مشاوره رایگان

(ساعات اداری)وکیل خانواده

وکیل-خانواده

وظایف وکیل خانواده به بخش‌های زیادی تقسیم می‌شود و نمی‌توانیم صرفاً فیلد کاری آن را به یک زمینه محدود کنیم. اما به‌هرحال در نظر داشته باشید که این روزها دعوی‌های حقوقی و مشکلات خانوادگی بیش از هر پرونده‌ای در دادگاه‌ها دست‌به‌دست می‌شوند. قطعاً برای رسیدگی به مشکلات حقوقی و خانوادگی وکیل خانواده بهترین انتخاب خواهد بود. اما وکیل خانواده چه ویژگی‌هایی خواهد داشت. در چه زمینه‌هایی می‌تواند به شما کمک کند؟ آیا به‌غیراز پرونده‌هایی که در دادگاه خانواده داریم در زمینه‌های دیگر هم می‌توانیم از او کمک بگیریم؟ در این شرایط احتمالاً این سؤال هم برایتان ایجاد می‌شود که وکیل خانواده در نهایت چه نقشی در پیشبرد پرونده‌های شما خواهد داشت و آیا در زمینه‌های مالی و تجاری هم می‌توان به وکیل خانواده رجوع کرد؟

بهترین وکیل خانواده

معمولاً پرونده‌های مختص مسائل حقوقی خانواده با دیگر زمینه‌ها کاملاً متفاوت است. یک مؤسسه وکیل یابی باید وکلایی با تخصص خانواده را به شما معرفی کند. اما برای کسانی که در این مورد اطلاعات اندکی هم ندارند باید بگوییم که بیشتر موضوعات مربوط به حوزه کاری وکیل خانواده، طلاق، ازدواج و فرزندان و مسائل حقوقی و میراث است. به‌هرحال انحلال و جدایی، طلاق و متارکه بخشی از زندگی است و به‌هیچ‌عنوان نمی‌توانیم در جامعه روی آن سرپوش بگذاریم.

حال این بحث در مورد جامعه امروزی است که نسبت به مسائل کم طاقت تر، حساس‌تر و در مقابل دانا است. فرزندان، والدین، تغییر نام و حذف مسئولیت والدین از جمله پرونده‌هایی است که افراد از مشاورین پرونده‌های حقوقی خانواده تهران طلاق  درخواست می‌کنند. به‌طورکلی وکیل خانواده به وکلایی گفته خواهد شد که معمولاً در زمینه رسیدگی به پرونده‌هایی چون طلاق، مهریه، نفقه، حضانت و حق طلاق و… فعالیت می‌کنند. از جمله اصلی‌ترین و کلیدی‌ترین وظیفه‌هایی که وکیل خانواده دارد مربوط به دفاع و تحقق عدالت در پرونده به نفع موکل و رعایت تمامی اصول اخلاقی، انسانی و دینی است.

وکیل متخصص خانواده

در کشورهای دیگر البته تعریف وکیل خانواده کمی متفاوت است و چیزی که در ایران با آن آشنایی داریم نیست. اما به‌هرحال اصلی‌ترین نقش این‌گونه وکلا در دعاوی خانوادگی است. باتوجه‌به این که دعاوی خانوادگی می‌تواند مربوط به مسائلی از جمله ازدواج مجدد، عق نکاح، جهیزیه، مهریه، نفقه زوجه، اجرت‌المثل ایام زوجیت، تمکین و نشوز، بذل مدت، فسخ و انفساخ نکاح و حجر و رفع باشد. به‌هرحال ما وکلایی نداریم که صرفاً تحصیلاتشان در این زمینه باشد.

وکیل خانواده و طلاق

اما در مقابل مواردی که شرح دادیم. افرادی هستند که در این پرونده‌ها به دلیل رجوع بالا و همین‌طور تعداد زیاد مواردی که انجام داده‌اند. وکیل متخصص خانواده شناخته می‌شوند و به آن‌ها اصطلاح تخصص داده می‌شود. به‌هرحال این وکیل‌ها در کشورهای دیگر وظایف خاص‌تری نیز بر عهده دارند. مثلاً برای خانواده‌هایی که صاحب ملک و املاک و یا شرکت و کسب‌وکار هستند. قطعاً داشتن یک وکیل خانوادگی اهمیت زیادی دارند. این وکیل می‌تواند در رسیدگی به پرونده‌های حقوقی و تجاری به این خانواده‌ها کمک کند.

وکیل تضمینی خانواده

احتمالاً این سؤال برای شما ایجاد می‌شود که وظایف وکیل خانواده چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که اولین مسئله مربوط به اختلافات خانوادگی است. تصور کنید که خانمی خواهان دریافت نفقه، مهریه و طلاق گرفتن از همسر است. در این فیلد وکیل خانوادگی می‌تواند وارد کار شود. از طرفی مثلاً آقا خواستار دریافت حضانت فرزندان خود است. البته هرکدام از این موضوعات در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قواعد و دستورات مختص به خود را دارد. به‌هرحال در این‌گونه پرونده‌ها وکیل موظف است که از موکل خود دفاع کرده تا بهترین نتیجه را بگیرید.

پیگیری پرونده به شکلی که بهترین نتیجه را دریافت کرده و جزئیات مربوط به روند کار نیز دقیق پیش برود. در دعاوی خانوادگی اهمیت زیادی دارد. یکی دیگر از وظایف وکیل خانواده بحث بر عهده گرفتن پرونده در هر زمانی که موکل بخواهد می‌باشد. به‌هرحال ما به‌عنوان افراد معمولی آشنایی زیادی با پرونده‌های حقوقی نداریم. در نتیجه بهتر است که در این زمینه مشاوره دریافت کنیم. از طرفی حق مشاوره و مسائل این‌چنینی باعث می‌شود که افراد معمولاً به وکیل خانواده مراجعه نکنند. اما در ادامه و در این مورد نیز به شما راهکاری شرح می‌دهیم.

وکیل آنلاین خانواده

کافی است در اینترنت عبارت وکیل آنلاین خانواده را جستجو کنید. با سایت‌های زیادی مواجه می‌شود که همه آن‌ها ادعا می‌کنند بهترین خدمات را به‌صورت غیرحضوری به شما ارائه می‌دهند. در این مورد خوب اولین مسئله این است که آیا مرکز موردنظر فعالیت قانونی و تحت‌نظر صنف را دارد؟ همین‌طور وب‌سایت‌های اینترنتی برای فعالیت‌های خود باید نماد اعتماد دریافت کنند. در مقابل البته صرف داشتن گواهی و اعتمادنامه اینترنتی تضمینی بر اصالت فعالیت نیست. اما به‌هرحال بهتر است که سوابق و خدمات یک مرکز مشاوره اینترنتی و وکالت را بررسی کنید. تهران طلاق  یکی از بزرگ‌ترین مراکز آنلاین و وکیل خانواده تلفنی بهترین خدمات را در این زمینه به‌صورت حضوری و غیرحضوری به شما ارائه می‌کند.

بهترین وکیل خانواده

بهترین وکیل خانواده تهران

یکی از اولین زمینه‌های فعالیت وکیل خانواده رسیدگی به موضوعات طلاق است. طلاق گرفتن یک از پیچیده‌ترین اتفاقاتی است که در هر خانواده رخ خواهد داد. در واقع وکیل‌های دادگستری می‌توانند به‌عنوان واسط عمل کرده و به هر دو شخص کمک کند تا نتیجه بهتری از جدایی بگیرند و یا این که یک‌طرفه وکالت را بر عهده بگیرد. از یکروی دیگر وکیل خانواده صالح و خوب می‌تواند در روند طلاق به زوجین کمک کند تا به حقوق خود برسند. البته این امکان وجود دارد که وکیل خانواده به دادگاه مراجعه نکند.

این با دیگر پرونده‌ها متفاوت است و اساس و سازوکار دادگاه‌های خانواده کاملاً مشخص است. در نتیجه باتوجه‌به پیشرفت تکنولوژی امروزه بهره‌گیری از خدمات وکیل خانوادگی تلفنی نیز امکان‌پذیر است. یعنی شما می‌توانید با وکیل در هر ساعت از شبانه‌روز که می‌خواهید تماس بگیرید. از او مشاوره دریافت کنید و یا در صورت نیاز تصاویر اسناد و مدارک و… را به‌صورت مستقیم از طریق پیام‌رسان‌هایی نظیر واتس‌اپ برای وکیل بفرستید.

بهترین وکیل خانواده کرج

یکی دیگر از موضوعاتی که در شهرهای مختلف و از جمله کرج و تهران مردم با آن روبرو هستند. موضوع رسیدگی به پرونده حضانت فرزند است. بالاخره زوجین وقتی تصمیم به جدایی می‌گیرند باید مسئولیت و وظایف نگه‌داری از بچه را تعیین کنند. بارها اشاره کرده‌ایم که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قوانین مدنی در این مورد تصمیماتی از قبل اتخاذ شده است. نگه‌داری کودک دختر و پسر از نوزادی تا هفت‌سالگی با مادر است. پس از آن تا زمان سن تکلیف که برای پسران 15 و برای دختران 9 است نگه‌داری و حضانت از بچه بر عهده پدر و پس از این نیز خود کودک تصمیم می‌گیرد که با کدام یک زندگی کند. اما به‌هرحال گاهی موضوعات کمی پیچیده‌تر است و یا این که افراد می‌خواهند از امکان طلاق توافقی استفاده کنند. وکیل خانواده در این وضعیت می‌تواند نقش مهمی در تسریع بخشیدن به انجام پروسه طلاق کند.

وکیل متخصص خانواده تهران

وکیل متخصص خانواده می‌تواند در مواردی که حضانت بچه در یک توافق‌نامه تعریف می‌گردد به والدین در راه رسیدن به بهترین نتیجه در این زمینه کمک کند. در مقابل می‌تواند در صورت لزوم این توافق‌نامه را حتی پس از تأیید نهایی توسط طرفین و دادگاه بازهم تدوین کند.

در ادامه ممکن است خانواده‌ها نیاز به مراجعه حضوری وکیل در دادگاه خانواده داشته باشند. وکیل خانواده تیم تهران طلاق هرروزه با این‌چنین پرونده‌هایی درگیر هستند و اساس و مسیر کار را به‌خوبی می‌دانند. در نتیجه اگر در پی انتخاب وکیل خانواده متخصص در استان تهران هستید. به این موضوع توجه کنید که آیا وکیل شما امکان مراجعه حضوری خواهد داشت؟

یا این که شاید ساکن تهران باشید و بخواهید در برخی موارد به‌صورت حضوری از وکیل مشاوره دریافت کنید. مؤسسه تهران طلاق امکان مشاوره حضوری را نیز به شما می‌دهد. به این صورت است که مشاوره‌های پیش از عقد قرارداد شامل هزینه و پس از آن هر مشاوره رایگان است. در مقابل وکلا می‌توانند صرفاً با راهنمایی و دادن راهکار به خانواده‌ها به آن‌ها در پیروز شدن پرونده‌های خانوادگی کمک کنند. در واقع این امکان نیز وجود دارد که خود اعضای خانواده در دادگاه حضور نداشته باشند و وکیل خانواده به‌عنوان نماینده دادخواهان در دادگاه‌ها حاضر گردد.

وکیل متخصص خانواده کرج

برای ساکنین استان البرز و شهر کرج نیز امکان دریافت خدمات وکیل متخصص خانواده وجود دارد. یکی از زمینه‌های مهمی که وکیل خانواده در آن فعالیت می‌کند. اجرا گذاشتن مهریه و دریافت مهریه می‌باشد. بالاخره مهریه حقی است که بر گردن شوهر بوده و باید به همسر خودپرداخت کند. اما گاهی امکان پرداخت از سوی مرد وجود ندارد. به‌طورکلی اساس و کار این‌گونه است که زوجه برای دریافت مهریه باید به سازمان ثبت‌اسناد کشوری مراجعه و نخست استعلام از دارایی‌هایی همسر دریافت می‌شود. درصورتی‌که دارایی‌ها برای پرداخت مهریه کافی نبود. بر اساس قوانین و میزان درآمد مهریه قسط‌بندی می‌شود. اما به طور مثال در شرایطی که همسر حضور نداشته و یا این که متواری باشد. موضوع کمی پیچیده خواهد شد. در این شرایط انتخاب یک وکیل خانواده و متخصص می‌تواند گره‌گشا باشد.

بهترین وکیل آنلاین خانواده

وکیل خانواده آنلاین امروزه یکی از اصطلاحاتی است که خیلی در مورد آن می‌شنویم. اما احتمالاً برای خانواده‌ها و زوجین این سؤال ایجاد می‌شود که آیا انتخاب وکیل خانواده به‌صورت غیرحضوری و آنلاین ممکن است؟ در این وضعیت باید به چند مسئله دقت کنید. وکیل و مشاور با یکدیگر تفاوت دارند. وکیل می‌تواند در زمینه‌های حقوقی و خانوادگی به شما مشاوره دهد. اما مشاور هیچ‌گاه نمی‌تواند در صحن دادگاه حضور داشته باشد و صرفاً می‌تواند در مورد مسائل فنی و علمی مرتبط با حوزه تحصیلی خود صحبت کند. در وضعیت بیماری کووید 19 و محدودیت‌هایی که برای خانم‌ها و آقایان وجود دارد. قطعاً انتخاب یک وکیل خانواده تلفنی و یا آنلاین می‌تواند مشکلات شما را درست مانند مراجعه حضوری حل کند.

حتی اگر نیاز به ارسال مدارک بود هم که می‌دانید شیوه‌های این کار گوناگون است و در نهایت شما می‌توانید نیاز خود را برطرف کنید. نفقه نیز یکی از موضوعات مهم در دعاوی خانوادگی است که معمولاً زوجین با آن مواجه می‌شوند. اما سطح اطلاعات در این مورد پایین است و احتمالاً خودشان نمی‌توانند از دادگاه‌های خانواده نتیجه مطلوبی بگیرند. از طرفی برخی نیز ترجیح می‌دهند پیش از انجام یک کار در مورد عواقب و درصد خطای آن اطلاعات کسب کنند.

وکیل متخصص خانواده

بهترین وکیل متخصص آنلاین خانواده

در واقع نفقه همان مبلغی است که به‌عنوان عرف به جهت امرار و معاش و هزینه‌هایی مانند خوراک و پوشاک و… توسط زوجه از همسر دریافت می‌شود. درصورتی‌که مرد از پرداخت آن امتناع کند. در حین زندگی امکان دریافت خرجی یا همان نفقه زوجه وجود دارد. بهترین وکیل متخصص آنلاین خانواده زمانی مشخص می‌شود که به شما در تمامی زمینه‌های گفته شده کمک کند. صرفاً مسائل و موضوعات مربوط به خانواده به طلاق و… محدود نیست. نفقه حقی است که توسط زوجه پیش از طلاق قابل دریافت است. در دعوی نفقه زن می‌تواند حقوق خود را تمام‌وکمال از همسر دریافت کند. به این صورت است که دادخواست و اظهارنامه تنظیم شده، به دادگاه ارجاع داده می‌شود و در نهایت دادگاه در این مورد پرونده را بررسی و رای صادر می‌کند. در مواردی چون رسیدگی به پرونده و طرح لایحه و مطالعه آن نیز وکیل شما نقش مهمی دارد. در واقع وکیل خانواده می‌تواند صفر تا صد پرونده‌های مربوط به دریافت نفقه زوجه را انجام دهد.

هزینه وکیل خانواده

از طرفی یکی از مهم‌ترین مشکلات خانواده‌ها و زوجین با هزینه وکیل است. بخصوص این که وکیل خانواده تعرفه‌های گوناگونی خواهد داشت و بسته به پیچیدگی و شرایط پرونده این رقم متفاوت است. اما به‌هرحال ما گاهی نیاز داریم که مشاوره دریافت کنیم تا از کیفیت کار، آگاه شویم. در این شرایط وکیل خانواده اینترنتی می‌تواند نقش مهمی داشته باشد. در واقع سیستم کار مؤسسه تهران طلاق به این صورت است که شما نخست یک تماس تلفنی برقرار کرده و پس از آن مطابق نیاز شما بهترین وکیل معرفی می‌شود. پس از این مرحله وقتی با وکیل گفتگو می‌کنید. او یک شرح کلی از پرونده شما دریافت کرده و در صورت نیاز اسناد و مدارک را به‌صورت الکترونیک برای او می‌فرستید. قطعاً مراجعه‌های حضوری در دفتر وکیل خانواده شامل هزینه‌های زیادی خواهد بود. وکیل‌های حضوری خانوادگی حق مشاوره و ویزیت دریافت می‌کنند. در مرحله بعدی وقتی پرونده شما بررسی شود راهکارها به شما شرح داده و در نهایت بهترین راهکار مطابق با پرونده شما در نظر گرفته می‌شود.

شماره وکیل خانواده

تمکین نیز یکی از موضوعاتی است که نسبت به دهه‌های گذشته بیشتر در ایران دیده می‌شود و متأسفانه از نظر روان‌شناختی بحثی جدی است. اما به‌هرحال وکیل خانواده در این زمینه نیز می‌تواند به شما کمک کند. اگر درخواست شماره وکیل خانواده را دارید. نخست باید به چند اصل کلیدی توجه کنید. این که وکیل به شما می‌تواند در هر دو نوع تمکین خاص و عام کمک کند. تمکین عام در واقع مربوط به موضوعاتی بوده که از جمله وظایف عمومی زوجه در مقابل زوج است. یعنی در این‌گونه پرونده‌ها مردمی تواند درخواست رسیدگی به الزام تمکین، دادخواست عدم تمکین و رد دادخواست دهد. وکیل متخصص خانواده باید بتواند به شما در زمینه تمکین کمک کند. درصورتی‌که چنین نباشد تقریباً می‌توان گفت که وکیل موردنظر شما اصلاً برای پرونده‌های رسیدگی به موضوعات خانواده مناسب نیست و یا این که تجربه کافی را ندارد.

وکیل خانواده در غرب تهران

برای ساکنین غرب تهران که فرصت کافی برای انتخاب وکیل را ندارند. این سؤال ایجاد می‌شود که آیا می‌توانند از خدمات مشاوره وکیل خانواده تلفنی و یا آنلاین استفاده کنند؟ بله بارها خاطرنشان شده‌ایم که رسیدگی به انواع دعاوی خانوادگی مدنی از سوی مؤسسه تهران طلاق امکانپذیر است. عموماً در بررسی یک پرونده حقوقی و خانوادگی مربوط به زوجین از سوی وکیل یک ملاقات و بررسی اولیه ترتیب داده می‌شود. اما خوب امروزه تکنولوژی پیشرفت کرده است و دیگر نیازی به چنین دیداری نیست. در مقابل شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی تمامی نکات را به وکیل خود شرح دهید. بسیاری از افراد در چنین پرونده‌هایی شرم حضور دارند و نمی‌توانند درخواست خود را به وکیل خانواده اعلام کنند. برای این عزیزان راهکاری داریم و آن هم خدمات مشاوره و حقوقی تیم تهران طلاق است.

وکیل خانواده در شمال تهران

به‌هرحال گفته شد که دریافت خدمات مشاوره حقوقی تیم تهران طلاق به یک منطقه خاص محدود نیست. شما عزیزان به‌راحتی و در هر لحظه می‌توانید با شماره‌های تماس این مؤسسه ارتباط برقرار کرده سپس در خصوص پرونده شما و مرتبط با محوریت موضوع به وکیل مجرب متصل می‌شوید. یکی از موضوعاتی که معمولاً در پرونده‌ها بررسی گردیده و افراد زیادی اطلاعاتی در این مورد می‌خواهند دعوی‌های مربوط به ملاقات فرزند است. برای هر دو طرف نباید مانعی از سوی طرف مقابل ایجاد شود که فرزند خود را ببینند.

البته در موارد طلاق‌های توافقی این تصمیم توسط هر دو طرف گرفته می‌شود. اما در غیر از این شرایط و در طلاق‌های خاص به‌هرحال زمانی که والدین از هم جدا می‌شوند فردی که حضانت را بر عهده نداشته باد حق دارد هر در هر زمان که می‌خواهد فرزند خود را ببیند. البته این زمان باید از قبل و در دادگاه مشخص شده باشد. به‌هرحال گاهی طرفین از این دیدار جلوگیری می‌کنند که از این طریق امکان پیگیری در چنین پرونده‌هایی وجود دارد. وکیل خانواده به شما کمک می‌کند که نخست ثابت کنید که از دیدار با فرزند جلوگیری شده و پس از آن دادخواست و اظهارنامه تنظیم می‌شود. در این مرحله امکان مطالعه پرونده به‌صورت دورکار و غیرحضوری برای وکیل وجود دارد.

وکیل خانواده در شرق تهران

اجرت‌المثل یکی دیگر از حقوقی است که بر گردن طرفین بوده و باید پرداخت شود. البته دریافت آن شرایط حقوقی و قانونی دارد که احتمالاً شما از آن‌ها بی‌خبر هستید. نخست این که نباید درخواست طلاق از طرف زن باشد، پس از آن طلاق اگر به دلیل نشوز و عدم تمکین باشد و یا این که وظایف زناشویی به‌خوبی انجام شده نشده باشد امکان دریافت وجود ندارد. ضمن این که انجام امورات خانه توسط زوجه صرفاً بنا به‌قصد تبرع نباشد. در این صورت اگر در دادگاه توسط زوج ثابت شود امکان دریافت اجرت‌المثل وجود ندارد. اگر بخواهیم در تعریف دقیق‌تر به‌عنوان یک وکیل خانواده این موضوع را به شما شرح دهیم. باید عرض کنیم که اجرت‌المثل در واقع همان هزینه و حق‌الزحمه‌ای است که در طیف وظایف زوجه قرار نگرفته و مرد برای جبران آن موظف به پرداخت خواهد شد.

وکیل خانواده مشاوره رایگان

به‌هرحال روابط نامشروع نیز بخشی از دلایل طلاق است. افراد وقتی طرف مقابل خود را در چنین شرایطی می‌بینند. عموماً به دنبال راهکاری برای انتقام هستند. در این وضعیت قطعاً استفاده از مشاوره‌های وکیل خانواده در این وضعیت روحی شخص می‌تواند برای او آرامش‌بخش باشد. بالاخره مسئله خیانت در زندگی مشترک نیز ممکن است رخ دهد و برای حل مسئله قطعاً نیاز به حضور یک وکیل و مشاور می‌تواند خیلی فرد را در این مسیر یاری کند. وکیل خانوادگی زمانی می‌تواند بهترین کمک را به شما بکند که در مورد مسائل مختلف و جنبه‌های توضیحات با او روراست باشید. به‌هرحال حفظ آبرو در هنگام دریافت مشاوره حقوقی معنایی ندارد. بهتر است که از خدمات مشاوره تلفنی وکیل خانواده در ابتدای کار استفاده کنید. آن‌ها می‌توانند به شما در این مورد کمک کنند.

وکیل-خانوادگی

وکیل خانواده و طلاق

گاهی حتی اگر از طرف شما بحث طلاق در زندگی پیش کشیده شود. لازم نیست که صرفاً وکیل خانواده در این مورد به شما تضمین طلاق را بدهد. در واقع پرونده‌ها نیازمند بررسی‌های حرفه‌ای و دقیق دارند. طلاق ممکن است از طرف زوجین و یا به‌صورت توافقی باشد. وقتی دادخواست طلاق تنظیم می‌شود حتی طرفی که درخواستش را دارد نیز خیلی درگیر مشکلات ذهنی و افسردگی می‌شود و حتی اگر خودش هم وکیل باشد شاید نتواند درست تصمیم بگیرد. پس نیاز به انتخاب وکیل خانواده و طلاق به شکل جدی احساس می‌شود. در این وضعیت وکیل و مشاور باید خدمات حقوقی و کیفری را باتجربه و تخصص تلفیق کند. از طرفی اگر به دنبال یک وکیل قابل‌اعتماد هستید. سعی کنید مؤسساتی را انتخاب کنید که در این زمینه مسئولیت‌های محدود ندارند.

وکیل خانواده اهواز

یکی دیگر از مسائل مهم در مورد وکیل خانواده سایت تهران طلاق این است که شما صرفاً محدود به مرکزیت کشور نیستید. حتی اگر ساکن استان‌های جنوبی و شمالی هستید. می‌توانید در موارد مشاوره طلاق از سوی زن، دادخواست طلاق توافقی زوجین و طلاق از سوی مرد بنا به دلایل مختلف اقدام کنید. به‌هرحال در پرونده‌های طلاق موضوعات مهمی نظیر نفقه، مهریه، اجرت‌المثل و حضانت بچه وجود دارد. تمامی جنبه‌های پرونده باید به‌خوبی بررسی شود. اگر راهکار و میان‌بر برای رفع مشکلات وجود داشته باشد. احتمالاً وکیل آن را به شما پیشنهاد خواهد کرد و در نهایت اگر نظر شما خنثی باشد و یا این که در این مورد اطلاعات نداشته باشید. او خودش بهترین گزینه را انتخاب می‌کند.

وکیل خانواده شیراز

در نهایت قیمت و هزینه وکیل خانواده و موضوعات طلاق نیز مهم است. در پرونده‌هایی که پیچیدگی موضوعی زیاد باشد. قطعاً خدمات به شکل پرهزینه‌تری انجام خواهد شد. اما در نهایت مشاوره‌های تلفنی برای شما رایگان است. تیم تهران طلاق به شما تضمین بهترین ارائه را می‌دهد. این‌طور نیست که باتوجه‌به رایگان بودن مشاوره، کیفیت لازم را نداشته باشد. خیر در این مورد می‌توانید یک تماس تلفنی برقرار کرده و خیلی ساده مشاوره‌های اولیه را دریافت کنید.

درصورتی‌که به دنبال انتخاب بهترین وکیل طلاق و خانواده هستید. توجه داشته باشید که حوزه فعالیت او در طول چند سال تجربه‌ای که به دست آورده است. باید موضوعات مرتبط با دادگاه‌های خانواده و… باشد. به همراه تمامی توضیحاتی که در این مورد شرح دهیم. توجه کنید که وکیل مهریه نیز می‌بایست به قوانین دریافت، موضوعاتی نظیر عدم پرداخت و… آشنا باشد. به‌هرحال ممکن است طرف مقابل شما نیز از وکیل خانواده استفاده کند تا پرونده را زودتر پیش ببرد و حتی از ترفندهایی برای پرداخت نکردن مهریه استفاده کند.

وکیل خانواده تهران

وکیل خانواده تهران می‌تواند در زمینه‌های حذف نام همسر، استرداد جهیزیه برای زوجه، مطالبه و دریافت مهریه و همین‌طور طلاق اقدام کند. در تمامی زمینه‌های حقوقی اولین و مهم‌ترین مسئله پس از تخصص داشتن تجربه کافی از سوی وکیل است. وکیلی که تجربه نداشته باشد مانند خلبانی است که هنوز پرواز واقعی را تجربه نکرده باشد. از طرفی این پروازها با آزمون و تجربه همراه خواهد بود. در نهایت وقتی در مورد وکیل خانواده صحبت می‌کنیم انتظار داریم که فردی با علم و دانش باشد که جنبه‌های مختلف پرونده‌های حقوقی را نیز بررسی و تاکنون پروژه‌های موفقی را به ثبت رسانده باشد. تیم و مؤسسه تهران طلاق تمامی این اطلاعات را در اختیار شما قرار می‌دهد.

وکیل خانواده کرج

احتمالاً برای شما هم این سؤال ایجاد می‌شود که آیا دریافت مشاوره حقوقی و وکالتی به‌صورت تلفنی امکان‌پذیر است؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که بله و شما می‌توانید در زمینه‌های مختلف هم در وقت و هم در هزینه صرفه‌جویی کنید. از طرفی اگر ترجیح شما انتخاب وکیل از پایتخت است. خوب این امکان توسط تهران طلاق فراهم است. ضمن این که گاهی این مسئله ایجاد می‌شود: تصور کنید فردی هستید که خارج از استان تهران و بسته به شرایط کاری و یا خانوادگی ناچار هستید که از استان خارج شوید. در این وضعیت قطعاً مشاوره‌های تلفنی می‌توانند بهترین راهکار و گزینه باشند. اما این سؤال ایجاد می‌شود که وکیل خانواده واقعاً در چه شرایطی می‌تواند به ما کمک کند؟ در پاسخ به این عزیزان باید بگوییم که حیطه مسئولیت وکیل خانواده بسیار وسیع است.

وکیل خانواده مشهد

وکیل خانواده جهت اثبات رابطه زوجیت، گرفتن اجازه ازدواج دختر و ازدواج مجدد، استرداد جهیزیه، نفقه برای فرزند و زوجه، ترک انفاق و تهیه مسکن می‌تواند از همسر خود مطالباتی داشته باشد. در مقابل مواردی چون مهریه، ممنوع‌الخروج بودن زوج و زوجه و تامین خواسته نیز مهم است و معمولاً خانواده‌ها بر سر این مسائل با یکدیگر به مشکل می‌خورند. رسیدگی به این پرونده‌ها در شرایط عادی نیازمند رفت‌وآمدهای مداوم و طولانی است. این کار علاوه بر صرفه هزینه زیاد برای شما می‌تواند از نظر گرفته شدن وقت و همین‌طور قرارگرفتن در معرض بیماری نیز مسئله‌ساز باشد. قطعاً خدمات وکیل غیرحضوری بهترین گزینه است.

وکیل خانواده تبریز

برای عزیزانی که ساکن استان‌های غیر از تهران مانند آذربایجان شرقی و غربی و یا هر استان دیگر هستند. این پرسش ایجاد می‌شود که آیا می‌توانند از خدمت مشاوره وکیل خانوادگی در این مناطق استفاده کنند؟ خوب اصل مهم تهران طلاق همین عدم محدودیت جغرافیایی است. ضمن این که شما در هر ساعت می‌توانید بدون مشکل از خدمات مشاوره وکلای مجرب مرکز کشور و پایتخت استفاده کنید که قطعاً بهساز و کارهای بیشتری آشنا بوده و پرونده‌های سخت‌تری را پیش برده و به نتیجه رسانده‌اند.

وظایف وکیل خانواده

در نهایت این سؤال ایجاد می‌شود که وظایف وکیل خانواده به چه مواردی محدود خواهد شد؟ آیا این وکیل‌ها دامنه مسئولیت محدودی دارند؟ در پاسخ به شما عزیزان و سؤالاتی که در این مورد از ما می‌پرسید. تمامی مسائل و پرونده‌هایی که به زوجین، پدر و مادر، فرزند و همسر ربط دارد توسط وکیل خانواده قابل‌حل است. مواردی چون شروط ضمن عقد و شرط نصف دارایی، پیگیری مواردی که در عقدنامه ذکر شده است. نحوه دریافت حضانت فرزند و صدالبته حق دیدار فرزند شامل این طیف خواهد بود. شما به‌راحتی می‌توانید با استفاده یک تلفن ثابت یا گوشی موبایل در هر لحظه که می‌خواهید از طریق پل‌های ارتباطی با وکیل خود ارتباط برقرار کنید. بعلاوه این که بسیاری از عزیزان راحت‌تر هستند که مشاوره‌هایشان در زمینه‌های خانوادگی غیرحضوری باشد.

وکیل خانواده مشاوره رایگان

خوب بالاخره مسئله هزینه نیز همیشه و در تمام دنیا برای مردم اهمیت زیادی دارد. به طور مثال وقتی می‌خواهیم خدماتی را در هر زمینه از هر مؤسسه‌ای دریافت کنیم. قطعاً به دنبال گزینه رایگان هستیم. اما در بسیاری از مواقع متأسفانه رایگان بودن نشان از بی‌کیفیت بودن است. درصورتی‌که تیم تهران طلاق این تضمین را به شما می‌دهد که وکیل خانواده مشاوره رایگان به‌هیچ‌عنوان بیهوده نبوده و شما می‌توانید پیش از هر چیزی آن را امتحان کنید.

پاسخ‌های شما در کمترین زمان ممکن به شما شرح داده شده و در صورت نیاز می‌توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین نیز به اقدام به این کار نمایید.

وکیل خانواده خوب در تهران

خوب و کارآمد بودن وکیل نیز موضوع مهم دیگری اس که معمولاً خانواده‌ها با آن درگیر هستند. شما با شیوه‌های سنتی درگیر پروسه‌های پیچیده و سختی می‌شوید. بالاخره بهتر است که کل پروسه رسیدگی به پرونده‌هایی مانند طلاق و مهریه به‌صورت خصوصی و محرمانه انجام شود. بالاخره بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند زندگی شخصی‌شان در حریم مانده و پس از ان مدت‌زمان خوبی بتوانند از خدمات مشاوره استفاده کنند. قطعاً کوتاه بودن زمان مشاوره می‌تواند موجب مشکلات زیادی شود. بسیاری از موارد جا انداخته شده و حتی تصمیم‌گیری نیز به دلیل پراکندگی موضوعی سخت خواهد بود. از طرفی وکیل خانواده با مشاور حقوقی خانوادگی متفاوت است. در صورت نیاز وکیل خانواده می‌تواند در صحن دادگاه حاضر شده و یا این که تمامی مراحل را به‌جای شما انجام دهد.

دکمه بازگشت به بالا