مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • وکیل حضانت+فرزند+دختر+پسر+متخصص+تهران

  وکیل-حضانت

  وکیل حضانت در بسیاری از شرایط به شما کمک می‌کند که ره صدساله را یک‌شبه بپیمایید.

  احتمالاً وقتی این مطلب را جستجو می‌کنید که درگیر مسئله حضانت شده‌اید. واقعیتش را بخواهید امروزه آن‌قدر تعداد پرونده‌های طلاق و حضانت در دادگاه‌های خانواده که شعبات محدودی دارند زیاد است که شما با یک اشتباه کوچک ممکن است درگیر یک دور تکرار و اشتباه شوید. وقتی وکیلی ادعا می‌کند که در زمینه خانواده فعالیت می‌کند. به این مسئله توجه کنید که او حداقل چند بار مسیری که شما قصد دارید بروید را پیموده است و به‌خوبی با سازوکار و نحوه دریافت حضانت آشنایی دارد.

  چند سؤال معمولاً در پرونده حضانت مطرح می‌شود: من خانم یا آقایی هستم که قصد دریافت حضانت و یا اثبات عدم صلاحیت حضانت طرف مقابلم را دارم. چه اولویت‌ها و راهکارهایی وجود دارد که بر اساس آن‌ها بتوانم عمل کنم؟ مسئله این است که باتوجه‌به سن فرزند شما شرایط حضانت متفاوت است. ما در ادامه در این باره به شما توضیحات کاملی می‌دهیم. صلاحیت اخلاقی، عدم وجود مشکلات عقلانی و روحی و همین‌طور توانایی مالی از جمله مهم‌ترین‌هاست.

  معمولاً از ما پرسیده می‌شوند:

  • در صورت فوت پدر حضانت با چه کسی است؟
  • آیا ازدواج مجدد پدر یا مادر موجب سلب حضانت می‌شود؟
  • پدری که خلاف حکم حضانت عمل کند چیست؟
  • امکان خروج از کشور مادر یا پدر پس از دریافت حضانت وجود دارد؟
  • دوره‌های سنی فرزند و ارتباط آن با دریافت حضانت برای خانم و آقا به چه صورت است؟
  • در چه وضعیتی می‌توان درخواست عدم صلاحیت و سلب حضانت طرف مقابل را تقدیم دادگاه خانواده کرد؟

  در بسیاری از موارد این سؤال مطرح می‌شود که آیا حضانت طفل ضمن ازدواج مجدد امکان‌پذیر است؟ هزینه‌های حضانت توسط دادگاه به چه صورت محاسبه می‌شود؟ یا این که آیا امکان خارج کردن کودک پس از دریافت حضانت و حتی بدون رضایت طرف مقابل وجود دارد؟ خوب این سؤالات بسیار مهم هستند. بهترین وکیل حضانت در شرایطی به شما کمک می‌کند که معمولاً یک اشتباه کوچک در پرونده شما باعث می‌شود که دوباره زمان زیادی را برای دریافت حضانت از دست بدهید.

  اما به‌هرحال اگر می‌خواهید در مورد نحوه برقراری ارتباط با بهترین وکیل حضانت را بیاموزید. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید.

  بهترین وکیل حضانت

  بهتر است در شرایط حاکم در دادگاه‌های خانواده و فرصت کم رسیدگی جزئی به پرونده‌ها از یک وکیل متخصص خانواده کمک بگیرید. در واقع اگر خانم یا آقایی هستید که با طرف مقابل خودسر مسئله حضانت به توافق نمی‌رسید. پرونده‌تان پیچیده شده است و یا این که قصد شما خروج از کشور، ازدواج مجدد و اثبات صلاحیت است. خوب وکیل می‌تواند باتوجه‌به تخصص و علم خود این راه را برای شما به‌مراتب هموارتر سازد.

  خوب اگر خودتان قصد طی مراحل دریافت حضانت را دارید. باید بدانید که ممکن است با پیچش و خمش‌های دادگاه خانواده آشنا نباشید. طرح دعاوی در این‌گونه پرونده‌ها متفاوت است. شروط خاصی وجود دارد که معمولاً گذشتن از آن‌ها بدون حضور وکیل حضانت کار سختی است. بر اساس تعاریف وکیل حضانت شخصی می‌باشد که دانش حقوقی و تجربه بالایی در پرونده‌های خانوادگی دارد. تسلط وکیل به پرونده اهمیت زیادی دارد. موضوع این است که آشنایی با روال کار دادگاه‌های خانواده، تجدیدنظر و دیوان عالی کشور اهمیت زیادی دارد. در واقع وکیل می‌تواند با درنظرگرفتن تمامی جوانب، پرونده شما را خیلی زود به نتیجه برساند.

  وکیل متخصص حضانت

  موضوعات زیادی در بحث حضانت وجود دارد که باعث می‌شود شما به وکیل حضانت باتجربه و متخصص نیاز داشته باشید. وکیل حضانت به شما کمک می‌کند که بهترین دادخواست را تنظیم کنید. از طرفی قوانین دادگاه‌های خانواده مدام دستخوش تغییر می‌شود و وکلایی که در این زمینه تجربه دارند. می‌توانند به‌راحتی گره کور پرونده شما را باز کنند.

  مؤسسه تهران طلاق یکی از بزرگ‌ترین مراکز ارائه خدمات مشاوره حقوقی و وکالت در ایران می‌باشد. وکیل حضانت می‌تواند به شما در مسائل مختلفی کمک کند که هرکدام از آن‌ها نیازمند توضیحات دقیق‌تری هستند. در زمانی که سلب حضانت رخ می‌دهد خانم‌ها و یا آقایان به دنبال بازپس‌گیری و یا دریافت حق نگه‌داری و نفقه بچه هستند. معمولاً این شرایط نیاز به نگرش‌های خاص و همین‌طور پیگیری‌های قضایی دارد.

  برای بسیاری از خانم‌هایی که صاحب فرزند هستند. این امکان وجود ندارد که مدام در محیط دادگاه باشند. یا این که با پروسه تشکیل پرونده برای دریافت حضانت آشنایی کافی را ندارند. از طرفی وکیل حضانت می‌تواند با عدم حضور موکل خود تمامی مراحل را پیگیری کند. پیش‌ازاین که صیغه طلاق و عدم سازگاری طرفین به‌عنوان یک حکم به دفترخانه ارسال شود. شما باید به چند مسئله دقت داشته باشید. در مشاوره‌های پیش از طلاق بهزیستی تمام سعی‌اش را می‌کند که از خانواده حمایت کند. از طرفی این حمایت بیشتر به سمت این مسئله می‌رود که کودک در این جدایی آسیب نبیند تمامی جوانب احتیاط برقرار شود.

  وکیل تضمینی حضانت

  وکیل تضمینی حضانت

  متأسفانه یکی از مشکلات بزرگی در که در انتخاب وکیل وجود دارد. این است که وکیل شما همیشه در دسترس باشد. فراتر از این موضوع فراموش نکنید که انتخاب وکیل به‌صورت اینترنتی و تلفنی نیز امکان‌پذیر است. در این روش هم در وقت شما و هم در وقت وکیل صرفه‌جویی خواهد شد. از طرفی برای شما هزینه زیادی نیز در برنخواهد داشت.

  وکیل آنلاین حضانت

  توجه کنید که یکی از مزایای استفاده از وکیل حضانت آن هم به‌صورت آنلاین، امکان برقراری ارتباط در هر لحظه بدون محدودیت مکانی و زمانی است. حتی در ساعات غیراداری نیز پشتیبانی در خدمت شما خواهد بود.

  در هر لحظه که نیاز داشته باشید می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌ها نیز با وکیل موردنظر خود ارتباط سریع داشته باشید. ضمن این که تمام تمرکز وکیل حضانت روی پرونده شما خواهد بود و در نهایت تمام تلاش خود را می‌کند که پرونده‌تان در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسد.

  وکیل آنلاین حضانت

  برای عزیزانی که درگیر مسئله حضانت هستند. می‌خواهند شخص مقابل را سلب حضانت کنند و یا این که قصد دریافت و بازپس‌گرفتن حضانت را دارند. این امکان وجود دارد. از طرفی دیگر مسئله مهم این است که حضانت به‌خودی‌خود در قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران اصول خاصی دارد. اول این که پرونده شما به دادگاه ارجاع شده و درصورتی‌که فرزند کم تر از 7 سال باشد در هر شرایط نزد مادر نگه‌داری می‌شود.

  وکیل حضانت مشاوره رایگان

  البته شروط خاصی وجود دارد که نشان‌دهنده این مسئله است که شاید فرزند نتواند در کنار مادر خود زندگی آرامی داشته باشد. یا این که زوجه به هر دلیلی قادر به نگه‌داری از بچه خود نباشد. شروط زیادی نیز وجود دارد که وکیل حضانت از آن آگاه است. درصورتی‌که قصد دریافت مشاوره آنلاین حضانت را دارید به چند مسئله دقت کنید. اول این که صرفاً تخصص در این پرونده‌ها کافی نیست. گاهی طرف مقابل شما نیز ممکن است از خدمات وکیل استفاده کند.

  بهترین وکیل حضانت تهران

  برای عزیزانی که ساکن استان تهران و به دنبال وکیل حضانت این سؤال مطرح می‌شود که در میان صد ها هزار دفتری که هر روز ان ها را در مسیر رفت‌وآمد خود می‌بینیم کدام یک علم و تجربه بالاتری دارد؟ خوب ما قطعانمی توانیم به این سؤال شما پاسخ دهیم. اما باید عرض کنیم که وکیل آنلاین در این مورد به شما جامع‌ترین اطلاعات را ارائه می‌دهد و حتی روش مقایسه وکلای این مرکز با دیگر مراکز را نیز شرح می‌دهد.

  وکیل حضانت در شمال تهران

  در واقع در کلام اول اگر کمی توجه کنید می‌توانید به این مسئله برسید که آیا وکیل موردنظر علم کافی را برای پاسخگویی به سؤالات شما خواهد داشت؟ ضمن این که معمولاً در مورد وکیل حضانت خیلی پروسه رسیدگی به پرونده سخت و پیچیده نیست. مگر در موارد خاص که درخواست موکل نیز خاص باشد.

  در نهایت بهترین وکیل باتجربه‌ترین و متخصص‌ترین خواهد بود.

  بهترین وکیل حضانت کرج

  پاسخگویی به سؤالات و ارائه مشاوره توسط وکیل حضانت این روزها یک روش روتین برای حل مشکلات و پرونده‌های این‌چنینی است. در این وضعیت مجازاتی برای جلوگیری از ملاقات فرزند توسط والد و والده در نظر گرفته می‌شود. افراد می‌توانند از این حق خود در هر زمانی که دادگاه یا طرفین مشخص کرده‌اند استفاده کنند. برای کسانی که فراری هستند نیز مسئله دریافت نفقه بچه وجود دارد. این مسائل نیز در حیطه فعالیت‌های وکیل حضانت و وکیل خانواده خواهد بود. البته شما می‌توانید در خصوص پرونده‌های حقوقی دیگر از جمله طلاق و … نیز با این وکلا ارتباط برقرار کنید و از تیم پشتیبانی بخواهید که وکیل خانواده را به شما وصل کنند.

  وکیل-تضمینی-حضانت

  بهترین وکیل آنلاین حضانت

  همیشه از بخش پشتیبانی سایت‌های وکیل یابی این پرسش وجود دارد که بهترین وکیل حضانت آنلاین کدام است؟ خوب در این مورد ما نمی‌توانیم بسیاری از وب‌سایت‌ها را قضاوت کنیم. در نهایت انتخاب آن بر عهده شماست. اما توجه کنید که هر چیزی می‌تواند با بررسی‌های کوچک قابل تشخیص باشد. این که مرکز موردنظر گواهینامه‌ها و اعتبارنامه‌های لازم را دریافت کرده است و آیا صرفاً خدمات خود را به‌صورت مشاوره ارائه می‌دهد. سؤال بزرگی است. تفاوت عظیمی میان مشاور حقوقی و همین‌طور وکیل حضانت وجود دارد. لطفاً حتماً این مسائل را در نظر داشته باشید. از یک‌سوی دیگر وکیل حضانت باید علم و تجربه را با یکدیگر تلفیق کند تا شما را بهتر به نتیجه برساند.

  بهترین وکیل متخصص آنلاین حضانت

  درصورتی‌که درگیر پروسه‌های پیگیری پرونده‌های کیفری و دادگاه خانواده شده باشید. یا این که برای یک‌بار هم که شده از کنار این دادگاه‌ها رد شده باشید می‌دانید که در صورت نبودن یک وکیل حضانت در کنار شما. با چه مشکلات بزرگ و کوچکی مواجه می‌شوید. در این وضعیت تکلیف حضانت فرزند اولین مسئله‌ای است که در طلاق از سوی طرفین و عموماً در کنار موضوع مهم مهریه مورد بررسی قرار می‌گیرد. در مورد آن سؤالات زیادی نیز پرسیده می‌شود و در نهایت بهترین پاسخ این است که وکیل حضانت می‌تواند به شما راهکارهای سریعی بدهد تا در کمترین زمان ممکن حضانت دریافت کنید. بر ضد درخواست لغو و سلب حضانت از دادگاه رای کسب کرده و یا این که پرونده را مطابق چیزی که می‌خواهید پیش ببرید.

  هزینه وکیل حضانت

  هزینه وکیل حضانت نیز بسته به پیچیدگی پرونده متفاوت است. شما حتی می‌توانید در صورت لزوم در استان تهران خدمات حضوری نیز دریافت کنید. نخست یک مرحله مشاوره برای شما در نظر گرفته می‌شود. توجه کنید که این مشاوره‌ها پیش از عقد قرارداد شامل هزینه و پس از آن مطابق خواسته شما کاملاً رایگان است. تا این که به نتیجه برسید و پرونده شما نیز مختومه شود. در انتها شما امکان دریافت مشاوره رایگان از مؤسسه تهران طلاق را در هر لحظه که می‌خواهید دارید.

  وکیل حضانت شیراز

  هر سؤال و پرسشی که برای شما ایجاد می‌شود و پاسخ آن در دست وکیل حضانت را نیز می‌توانید از طریق پیام‌رسان‌ها و مسنجرها بپرسید. پس در این مورد مرجع رسیدگی به دعاوی حضانت دادگاه بوده و چه کسی بهتر از وکیل حضانت که با تمام رفت و راه‌های آن آشنایی دارد.

  شماره وکیل حضانت

  در سایت تهران طلاق شما می‌توانید علاوه بر مطالعه مقالات شماره‌های وکیل حضانت را نیز دریافت کنید. در این وضعیت به اولین و متخصص‌ترین وکیل ارجاع داده می‌شوید. لازم به ذکر است که وکلای این مجموعه تماماً در سطح علمی بالایی هستند و تجربه آن‌ها در حل پرونده‌های خانوادگی نیز بسیار بالاست. در نتیجه نگران این مسئله نباشید که وکیل حضانت هزینه دارد و یا باید مدام به دفتر مشاوره مراجعه کنیم.

  خیر این طور نیست. شما می توانید در کم ترین زمان ممکن تکلیف حضانت بچه خود را مشخص کنید. از طرفی بسیاری از افراد درگیر پروسه جلوگیری از ملاقات فرزند توسط ولی هستند. در این شرایط قوانین سخت تر است. به هیچ عنوان شخص حق ندارد که سلب دیدار کرده و در واقع این جرم به مجازات از سه تا شش ماه حبس و جزای نقدی ختم خواهد شد. این محکومیت جدی بوده و از سوی مراجع قانونی کاملا قابل پیگیری است.

  وکیل حضانت در غرب تهران

  تفاوتی ندارد که ساکن کدام منطقه از پایتخت هستید. امکان ارائه خدمات وکیل حضانت در غرب و شمال تهران از سوی مؤسسه تهران طلاق وجود دارد و در این موارد شما از نظر موقعیت مکانی نباید استرس حضور مداوم در دفتر را داشته باشید. این پروسه مطابق نیاز شما در کمترین زمان ممکن، به‌صورت تلفنی و اینترنتی و حتی از طریق پل‌های ارتباطی موجود روی سایت تهران طلاق امکان‌پذیر خواهد بود. از یاد نبرید که حل پرونده‌های حقوقی نیازمند علم حقوق و تجربه است. در نتیجه بی‌گدار به آب نزنید. نگران هزینه هم نباشید. مشاوره‌های این مؤسسه برای شما هزینه خاصی نخواهد داشت.

  وکیل حضانت فرزند

  حضانت فرزند یکی از مهم‌ترین مسائل برای خانم و آقا پس از طلاق است. البته تکلیف بچه پیش از طلاق نیز مشخص می‌شود. اما وکیل حضانت بر اساس قوانین عمل کرده و آشنایی کامل به پرونده‌های حقوقی این‌چنینی را دارد. راستش را بخواهید این‌گونه پرونده‌ها نسبت به مسائل مالی پیچیدگی‌های کمتری دارند. اما بیشتر مردم ما کمترین اطلاعات در مورد لایحه نویسی و یا حتی نوشتن دادخواست و تنظیم آن را ندارند. در نتیجه خیلی زود درگیر مشکلات زیادی خواهند شد. در این وضعیت بهتر است که خیلی سریع با وکیل حضانت ارتباط برقرار کنند.

  وکیل تضمینی سلب حضانت

  در سه حالت امکان سلب حضانت وجود دارد. وکیل حضانت در این موارد نیز به شما کمک خواهد کرد. درصورتی‌که مادر ازدواج کند حق حضانت از او سلب شده و به پدر منتقل می‌شود. اما در مقابل اگر پد هم فوت کرده باشد. حضانت بر عهده مادر بوده و پس از آن بر عهده اجداد پدری و مادری به همین ترتیبی که گفتیم است.

  وکیل حضانت مشهد

  در ادامه موضوعاتی که به آن پرداختیم از یاد نبرید که وکیل حضانت مؤسسه تهران طلاق در درجه اول بهترین راه برای برقراری ارتباط و همین‌طور سازش را به شما پیشنهاد می‌کند. چون علاوه بر طلاق توافقی حضانت نیز به همین منوال به نفع بچه شما خواهد بود. بهتر است پیش از هر چیزی پدر و مادر خودخواهی را کنار گذاشته و به‌سلامت روحی فرزند خود بیندیشند.

  وکیل آنلاین سلب حضانت

  در مواردی که پدر و مادر فوت کنند، حضانت به شخصی که در قید حیات هستند تعلق‌گرفته و اگر شخص درگیر اعتیاد و یا مواد مخدر باشد، مشهور به فحشاء بوده و حتی بیماری‌های روانی نیز در او وجود داشته باشد. نخست این مسائل توسط دادگاه و پزشک معتمد به‌خوبی بررسی خواهد شد. پس از آن اگر تکرار ضرب‌وجرح و کودک‌آزاری و یا همسرآزاری وجود داشته باشد. پرونده وارد رویه دیگری می‌شود.

  وکیل حضانت اهواز

  به‌طورکلی تنبیه جسمانی فرزند مجاز نیست اما در تمامی موارد نیز از این روش نمی‌توان برای دریافت حضانت یا سلب حضانت استفاده کرد. وکیل حضانت در واقع یکی از کارآمدترین راهکارها برای دریافت و سلب حضانت از شخص مقابل است. اگر می‌خواهید حضانت را از طرف مقابل خود باز پس گیرید این امکان نیز با بررسی پرونده و همین‌طور استفاده از تجربه وکیل حضانت وجود دارد.

  وکیل متخصص سلب حضانت

  برای کسانی که درگیر پروسه‌های دادگاهی شده‌اند. این آگاهی وجود دارد که تا چه حد روی طرفین فشار وجود دارد. در چنین شرایط روحی و ذهنی امکان تصمیم‌گیری وجود ندارد. در نتیجه وکیل حضانت می‌تواند به شما کمک کند. ازطرفی پرونده‌های حقوقی بسته به شرایطی که طرفین دارند از جنبه‌های مختلفی توسط وکیل حضانت مورد بررسی قرار می‌گیرند. نحوه رسیدگی به پرونده‌ها توسط وکیل‌ها یکسان نیست. وکیل حضانت مؤسسه تهران طلاق در کمترین زمان سعی می‌کند تا پرونده شما را به نتیجه برساند. توجه کنید که روزانه صد ها نفر با وکلای مجرب این مؤسسه ارتباط برقرار می‌کنند و سؤالات زیادی را از تمامی نقاط کشور مطرح می‌کنند.

  بهترین وکیل تضمینی حضانت

  حضانت فرزند زیر 7 سال

  این سؤال ایجاد می‌شود که وقتی فرزند زیر 7 سال است حضانت او با چه کسی خواهد بود؟ خوب پاسخ کاملاً مشخص است. در واقع باتوجه‌به شرایط و حساسیت‌های خاصی که فرزند شما در این رده سنی خواهد داشت. تفاوتی ندارد که دختر است یا پسر، مادر باید آن‌ها را تا سن 7 سالگی نگه‌داری کند. پس از آن بازهم این مسئله به دادگاه مربوط خواهد بود که تصمیم نهایی را با بررسی صلاحیت بگیرد. وکیل حضانت نیز در این وضعیت می‌تواند به شما برای دریافت سریع‌تر حضانت کمک کند. وکیل حضانت تبریز

  وکیل حضانت می‌تواند در دریافت حضانت بچه زیر 7 سال به شما کمک کند. درصورتی‌که سوء تربیت و نگه‌داری از سوی طرف مقابل مشاهده می‌کنید می‌توانید با مدارک لازم که وکیل حضانت به شما کمک می‌کند پرونده‌ای تشکیل کنید و خیلی زود به نتیجه برسید. مؤسسه تهران طلاق خدمات خود را علاوه بر حضور در دفتر وکیل و عقد قرارداد، به‌صورت مشاوره‌های غیرحضوری نیز ارائه می‌دهد. همین‌طور می‌توانید از اینترنت و تماس تلفنی برای ارتباط سریع‌تر و مؤثرتر با وکیل حضانت بدون محدودیت زمانی و مکانی برای دریافت پاسخ سؤالات و شبهات خود استفاده فرمایید.

  حضانت دختر

  برای پسر و دختر، تفاوتی ندارد که جنسیتشان چیست. تا سن هفت‌سالگی نگه‌داری با مادر خواهد بود. درصورتی‌که مادر در قید حیات نبوده و یا این که صلاحیت را نداشته بر عهده پدر، پس از آن اجداد پدری و در صورت نبود آن‌ها با اجداد مادری خواهد بود. درصورتی‌که هیچ‌کدام قادر به نگه‌داری نباشند وظیفه حفظ و نگه‌داری از کودکان بی‌سرپرست بر عهده سازمان بهزیستی کشور است.

  توجه کنید که در سن هفت‌سالگی و پس از آن دیگر حضانت بر عهده پدر خواهد بود. البته این تا 9 سالگی و نزدیک به دو سال بوده. وقتی که وکیل حضانت را انتخاب می‌کنید. در واقع او به شما راهکارهایی شرح می‌دهد تا حضانت بچه خود را سریع‌تر و بدون دردسر تر بگیرید.

  حضانت پسر

  از طرفی یکی دیگر از مواردی که افراد برای آن به وکیل حضانت مراجعه می‌کنند و از مشاوره‌های حقوقی استفاده می‌کنند. حضانت پسر خواهد بود. توجه کنید که حضانت پسر تا 15 سالگی بوده و پس از آن پسر تصمیم می‌گیرد که با چه کسی زندگی می‌کند. برای انجام مراحل حقوقی شما یا می‌توانید انتخاب حضانت را به دادگاه بسپارید. یا این که به‌صورت توافقی آن را انتخاب کنید. برای کسانی که درگیر پروسه سلب حضانت می‌شوند بهتر است این نکات را به یاد داشته باشند که اگر این‌گونه پرونده‌ها را با وکیل حضانت پیش نبرند.

  وکیل حضانت در شرق تهران

  اگر ساکن شرق تهران هستید هم در مورد انتخاب وکیل حضانت هیچ نگرانی نداشته باشید. تمامی امکانات برقراری ارتباط غیرحضوری برای شما فراهم است.

  ممکن است برای دریافت حضانت حتی تا یک سال درگیر شوند. از طرفی این دوری‌ها و فاصله‌ها به‌هیچ‌عنوان برای بچه به صلاح نیست و به‌عنوان پدر و مادر و کسانی که حق فرزند بر گردن شماست. بهتر است که نسبت به این موارد حساس باشید.

  حضانت دختر بالای 9 سال

  می‌دانیم که بر اساس فقه و دین اسلام دختران در نه سالگی به سن تکلیف می‌رسند. بر اساس قانون جمهوری اسلامی ایران. وقتی فرزند حاصله از ازدواجی که منتهی به طلاق شده است به سن بلوغ می‌رسد می‌تواند انتخاب کند که نزد چه کسی زندگی می‌کند. البته در صورتی است که هر دو طرف در قید حیات باشند. متناسب با درخواست فرزند نگه‌داری او به مادر و یا پدر سپرده می‌شود.

  وکیل حضانت تهران

  وکیل حضانت در این مورد می‌تواند به شما کمک کند تا اگر فرزند از طرف مقابل تحت‌فشار است حضانت را به او واگذار نکند و در این موارد جمع‌آوری اسناد و مدارک تا حد زیادی می‌تواند تأثیرگذار باشد. در نتیجه در مسئله حضانت دختر بالای 9 سال به این موضوع دقت کنید که در نهایت تصمیم‌گیری با فرزندتان است. پس بهتر است که نگران نباشید و به اطلاعاتی که وکیل حضانت به شما ارائه می‌دهد بادقت گوش کنید.

  حضانت پسر بالای 15 سال

  معمولاً افراد وقتی درگیر این پروسه می‌شوند باید استرس و تنش را کنار بگذارند. تفاوتی ندارد که خانم باشید یا آقا. احتمالاً شما وقتی درگیر مراحل  طلاق شده‌اید. ضربه روحی بزرگی را در ذهن خود احساس می‌کنید و مدام به دنبال راهکاری هستید که مشکل گذر کنید. حتی گاهی ممکن است قدرت تصمیم‌گیری درستی را نداشته باشید. وکیل حضانت راهکاری سریع برای نتیجه‌گیری است.

  وکیل حضانت کرج

  پس از این مرحله فراموش نکنید که پروسه انتخاب حضانت پسر بالای 15 سال بازهم بر عهده خودش است. از سن 7 سالگی تا 15 سالگی وظیفه نگه‌داری و حضانت پسر با پدر است. پس از آن پسر خود می‌تواند تصمیم بگیرد که با مادر زندگی کند یا خیر. در این وضعیت البته شرط دریافت حق نفقه فرزند نیز اهمیت زیادی دارد. در هر وضعیت پدر تا 18 سالگی برای پسر باید این هزینه را پرداخت کند. البته این در صورتی است که قدرت مالی داشته باشد. در غیر این صورت هیچ اجباری برای پرداخت نفقه از سوی دادگاه متوجه والد نخواهد شد. وکیل حضانت می‌تواند به شما در دریافت حقوق حتی به‌صورت غیرحضوری کمک کند.

  حضانت فرزند بالای 18 سال

  در شرایط بالاتر از 9 سال و 15 سال برای فرزند انتخاب ولی بر عهده خودش است. پس از این مسئله دقت فرمایید که حضانت پسر بالاتر از 18 سال دیگر می‌تواند زیر سایه پدر نباشد. در واقع پدر می‌تواند فرزند خود را در این سن سلب حضانت کند. البته در مورد دختران چنین نیست و پدر باید حداقل نفقه را بپردازد.

  در ضمن دختر می‌تواند در این شرایط حتی با مادر خود زندگی کند و این حق را دریافت کند. اما پسران در جامعه اسلامی و حقوق مدنی ایران، دیگر زیر سایه حمایت پدر خود نیستند و حتی می‌توانند اسم و شناسنامه خود را نیز عوض کنند. در این مورد تمامی اختیارات بر گردن پسر بالاتر از 18 سال است که چگونه برای آینده و زندگی خود تصمیم می‌گیرد. وکیل حضانت شما را در مسیر دریافت حضانت از 1 تا 18 سالگی یاری می‌کند.

  دکمه بازگشت به بالا