مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • مشاوره حقوقی طلاق

  مشاوره-حقوقی-طلاق

  مشاوره حقوقی طلاق

  مشاوره حقوقی طلاق در واقع به شما کمک می‌کند که اگر در مواردی: طرف مقابل راضی به طلاق نیست، نمی‌توانید حقوق خود را دریافت کنید، درگیر مسئله حضانت بچه هستید و یا این که نمی‌توانید ثابت کنید قادر به ادامه زندگی نیستید نتیجه بهتری بگیرید. بالاخره طلاق اتفاقی است که در جوامع امروزی به‌وفور انجام می‌شود. در طول چند سال اخیر طلاق افزایش‌یافته است و همواره خانواده‌ها به دلیل عدم آگاهی در زمینه‌های حقوقی و دعاوی خانوادگی معمولاً با مشکل مواجه می‌شوند.

  در ادامه قصد بررسی سؤالات طلاق و مشاوره حقوقی طلاق را داریم.

  مشاوره حقوقی آنلاین طلاق

  شما برای رسیدن به پاسخ سؤالات خود در پرونده‌های حقوقی و گرفتن نتیجه بهتر از دادگاه خانواده می‌توانید از خدمات مشاوره وکلای خانواده در سراسر ایران استفاده کنید. اما یک مشکل وجود دارد. در دنیای بیرون از تهران طلاق هیچ مؤسسه‌ای پاسخگوی سؤالات شما به‌صورت رایگان و مشاوره حقوقی طلاق بدون هزینه نیست. در نتیجه باتوجه‌به شرایط مالی بسیاری قادر به انتخاب وکیل نیستند و یا در مورد حضور در دفتر وکیل محدودیت دارند.

  مشاوره حقوقی رایگان طلاق

  از جمله مهم‌ترین سؤالاتی که زوجین از مشاور و وکیل طلاق می‌پرسند:

  1. آیا امکان طلاق با عدم حضور یکی از طرفین وجود دارد؟
  2. امکان گرفتن مهریه بدون طلاق وجود دارد؟
  3. آیا شرطی هست که مرد ملزم به پرداخت مهریه نشود؟
  4. شرایط طلاق توافقی چیست؟ بهترین نوع طلاق کدام است؟
  5. شرایط تقسیط مهریه برای مرد چیست؟
  6. طلاق توافقی چه مدتی طول خواهد کشید؟
  7. آیا در دوران عقد می‌توان طلاق گرفت؟ شرایط پرداخت مهریه در دوران عقد چیست؟
  8. اصلی‌ترین راه‌های گرفتن طلاق برای زن کدام است؟
  9. در طلاق توافقی حضانت بچه با چه کسی خواهد بود؟

  قطعاً تعداد سؤالات بیش از مواردی است که در تیترهای بالا می‌خوانید که می‌توانید آن را از مشاوره حقوقی طلاق مؤسسه تهران طلاق جویا شوید. امکان برقراری ارتباط از طریق پیام‌رسان‌ها و حتی تماس مستقیم وجود دارد.

  پاسخ سؤال اول: پاسخ بسته به شرایط دارد. در مواردی که مرد در دسترس نباشد و حق طلاق با زن باشد. امکان طلاق توافقی در صورت غیبت او در مدت‌زمان مشخص وجود دارد. ضمن این که اگر در طلاق توافقی حتی دو طرف هم در دفترخانه و دادگاه حضور نیابند. وکیل طلاق توافقی می‌تواند به نیابت از آن‌ها طلاق را جاری کند.

  مشاوره حقوقی متخصص طلاق

  سؤال دوم مربوط به دریافت مهریه بدون طلاق خواهد بود. بله در شرایط و قوانین مدنی و خانوادگی جمهوری اسلامی ایران امکان گرفتم مهریه بدون طلاق وجود دارد. البته نوع دریافتی آن بستگی به شرایط مالی همسر شما خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات کامل‌تر می‌توانید با مشاوره حقوقی طلاق به پاسخ سؤال خود برسید. یکی از پرسش‌های معمول دیگر که مدام تکرار می‌شود، شرط عدم پرداخت مهریه از سوی زوج خواهد بود. در تمامی موارد حتی اگر خانم خیانت کرده باشد، در زندان و حبس باشد. بازهم شرط پرداخت مهریه به او زیر سؤال نمی‌رود. در تمامی وضعیت مهریه حقی است که بر گردن مرد بوده و باید نسبت به پرداخت آن هر زمانی که زوجه طلب کرد اقدام نماید. حال برای مردان این سؤال به وجود می‌آید که همسرم قصد تحت‌فشار قراردادن من و دریافت حضانت بچه را دارد، آیا مشاوره حقوقی طلاق می‌تواند به من کمک کند؟ باید بگوییم که بله، شما می‌توانید بسته به شرایط و راهنمایی‌های وکیل طلاق مهریه را اقساطی پرداخت کنید. از این وضع رها شوید.

  بهترین مشاوره حقوقی طلاق

  عمده‌ترین مشکلاتی که زوجین دارند در نحوه انتخاب بهترین روش برای طلاق و سریع‌ترین راه طلاق است. در این وضعیت ما معمولاً طلاق توافقی فوری را بهترین پلن می‌دانیم. اما شرایط آن چیست؟ چرا مدام سایت‌ها و مؤسسات وکالت در مورد انتخاب وکیل طلاق توافقی صحبت می‌کنند؟ مشاوره حقوقی طلاق توافقی چه کمکی به ما خواهد کرد؟ در پاسخ به پرسش چهارم باید عرض کنیم که طلاق توافقی توسط مؤسسه تهران طلاق قابل انجام است. شما به دفتر وکیل مراجعه و بر اساس توافقات یک فرم هشت‌گانه را پر می‌کنید. در این فرم تکلیف تمامی حق‌وحقوق زوجین بر گردن هم مشخص می‌شود.

  مشاوره حقوقی طلاق در تهران

  طلاق توافقی حتی در دوران عقد نیز امکان‌پذیر است. البته وقتی این فرم تکمیل و امضا می‌شود دیگر طرفین نمی‌توانند از گفته‌های خود پشیمان شده و رویه پرونده را تغییر دهند. علاوه‌برآن مؤسسه تهران طلاق با خدمات مشاوره حقوقی طلاق به شما امکان طلاق توافقی 3 روزه را نیز می‌دهد.

  علاوه بر این پلن مواردی متناسب با شرایط شما در 14 روز نیز امکان‌پذیر است. برای طلاق توافقی شما نیاز به وکیل خواهید داشت. حتی می‌توانید طوری برنامه‌ریزی کنید که در دادگاه و دفتر طلاق حضور نداشته و در نهایت از همسر خود جدا شوید. برای ساکنین تهران امکان دریافت مشاوره به‌صورت حضوری و تلفنی وجود دارد.

  بهترین مشاوره-حقوقی-طلاق

  مشاوره حقوقی آنلاین طلاق در تهران

  برای آقایانی که امکان پرداخت مهریه بر اساس دارای املاک و… را نداشته باشند. قادر خواهند بود که مهریه همسر خود را به‌صورت قسطی پرداخت کنند. این قسط توسط دادگاه تعیین و بر اساس میزان درآمد و شرایط اقتصادی او خواهد بود. مردان باید پس از طلاق نفقه فرزند را نیز بپردازند. البته این مورد ضروری نیست و صرفاً به صلاحدید قاضی و وضع مالی مرد است. در مقابل عده زیادی بنا به شرایط و محدودیت‌هایی که دارند ترجیح می‌دهند با وکیل خود به‌صورت آنلاین در تماس باشند. مشاوره حقوقی طلاق آنلاین به شما اجازه می‌دهد در هر ساعت از شبانه‌روز اگر پرسشی در مورد پرونده دارید و یا با مشکل برخورده‌اید. تماس بگیرید و پاسخ دریافت کنید و نگرانی خود را برطرف کنید.

  مشاوره حقوقی رایگان طلاق در تهران

  سؤال مهم دیگر، چه مدت طول می‌کشد که طلاق توافقی انجام شود؟ ما عجله داریم و می‌خواهیم به‌صورت مسالمت‌آمیز و در کمترین زمان ممکن از هم جدا شویم؟ در این وضعیت رای دادگاه، حضور در مشاوره‌های اجباری بهزیستی و… ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند. اگر به روش‌های معمول درخواست طلاق دهید و سازوکار طلاق را ندانید. با مشاوره حقوقی طلاق پیش نروید احتمالاً در حداقل زمان 2 ماه کار شما انجام خواهد شد. البته این در وضعیتی است که همه چیز روندی معمول داشته و تمامی حق‌وحقوق طرف مقابل را پرداخت کنید.

  حتی تجربه به ما ثابت کرده است که بسیاری از زوجین مدت‌زمان 6 ماه تا یک سال نیز درگیر پرونده‌های طلاق بوده‌اند. در نتیجه انتخاب وکیل طلاق اهمیت زیادی دارد.

  مشاوره حقوقی طلاق تلفنی

  بسیاری از زوجین در دوران عقد به این نتیجه می‌رسند که قادر به زندگی با یکدیگر نیستند. مشاوره حقوقی طلاق در دوران عقد نیز می‌تواند یکی از پلن‌های اصلی برای کمک به این افراد باشد. در نتیجه باید نخست توافقات لازم در مورد مهریه و… انجام شود. در این وضعیت اگر نزدیکی صورت نگرفته و زن باکره باشد. نصف مهریه به او تعلق خواهد گرفت. در غیر این صورت حتی اگر زیر یک سقف زندگی نکرده باشند. تمام مهریه را دریافت خواهد کرد. مرد باید تمامی حق‌وحقوق خانم را پرداخت کند. البته ممکن است شوهر مایل به جدایی نباشد که زن می‌تواند مهریه خود را بذل و تقسیم کند.

  مشاوره حقوقی طلاق در واقع راهکاری برای سرعت بخشیدن به طلاق و کم کردن هزینه‌ها است.

  مشاوره حقوقی طلاق رایگان تلفنی

  برای زنان بنا به سه شرط اصلی امکان دریافت طلاق وجود دارد. نخستین مورد عسروحرج خواهد بود. زن می‌تواند با مشاوره حقوقی طلاق ثابت کند که در شرایط بدی زندگی می‌کند و دیگر برای او ادامه زندگی ممکن نیست. برخی از طرفین برای این که مهریه نپردازند. معمولاً شرایط زندگی را برای زوجه سخت می‌کنند و در این وضع زن به دلیل عدم اطلاعات کافی در زمینه‌های حقوقی نمی‌تواند پرونده را به نتیجه برساند و حتی دادخواست طلاق او نیز بی‌نتیجه باقی می‌ماند.

  اما مشاوره حقوقی طلاق در چنین مواردی به داد زوجین می‌رسد. روش دوم قابل‌استفاده طلاق با داشتن حق وکالت و حق طلاق می‌باشد که این حق طلاق به‌صورت مکتوب و در دوران عقد از مرد به زن قابل انتقال است. بنا به این روش زن می‌تواند حقوق خود را نیز از طرف مقابل دریافت کند. البته به شرطی که آن را نبخشیده باشد. روش سوم استناد به شروط دوازده‌گانه ضمن عقد می‌باشد. این شروط مواردی خواهد بود از قبیل سوءرفتار و اختلالات روحی و روانی مرد، عدم پرداخت نفقه در مدت 6 ماه و بیشتر و… خواهد بود.

  مشاوره حقوقی طلاق آنلاین تلفنی

  در مقالات قبلی در خصوص اهمیت دریافت مشاوره حقوقی طلاق و مشاوره وکیل طلاق صحبت کرده‌ایم. بالاخره برای هر خانم یا آقایی در زمان انجام پروسه طلاق سه شرط اهمیت دارد. انجام کار با سرعت بالا و در کمترین زمان ممکن، هزینه پایین و حضور کم تر در دادگاه و مشاوره‌های بهزیستی که چند سالی است به‌عنوان یک قانون اجباری پیش و روی زوجین قرار گرفته است.

  این مشاوره‌ها از سوی سازمان بهزیستی کل کشور انجام شده و پروسه آن 5 جلسه و نزدیک به 50 روز به طور می‌انجامد. قطعاً گذراندن چنین زمانی برای زوجین خوشایند نیست و به دنبال دریافت مشاوره حقوقی طلاق و راهکاری برای طلاق فوری و سریع هستند.

  مشاوره حقوقی طلاق در کرج

  بخش بزرگی از مشکلاتی که زوجین در حین ترک ازدواج و جدایی دارند. مربوط به حضانت فرزند خواهد بود. البته که مشاوره حقوقی طلاق پاسخگوی موارد مربوط به حضانت نیز خواهد بود. وکلای مجرب این مؤسسه حتی در زمینه حضانت نیز تجربه و تخصص دارند و می‌توانند در نهایت مشکل را با ساده‌ترین و کاربردی‌ترین روش حل کنند. البته که بهتر است نگاهی به قوانین کلی حضانت داشته باشیم. در وهله اول وقتی کودک به سن هفت‌سالگی نرسیده است. حضانت با مادر خواهد بود. تفاوتی ندارد که وضع مالی خوبی داشته باشد یا خیر، مرد ملزم به پرداخت هزینه حضانت و نفقه خواهد بود. البته درصورتی‌که زن قصد ازدواج مجدد را داشته باشد این حق از او گرفته و به پدر منتقل می‌شود.

  مشاوره حقوقی آنلاین طلاق در کرج

  ضمن این که مشاوره‌های حقوقی تهران طلاق فقط مختص استان تهران نیست. اگر ساکن شهرستان‌ها، البرز و شهر کرج هستید می‌توانید در هر لحظه مشاوره حقوقی طلاق دریافت کنید. توجه کنید که متخصصین این مؤسسه به قوانین حقوقی در تمامی شهرهای ایران مسلط هستند. پس بدون نگرانی نسبت به برقراری ارتباط اقدام نمایید. در ادامه بحث حضانت، نگه‌داری از فرزند پس از هفت‌سالگی برای دختران تا 9 سال و برای پسران تا 15 سال با پدر است. ضمن این که وقتی فرزندان طلاق به سن تکلیف برسند. خودشان قادر به انتخاب خواهند بود. اگر طرف مقابل در این مورد فشاری به فرزند شما وارد می‌کند. با جمع‌آوری ادله قادر خواهید بود که رویه پرونده را نسبت به خودتان تغییر دهید.

  اگر زن یا مرد به هر دلیلی دچار مشکلات روحی، فیزیکی، اختلال و… باشند. این امکان وجود دارد که توسط طرف مقابل سلب حضانت شوند. البته نیازمند بررسی‌های دقیق و مشاوره حقوقی طلاق خواهد بود.

  مشاوره حقوقی رایگان طلاق در کرج

  مشکل عمده‌ای که زوجین دارند در پرداخت مهریه است. یکی از طرفین ادعا می‌کند که مهریه را پرداخت می‌کند و زوجه معتقد است که مهریه‌ای پرداخت نشده و یا این که پرداخت انجام شده که از طریق حساب بانکی بوده بنا به دلایل دیگر است. در این وضعیت توجه کنید که گیرنده پول مدیون است و باید ثابت کند که به چه دلیلی پول را دریافت کرده است. از طرفی مرد اگر پرداخت را غیربانکی انجام داده باشد. باید راهکار و یا دست‌نوشته‌ای برای اثبات آن داشته باشد. در غیر این صورت پروسه خیلی سخت و زمان بر می‌شود. شما حتماً در این وضعیت نیاز به مشاوره حقوقی طلاق خواهید داشت.

  مشاوره حقوقی طلاق واتس‌اپ

  زنی که حضانت بچه بر گردن اوست قادر به خروج از کشور نمی‌باشد. همین‌طور مردی که باید مهریه پرداخت کند، همسرش قادر خواهد بود که او را ممنوع‌الخروج کند. در این شرایط نیز بسیاری از افراد دچار مشکل می‌شوند و معمولاً فکر می‌کنند که هیچ راهی برای حل مشکلشان نیست. خیر وکلای مجرب مؤسسه تهران طلاق با بررسی دقیق پرونده و ارائه راه‌حل، هم پاسخ سؤالاتی که در ابتدای این مقاله مطرح کردیم را به شما می‌دهند. هم قادر خواهند بود که در کمترین زمان ممکن پرونده‌های طلاق را به نتیجه برسانند. ضمن این که طلاق برای زوجه بنا به دلایل و روش‌های مختلف امکان‌پذیر بوده و مردان نیز می‌توانند با استفاده از مشاوره‌های حقوقی در زمینه طلاق در کمترین زمان ممکن صیغه طلاق را جاری کرده و مهریه و نفقه را بنا به شرایط مالی‌شان و با انعطاف بیشتر از سوی دادگاه پرداخت کنند.

  در نهایت قوانین مدنی بسته به شرایط طرفین به ان ها راهکارهای زیادی می‌دهند و صرفاً با کسب علم و استفاده از مشاوره حقوقی طلاق می‌توان از روش‌ها و میان‌برهایی برای طلاق در مدت‌زمان کوتاه استفاده نمود.

  دکمه بازگشت به بالا