که باید تعیین کند تا از این پس تمایل دارد با کدام یک از والدینش زندگی کند .

  در خصوص طلاق توافقی ، باید افزود که به طور کلی اگر زوج و زوجه به صورت توافقی از یک دیگر جدا شوند ، به تبع شرایط با دیگر انواع طلاق فرق خواهد کرد . به عنوان مثال : زوج و زوجه ، پسری سه ساله دارند ، بر طبق قانون حضانت فرزند تا سن هفت سالگی با مادر است ، ممکن است زوجین با یک دیگر‌ توافق کرده باشند که پس از رسیدن به سن هفت سالگی نیز ، باز هم حضانت پسر با مادرش باشد .

  یا مثال دیگر در این خصوص ، این امر است که با ازدواج مجدد مادر ، حضانت فرزند به پدر خواهد رسید ، زوجین می‌ توانند در این خصوص نیز توافق کنند که حتی ، با ازدواج مجدد مادر باز هم حضانت پسر با مادرش باشد .

  البته قانون گذار مواردی را نیز تحت عنوان : موارد سلب حضانت ذکر کرده است که از جمله این موارد می توان به : مبتلا شدن پدر یا مادر به جنون و بیمار های روانی ، مشهور بودن به فساد اخلاقی و همچنین به فحشا ، مجبور کردن فرزند به انجام دادن اموری همچون امور خلاف شرع و غیر قانونی ، و …. اشاره کرد .

  موسسه تهران طلاق آماده ارائه مشاوره در زمینه طلاق ،مهریه ،طلاق توافقی و… می باشد .چنانچه نیازمند مشاوره رایگان هستین با ما تماس بگیرید.  

  وکیل حضانت فرزند ، وکیلی متخصص و با تجربه می باشد که در خصوص حضانت فرزند و مواردی که باعث سلب شدن حضانت از فرزند می شود ، به هر یک از زوجین نکاتی را متذکر‌ می شود و خدماتی را ارائه می دهد . خواهشمندیم ما را تا انتهای این محتوا همراهی کنید .

  بهترین وکیل برای حضانت

  حضانت فرزند از جمله مسائل پر‌ تکرار و پر اهمیتی می باشد ، که بیش تر والدین به هنگام جدایی و طلاق ، با آن مواجه هستند ‌. به همین خاطر قانون گذار نیز ، موادی را به این موضوع اختصاص داده است .

  وکیل آنلاین حضانت فرزند باید به زوجین ذکر‌ کند که ، اگر زوجین با هم در مورد حضانت توافق نموده باشند ، که بر طبق آن توافق عمل می شود . ولی اگر توافقی درباره این موضوع نشده باشد ، در چنین صورتی درست بر‌ طبق آن چه که در قانون ذکر شده ، عمل خواهد شد .

  حضانت فرزند زیر ۷ سال

  گاهی مواقع ممکن است والدینی که از هم جدا می شوند ، دارای فرزندی زیر ۷ سال باشند . در چنین وضعیتی اگر توافق در مورد حضانت شده باشد که بر طبق توافق عمل می شود ، اما اگر توافقی نشده باشد در این صورت وکیل حضانت فرزند باید اشاره کند که بر طبق نص صریح قانون ، حضانت فرزند زیر ۷ سال چه پسر و چه دختر ، بر عهده مادر می باشد .

  در واقع کودک زیر ۷ سال ، به حضور و حمایت های مادرش ، بسیار بیش تر از هر وقت دیگری نیاز دارد ؛ به همین خاطر قانون گذار ، مادر را عهده دار حضانت کودک زیر ۷ سال دانسته است .

  پس گرفتن حضانت از مادر

  وکیل حضانت فرزند ، می تواند این نکته را نیز متذکر شود که در برخی موارد ممکن است شرایطی پیش آید که ، حضانت فرزند از مادر گرفته شود . برای مثال : اگر‌ مادر کودک در مدتی که عهده دار حضانت است ، ازدواج کند در این چنین صورتی ، حضانت از مادر گرفته می شود .

  یا موارد دیگری که موجب سلب حضانت یا همان گرفتن حضانت از مادر می شود ، این امر‌ است که : مادر در مدتی که حضانت با اوست به جنون یا بیماری روانی مبتلا شود ، مورد دیگر زمانی است که مادر به فحشا و فساد اخلاقی شهرت داشته باشد ، و یا حتی کودک خود را مجبور به ورود به کار هایی غیر اخلاقی مثل تکدی گری ، و … کند .

  همچنین اگر مادر فرزندش را مورد ضرب و جرح قرار دهد و بار ها و بار ها این عمل را تکرار کند ، حضانت از او گرفته خواهد شد . و …. .

  چگونه حضانت فرزند را از پدر بگیریم ؟

  در واقع اگر پدر نیز به فساد اخلاقی و فحشا شهرت داشته باشد ، و یا حتی اگر فرزندش را خارج از حد متعارف و بار ها مورد ضرب و جرح قرار دهد ، و یا مبتلا به جنون شود ، و … حضانت از او سلب می گردد . و به عبارتی می توان در چنین مواردی حضانت کودک را ، از پدر سلب نمود .

  حضانت فرزند پسر در سال ۱۴۰۰

  وکیل حضانت فرزند ، باید اشاره کند که در صورتی که فرزند زوجین پسر باشد ، در چنین صورتی اگر والدین در مورد حضانت توافق ننموده باشند ، تا هفت سالگی با مادر و پس‌ از ۷ سالگی پسر ، با پدرش خواهد بود .

  وکیل حضانت فرزند ، می تواند متذکر شود که : بعد از آن که پسر به سن ۱۵ سالگی رسید ( یا همان بلوغ شرعی ) به تعبیر قانون گذار ، از سن حضانت خارج می شود و خود انتخاب می کند که با پدر یا مادرش زندگی کند .

  موسسه معتبر تهران طلاق ، با بیش تر از ۱۲ سال سابقه و با دارا بودن برترین و ماهر ترین وکلا ، آماده ارائه خدمات به عموم مردم در خصوص موضوعاتی همچون : حضانت ، سلب حضانت ، مهریه ، انواع و اقسام طلاق ( طلاق توافقی ، طلاق از طرف زن ، طلاق از طرف مرد ) ، و … می باشد .

  وکیل حضانت فرزند
  شماره وکیل حضانت فرزند
  بهترین وکیل حضانت فرزند
  وکیل برای گرفتن حضانت فرزند
  وکیل آنلاین حضانت فرزند
  وکیل حضانت فرزند ایران
  وکیل حضانت فرزند ایرانی
  وکیل حضانت فرزند امام علی
  وکیل حضانت فرزند امام رضا
  وکیل حضانت فرزند از بهزیستی
  وکیل حضانت فرزند از نظر قانون
  وکیل حضانت فرزند ازدواج موقت
  وکیل حضانت فرزند از نظر اسلام
  وکیل حضانت فرزند ازدواج مادر
  وکیل حضانت فرزند اوتیسم
  وکیل برای حضانت فرزند
  وکیل حضانت فرزند پسر
  وکیل حضانت فرزند پدر
  وکیل حضانت فرزند پسر در سال ۱۴۰۰
  وکیل حضانت فرزند پسر در طلاق توافقی
  وکیل حضانت فرزند پسر قبل از طلاق
  وکیل حضانت فرزند پسر تا چند سالگی
  وکیل حضانت فرزند پسر در سال ۹۹
  وکیل حضانت فرزند پسر بعد از فوت پدر
  وکیل حضانت فرزند پسر نی نی سایت
  وکیل حضانت فرزند پس از فوت پدر
  وکیل حضانت فرزند توسط پدر
  وکیل حضانت فرزند توسط مادر
  وکیل حضانت فرزند توسط پسر
  وکیل حضانت فرزند توسط زن
  وکیل حضانت فرزند تا پایان هفت سالگی
  وکیل حضانت فرزند تا ۷ سالگی
  وکیل حضانت فرزند تا چه سنی است
  وکیل حضانت فرزند تا کی با مادر است
  وکیل حضانت فرزند تا هفت سالگی
  وکیل حضانت فرزند توسط پدربزرگ
  وکیل حضانت فرزند ثنا
  وکیل حضانت فرزند ثالث
  وکیل حضانت فرزند ثلاث سنوات
  وکیل حضانت فرزند ثابت
  وکیل حضانت فرزند ثبت
  وکیل حضانت فرزند ثبت نام
  وکیل حضانت فرزند ثبت حق
  وکیل حضانت فرزند جوان
  وکیل حضانت فرزند جنتی
  وکیل حضانت فرزند جلود
  وکیل حضانت فرزند جنب
  وکیل حضانت فرزند جلویی
  وکیل حضانت فرزند جد پدری
  وکیل حضانت فرزند جای مهریه
  وکیل حضانت فرزند جدید
  وکیل حضانت فرزند جولی
  وکیل حضانت فرزند جدایی والدین
  وکیل حضانت فرزند چیست
  وکیل حضانت فرزند چند سال است
  وکیل حضانت فرزند چقدر است
  وکیل حضانت فرزند چگونه است
  وکیل حضانت فرزند چقدر طول میکشد
  وکیل حضانت فرزند چند سالگی با مادر است
  وکیل حضانت فرزند چه باید کرد
  وکیل حضانت فرزند چه سنی با مادر است
  وکیل حضانت فرزند چند سالگی با پدر است
  وکیل حضانت فرزند چه معناست
  وکیل حضانت فرزند حضرت علی
  وکیل حضانت فرزند حضرت زهرا
  وکیل حضانت فرزند حضوری
  وکیل حضانت فرزند حاصل از ازدواج موقت
  وکیل حضانت فرزند حق
  وکیل حضانت فرزند حکم
  وکیل حضانت فرزند حمایت خانواده
  وکیل حضانت فرزند خانم
  وکیل حضانت فرزند خوانده
  وکیل حضانت فرزند خارجی
  وکیل حضانت فرزند خوانده بعد از طلاق
  وکیل حضانت فرزند خارج از کشور
  وکیل حضانت فرزند خردسال
  وکیل حضانت فرزند خود
  وکیل حضانت فرزند خیانت مرد
  وکیل حضانت فرزند خیانت پدر
  وکیل حضانت فرزند خلع
  وکیل حضانت فرزند دختر
  وکیل حضانت فرزند در ایران
  وکیل حضانت فرزند در سال ۱۴۰۰
  وکیل حضانت فرزند دختر بعد از طلاق
  وکیل حضانت فرزند در طلاق توافقی
  وکیل حضانت فرزند در صورت ازدواج پدر
  وکیل حضانت فرزند در ازدواج موقت
  وکیل حضانت فرزند دختر 11 ساله
  وکیل حضانت فرزند در صورت عدم تمکین زن
  وکیل حضانت فرزند در صورت اعتیاد پدر
  وکیل حضانت فرزند ذمه
  وکیل حضانت فرزند ذوالفقار
  وکیل حضانت فرزند ذکور
  وکیل حضانت فرزند ذکور در طلاق
  وکیل حضانت فرزند ذهنی
  وکیل حضانت فرزند رونالدو
  وکیل حضانت فرزند روستایی
  وکیل حضانت فرزند رشید
  وکیل حضانت فرزند را از پدر بگیریم
  وکیل حضانت فرزند را از مادر بگیریم
  وکیل حضانت فرزند را بگیریم
  وکیل حضانت فرزند را نخواهد
  وکیل حضانت فرزند را از پدر گرفت
  وکیل حضانت فرزند را قبول کند
  وکیل حضانت فرزند را به مادر داد
  وکیل حضانت فرزند زن
  وکیل حضانت فرزند زوجه
  وکیل حضانت فرزند زن ناشزه
  وکیل حضانت فرزند زیر 7 سال
  وکیل حضانت فرزند زیر یک سال
  وکیل حضانت فرزند زمان قهر
  وکیل حضانت فرزند زمان طلاق
  وکیل حضانت فرزند زمان اختلاف
  وکیل حضانت فرزند زندگی مشترک
  وکیل حضانت فرزند زمان فوت پدر
  وکیل حضانت فرزند ژاپنی
  وکیل حضانت فرزند ژاپن
  وکیل حضانت فرزند ژاله
  وکیل حضانت فرزند سخنگوی دولت
  وکیل حضانت فرزند سوم
  وکیل حضانت فرزند سن
  وکیل حضانت فرزند سرپرست
  وکیل حضانت فرزند ساله
  وکیل حضانت فرزند سن رشد
  وکیل حضانت فرزند سه ساله
  وکیل حضانت فرزند سال ۹۹
  وکیل حضانت فرزند سلب
  وکیل حضانت فرزند سال ۱۴۰۰
  وکیل حضانت فرزند صادقی
  وکیل حضانت فرزند صالح
  وکیل حضانت فرزند صیغه
  وکیل حضانت فرزند صغير
  وکیل حضانت فرزند صادق هدایت
  وکیل حضانت فرزند صغیر
  وکیل حضانت فرزند صورت ازدواج پدر
  وکیل حضانت فرزند صورت عدم تمکین زن
  وکیل حضانت فرزند صورت اعتیاد پدر
  وکیل حضانت فرزند صورت ازدواج مجدد مادر
  وکیل حضانت فرزند ضعیف
  وکیل حضانت فرزند ضابط
  وکیل حضانت فرزند ضرب
  وکیل حضانت فرزند ضروری
  وکیل حضانت فرزند ضمن عقد
  وکیل حضانت فرزند طلاق
  وکیل حضانت فرزند طلاب
  وکیل حضانت فرزند طبق قانون جدید
  وکیل حضانت فرزند طبق قانون مدنی
  وکیل حضانت فرزند طبق قانون
  وکیل حضانت فرزند طفل
  وکیل حضانت فرزند طلاق توافقی
  وکیل حضانت فرزند طلاق غیابی
  وکیل حضانت فرزند طلاق با کیست
  وکیل حضانت فرزند طول میکشد
  وکیل حضانت فرزند ظریف
  وکیل حضانت فرزند ظهر
  وکیل حضانت فرزند ظالم
  وکیل حضانت فرزند علی
  وکیل حضانت فرزند عثمان
  وکیل حضانت فرزند عمه
  وکیل حضانت فرزند عثمانی
  وکیل حضانت فرزند عمو پورنگ
  وکیل حضانت فرزند عهده کیست
  وکیل حضانت فرزند عقد موقت
  وکیل حضانت فرزند عمو
  وکیل حضانت فرزند عدم تمکین زن
  وکیل حضانت فرزند عقدنامه
  وکیل حضانت فرزند غریب
  وکیل حضانت فرزند غریبه
  وکیل حضانت فرزند غیابی
  وکیل حضانت فرزند غیاب پدر
  وکیل حضانت فرزند غیر
  وکیل حضانت فرزند فرزند
  وکیل حضانت فرزند فریدونکنار
  وکیل حضانت فرزند فوت پدر
  وکیل حضانت فرزند فقه شافعی
  وکیل حضانت فرزند فوت پدر و ازدواج مادر
  وکیل حضانت فرزند فوت پدر و مادر
  وکیل حضانت فرزند فوت پدر و پدر بزرگ
  وکیل حضانت فرزند فوت مادر
  وکیل حضانت فرزند فوت پدر با کیست
  وکیل حضانت فرزند فرم
  وکیل حضانت فرزند قبل از طلاق
  وکیل حضانت فرزند قانونی
  وکیل حضانت فرزند قاسم سلیمانی
  وکیل حضانت فرزند قبلی
  وکیل حضانت فرزند قبل از 7 سالگی
  وکیل حضانت فرزند قبل از تولد
  وکیل حضانت فرزند قبل از جدایی
  وکیل حضانت فرزند قانون جدید
  وکیل حضانت فرزند قبل از ازدواج
  وکیل حضانت فرزند قانون افغانستان
  وکیل حضانت فرزند کیست
  وکیل حضانت فرزند کیه
  وکیل حضانت فرزند کارگری
  وکیل حضانت فرزند کارگر
  وکیل حضانت فرزند کاظمی
  وکیل حضانت فرزند کامل
  وکیل حضانت فرزند کانادا
  وکیل حضانت فرزند کی با مادر است
  وکیل حضانت فرزند کشورهای مختلف
  وکیل حضانت فرزند کشور
  وکیل حضانت فرزند لاریجانی
  وکیل حضانت فرزند لایحه
  وکیل حضانت فرزند لازم است
  وکیل حضانت فرزند لاری
  وکیل حضانت فرزند لایق
  وکیل حضانت فرزند لغو
  وکیل حضانت فرزند لایحه دفاعیه
  وکیل حضانت فرزند لایحه جدید
  وکیل حضانت فرزند مجرد
  وکیل حضانت فرزند متوفی
  وکیل حضانت فرزند مادر
  وکیل حضانت فرزند معلول بعد از طلاق
  وکیل حضانت فرزند مشترک
  وکیل حضانت فرزند محجور
  وکیل حضانت فرزند موقع طلاق
  وکیل حضانت فرزند مادر شاغل
  وکیل حضانت فرزند محضری
  وکیل حضانت فرزند ماده قانونی
  وکیل حضانت فرزند نی نی سایت
  وکیل حضانت فرزند ناشز
  وکیل حضانت فرزند نوزاد
  وکیل حضانت فرزند نامشروع
  وکیل حضانت فرزند نامه
  وکیل حضانت فرزند نفقه
  وکیل حضانت فرزند ناشزه
  وکیل حضانت فرزند نظر قانون
  وکیل حضانت فرزند نه ساله
  وکیل حضانت فرزند نبود پدر
  وکیل حضانت فرزند و مادر
  وکیل حضانت فرزند وکیل
  وکیل حضانت فرزند و پدر
  وکیل حضانت فرزند و مسافرت
  وکیل حضانت فرزند و خروج از کشور
  وکیل حضانت فرزند و نفقه
  وکیل حضانت فرزند و ازدواج مادر
  وکیل حضانت فرزند و مهریه
  وکیل حضانت فرزند و طلاق
  وکیل حضانت فرزند وکالت
  وکیل حضانت فرزند همسر
  وکیل حضانت فرزند همسایه
  وکیل حضانت فرزند همکار
  وکیل حضانت فرزند هنگام طلاق
  وکیل حضانت فرزند هفت سال
  وکیل حضانت فرزند هزینه
  وکیل حضانت فرزند هزینه وکالت
  وکیل حضانت فرزند هزینه دادخواست
  وکیل حضانت فرزند هزینه دادرسی
  وکیل حضانت فرزند های
  وکیل حضانت فرزند یاسوج
  وکیل حضانت فرزند یعنی چه
  وکیل حضانت فرزند یاسین
  وکیل حضانت فرزند یتیم
  وکیل حضانت فرزند یک ساله
  وکیل حضانت فرزند یک ساله پسر
  وکیل حضانت فرزند یک سال
  وکیل حضانت فرزند یارانه
  وکیل حضانت فرزند یا مادر
  وکیل حضانت فرزند یکی از زوجین
  وکیل حضانت فرزند 08
  وکیل حضانت فرزند 05
  وکیل حضانت فرزند 07
  وکیل حضانت فرزند 09
  وکیل حضانت فرزند 04
  وکیل حضانت فرزند 14 ساله
  وکیل حضانت فرزند 15 ساله
  وکیل حضانت فرزند 10 ساله
  وکیل حضانت فرزند 11 ساله
  وکیل حضانت فرزند 18 سال
  وکیل حضانت فرزند 2021
  وکیل حضانت فرزند 2022
  وکیل حضانت فرزند 2020
  وکیل حضانت فرزند 20 ساله
  وکیل حضانت فرزند 3 ساله
  وکیل حضانت فرزند 30 ساله
  وکیل حضانت فرزند 4 ساله
  وکیل حضانت فرزند 40 ساله
  وکیل حضانت فرزند 5 ساله
  وکیل حضانت فرزند 50 ساله
  وکیل حضانت فرزند 6 ساله
  وکیل حضانت فرزند 65
  وکیل حضانت فرزند 67
  وکیل حضانت فرزند 7 ساله
  وکیل حضانت فرزند 75
  وکیل حضانت فرزند 7 سال
  وکیل حضانت فرزند 7 سالگی
  وکیل حضانت فرزند 8 ساله
  وکیل حضانت فرزند 8 سال
  وکیل حضانت فرزند 9 ساله
  وکیل حضانت فرزند 99
  وکیل حضانت فرزند 97
  وکیل حضانت فرزند 9 سال
  وکیل حضانت فرزند 9 سالگی نی نی سایت
  حضانت پسر سن حضانت پسر حکم رشد برای حضانت پسر قانون حضانت پسر بعد از طلاق سن حضانت پسر و دختر حضانت پسر تا چند سالگی است حضانت پسر ۱۵ ساله حضانت پسر بعد از فوت پدر حضانت پسر قبل از طلاق حضانت پسر نی نی سایت حضانت پسر ده ساله حضانت پسر بعد از طلاق حضانت پسر بعد از طلاق با کیست حضانت پسر بعد از ۱۵ سالگی حضانت فرزند پسر قبل از طلاق حضانت فرزند پسر بعد از ازدواج مادر حضانت فرزند پسر بعد از طلاق توافقی حضانت پسر بچه بعد از طلاق حضانت پسر بعد از هفت سالگی حضانت فرزند پسر پس از طلاق حضانت فرزند پسر پس از مرگ پدر حضانت پسر تا چند سالگی با مادر است حضانت پسر تا چند سالگی با مادر حضانت پسر ثبت احوال حضانت پسر ثالث حضانت پسر ثانیه ای حضانت پسر ثانیه حضانت پسر ثانی حضانت فرزند پسر قانون جدید حضانت فرزند پسر به جای مهریه حضانت فرزند پسر در قانون جدید حضانت فرزند پسر بعد از جدایی قانون جدید حضانت فرزند پسر جدیدترین قانون حضانت فرزند پسر قانون جدید حضانت فرزند پسر بعد از طلاق حضانت پسر تا چند سالگی حضانت فرزند پسر تا چند سالگی با مادر است حضانت فرزند پسر تا چند سالگی حضانت فرزند پسر تا چند سال با مادر است همه چیز در مورد حضانت فرزند پسر حق حضانت پسر تا چند سالگی با مادر است حق حضانت پسر بعد از طلاق حق حضانت پسر برای مادر حق حضانت فرزند پسر بعد از فوت پدر حضانت پسر خاله حضانت پسر خواهر نمونه رای دادگاه در خصوص حضانت فرزند پسر حضانت پسر در طلاق حضانت پسر دوازده ساله حضانت فرزند پسر در سال ۱۴۰۰ حضانت فرزند پسر در طلاق توافقی حضانت فرزند پسر در سال ۹۹ حضانت فرزند پسر در صورت اعتیاد پدر حضانت فرزند پسر در صورت فوت پدر حضانت فرزند پسر در ازدواج موقت حضانت فرزند پسر در فقه شافعی حضانت پسر ذوالفقار حضانت پسر ذهنی حضانت فرزند پسر زیر هفت سال حضانت پسر ژاپنی حضانت پسر ژیمناستیک حضانت پسر سه ساله حضانت پسر ۱۲ ساله حضانت پسر ۷ ساله حضانت پسر 8 ساله حضانت فرزند پسر شیرخوار شرایط حضانت پسر برای مادر حضانت پسر ضرر دارد حضانت طفل پسر حضانت پسر بعد طلاق حضانت فرزند پسر طبق قانون جدید حضانت فرزند پسر قبل طلاق حضانت پسر ظریف حضانت پسر ظالم حضانت پسر عمه حضانت پسر عمو حضانت پسر عهده مادر است حضانت پسر غیرتی حضانت پسر غیر قانونی حضانت پسر غیر عمد حضانت فرزند پسر حضانت فرزند پسر نی نی سایت قوانین حضانت پسر حضانت کودک پسر حضانت پسر تا کی با مادر است حضانت پسر گلم حضانت پسر گرگیج حضانت پسر گرفتن حضانت پسر لازم حضانت پسر لاکچری حضانت پسر لازم است حضانت پسر برای مادر حضانت فرزند پسر توسط مادر حضانت فرزند پسر به مادر حضانت فرزند پسر بعد از مرگ پدر حضانت نوزاد پسر بعد از طلاق حضانت پسر و دختر بعد از طلاق حضانت دختر و پسر سن حضانت دختر و پسر سن حضانت فرزند دختر و پسر حضانت فرزند دختر و پسر بعد از طلاق طلاق و حضانت فرزند پسر حضانت دختر و پسر تا چند سالگی با مادر است حضانت پسر هفت ساله حضانت فرزند پسر یک ساله حضانت پسر 09 ساله حضانت فرزند پسر 15 ساله حضانت پسر 20 ساله حضانت پسر 21 ساله حضانت پسر 22 ساله حضانت پسر 25 ساله حضانت پسر 27 ساله حضانت پسر 3 ساله حضانت پسر 30 ساله حضانت پسر 35 ساله حضانت پسر 4 ساله حضانت پسر 40 ساله حضانت پسر 5 ساله حضانت پسر 5 سال حضانت پسر 5 ماهه حضانت پسر 6 ساله حضانت پسر 6 سال حضانت پسر بعد از 7 سالگی حضانت پسر 9 ساله حضانت پسر 9 سال حضانت پسر 90 ساله حضانت پسر 96
  وکیل حضانت بهترین وکیل حضانت فرزند شماره وکیل حضانت فرزند مشاوره وکیل حضانت هزینه وکیل حضانت وکیل حضانت تهران وکیل حضانت در کرج وکیل حضانت در تبریز وکیل حضانت در مشهد وکیل حضانت کرج وکیل حضانت فرزند وکیل حضانت اصفهان بهترین وکیل برای حضانت هزینه وکیل برای حضانت وکیل خوب برای حضانت فرزند وکیل حضانت بچه حضانت بلاعزل وکیل حضانت پدر وکیل حضانت پسر وکیل حضانت در تهران وکیل حضانت ثالث وکیل حضانت جوان وکیل حضانت جنین وکیل حضانت چیست وکیل حضانت چيست وکیل حضانت حضرت زهرا وکیل حضانت حق وکیل حضانت حضرت علی وکیل حضانت حضرت زینب وکیل حضانت حدیث وکیل حضانت خواهر وکیل حضانت خارجی وکیل حضانت خانم وکیل حضانت خوب برای وکیل حضانت ذهنی وکیل حضانت ذمه وکیل حضانت ذهب وکیل حضانت رفیق وکیل حضانت رایگان وکیل حضانت رباط کریم وکیل حضانت زن وکیل حضانت زوجته وکیل حضانت زنان حضانت فرزند وکیل حضانت ژاله وکیل حضانت ژاپنی وکیل حضانت ساری وکیل حضانت سگ وکیل حضانت سربازی وکیل حضانت صاحب الزمان وکیل حضانت صوتی وکیل حضانت صادقی وکیل حضانت صاحب وکیل حضانت صحیح وکیل حضانت ضرغامی وکیل حضانت ضعیف وکیل حضانت ضرغام وکیل حضانت طفل وکیل حضانت طفله وکیل حضانت طلاق و وکیل حضانت ظالم وکیل حضانت ظریف وکیل حضانت عروس وکیل حضانت عشقم وکیل حضانت عمومی وکیل حضانت علی وکیل حضانت غمگین وکیل حضانت غیابی وکیل حضانت غیر عمد وکیل حضانت غیر عمد چیست وکیل حضانت غیابی چیست حق حضانت فرزند وکیل آنلاین حضانت فرزند وکیل حضانت قانونی وکیل حضانت قسمت اول وکیل حضانت قبل از طلاق وکیل برای گرفتن حضانت فرزند وکیل حضانت لمینت وکیل حضانت نوزاد وکیل حضانت نی نی سایت وکیل حضانت نامه وکیل حضانت نجوم وکیل طلاق و حضانت وکیل حضانت یعنی چه وکیل حضانت 09 09 وکیل حضانت 2022 وکیل حضانت 2021 وکیل حضانت 2020 وکیل حضانت 3 مرات وکیل حضانت 40 وکیل حضانت 60 وکیل حضانت 65 وکیل حضانت 75 وکیل حضانت 99 وکیل حضانت 90 وکیل حضانت 98
  دکمه بازگشت به بالا