مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • طلاق توافقی فوری

  وکیل-توافقی-فوری

  در زمینه طلاق توافقی سؤالات زیادی ایجاد می‌شود. مثلاً معمولاً از ما می‌پرسند که مدت‌زمان رسیدگی به پرونده‌های طلاق توافقی چقدر است؟ آیا می‌توانیم در کم تر از یک هفته این کار را انجام دهیم؟ آیا حضور در دوره‌های مشاوره بهزیستی ضروری است؟ نمی‌توان از روشی استفاده کرد که دیگر طرفین در این مشاوره‌ها حاضر نشوند؟ عموماً استفاده از امکان طلاق توافقی بدون وکیل هم پروسه‌ای زمان بر، هزینه بر و دشوار است. اگر خیلی درست تمامی مراحل را پیش بروید. در نهایت پرونده شما به مراحل مشاوره و رسیدگی می‌رود و شاید این کار مدت 6 ماه به طول بیانجامد.

  خوب وقتی به دنبال طلاق هستیم. اولین اصل برای ما نتیجه‌گیری سریع و کم تر معطل شدن است. این کار بدون انتخاب یک وکیل مجرب و متخصص تقریباً تبدیل به هفت‌خوان رستم می‌شود. این امکان وجود دارد که شما به دفتر وکیل طلاق توافقی مراجعه کنید. وکیل فرمی را در اختیار شما قرار می‌دهد که بر اساس آن می‌توانید همه شروط عقدنامه و طلاق را مشخص و در نهایت به یک توافق کلی برسید.

  صورت‌جلسه طلاق توافقی

  توجه کنید که این صورت‌جلسه برای طلاق توافقی فوری تنها توسط وکیل پایه یک دادگستری قابل تنظیم است. از طرفی انعقاد آن بدون ایراد نیز مسئله مهمی است و بهتر است که برای این کار برای یک‌بار هم که شده تماس بگیرید و خدمات مشاوره‌ای و طلاق فوری تهران طلاق را بررسی فرمایید.

  در این صورت هیچ یک از طرفین امکان فسخ را ندارد و در نهایت عملیات جاری شدن صیغه طلاق هدفمندتر و سریع‌تر انجام می‌شود. اما چگونه؟ خوب مؤسسه تهران طلاق در ادامه به این سؤالات شما جامع و کامل پاسخ می‌دهد. امروزه یکی از سؤالات مهمی که از وکیل‌ها پرسیده می‌شود طلاق توافقی فوری است. درصورتی‌که چنین قصدی را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم که از روش طلاق توافقی استفاده کنید باتوجه‌به این شیوه می‌توانید بدون مشکلی که ممکن است در طلاق‌های یک‌طرفه وجود داشته باشید خیلی سریع به نتیجه برسید.

  وقتی افراد درخواست طلاق می‌دهند. چند انتظار مهم دارند. نخست این که مراحل طلاق در کمترین زمان ممکن طی شود. کاهش استرس و همین‌طور دغدغه‌های ناشی واردشدن آسیب به طرفین نیز اهمیت دارد.

  طلاق توافقی سریع

  در واقع بسیاری از طرفین در هنگام طلاق توافقی نگران این مسئله هستند که شخص مقابل پشیمان شود و روند پیش رفتن پرونده را به هم بریزد. کمی بالاتر در مورد فرم مخصوص طلاق توافقی صحبت کردیم. اگر از این فرم استفاده نکرده و آن را پر نکنید. احتمالاً بازگشت و پشیمان شدن طرف مقابل شما وجود داشته و دادگاه نیز به درخواست او رسیدگی می‌کند.

  درصورتی‌که می‌خواهید طلاق توافقی را انجام دهید. بهتر است به چند موضوع مهم توجه کنید. اول این که در حال حاضر شیوه طلاق به این صورت است که شما باید دادخواست را به دادگاه خانواده ارائه دهید. پس از آن طلاق توافقی فوری نیاز به وکیل خانواده خواهد داشت. مؤسسه تهران طلاق به شما اجازه می‌دهد که با وکیل هر لحظه تماس داشته باشید. این تماس هم به‌صورت تلفنی و هم اینترنتی از طریق پیام‌رسان‌ها ممکن خواهد بود. از طرفی اگر مسئله طلاق برای شما امری است که نمی‌خواهید کسی از آن مطلع شود. وکلای تیم تهران طلاق می‌توانند این کار را بدون حضور شما در دادگاه و یا حتی محضر انجام دهند.

  طلاق توافقی فوری ارزان

  توجه کنید که مراجعه برای طلاق فوری نیازمند دردست‌داشتن یک سری مدارک است که معمولاً فراهم‌کردن آن‌ها مدت زمانی به طول می‌انجامد. در نتیجه بهتر است در درجه اول آن‌ها را بشناسید و سپس به دادگاه‌های خانواده مراجعه کنید. ناآگاهی در این موارد هم موجب صرفه هزینه‌های زیاد و هم ازدست‌رفتن وقت شما خواهد شد.

  اگر قصد دریافت طلاق توافقی را دارید بهتر است نخست در مورد مدارک موردنیاز آن اطلاعاتی داشته باشید:

  1- اصل شناسنامه

  2- تصویر کارت ملی زوجین (زن و شوهر)

  3- اصل عقدنامه ازدواج

  4- صورت‌جلسه یا همان فرم توافق زوجین که توسط وکیل تنظیم می‌شود. (این صورت‌جلسه توسط افراد دیگر قابل تنظیم نمی‌باشد.)

  5- آزمایش عدم بارداری

  6- گواهی بکارت و دوشیزگی درصورتی‌که چنین ادعایی توسط طرفین یا زوجه مطرح شود.

  7 – گذراندن دوره‌های مشاوره و غربالگری سازمان بهزیستی کل کشور (مؤسسه تهران طلاق تمام سعی خود را می‌کند که این مراحل را سریع‌تر گذرانده و حتی مدت‌زمان طلاق فوری و توافقی شما به 3 روز خلاصه شود.)

  وکیل-توافقی

  طلاق توافقی فوری تنها زمانی امکان‌پذیر است که شما حتماً از یک وکیل کاربلد استفاده کنید. درصورتی‌که وکیل کاربلد باشد می‌تواند مدت‌زمان طلاق شما را از شش ماه تا یک سال به چهل و پنج‌روز و کم تر تقلیل کند. بعلاوه در این وضعیت معمولاً کودکان بسیار دچار آسیب خواهند شد. جلوگیری از طرح دعاوی متعدد برای پیش‌بردن پرونده نیز موضوع مهم دیگری است که حتماً باید در مراحل یک شخص یا وکیل با اختیار کامل و یا خود اشخاص حضور داشته باشند. در مورد طلاق توافقی فوری و ارزان باید بگوییم که مشاوره‌های تلفنی مؤسسه تهران طلاق نیازی به‌صرف هزینه بالا و مشاوره‌های حضوری نخواهد داشت. از طرفی وقتی در مورد مشاوره حضوری صحبت می‌کنیم. در نظر داشته باشید که این امکان برای مؤسسه تهران طلاق نیز وجود دارد. البته مشاوره پیش از عقد قرارداد شامل هزینه و پس از آن رایگان خواهد بود.

  سریع‌ترین وکیل طلاق توافقی

  موضوع مهم این است که کاهش پرونده‌های موجود در دادگاه و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌تواند مسئله مهمی باشد. در واقع دیده شده است که پرونده‌های زیادی هرساله وارد دادگاه‌های خانواده می‌شوند. این پرونده‌ها گاهاً پروسه‌ای چندماهه و یک‌ساله را طی می‌کنند. در نظر داشته باشید که وقتی مسئله طلاق و طلاق توافقی فوری مطرح است. معمولاً مواردی چون نفقه، مطالبه، اجرت‌المثل و حضانت مطرح است. درصورتی‌که این مراحل را به‌خوبی حل نکرده و در مورد آن‌ها با یکدیگر توافق نکنید. پرونده شما خیلی سریع به نتیجه نرسیده و از یک‌سوی دیگر مطالبه این موارد توسط دادگاه نیز پیگیری می‌شود.

  نحوه طلاق توافقی فوری

  نخستین مرحله به این صورت است که اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی، عقدنامه و گواهی عدم انصراف نیز باید در دسترس باشد. پس از آن استنکاف شوهر از دادن نفقه به مدت 6 ماه به هر عنوان و عدم امکان الزام او به تادیه نفقه نیز باید تأیید شده باشد. به‌هرحال مسائل و موضوعات مختلفی برای تأیید پرونده طلاق توافقی فوری مطرح می‌شود. در نظر داشته باشید که سوءرفتار طرفین و یا ابتلای زوجین به امراض و بیماری‌هایی که جلوی زندگی معمول را بگیرد نیز می‌تواند یکی از دلایل طلاق باشد.

  طلاق توافقی سریع تبریز

  در ادامه جنون نیز یکی از موضوعات و مسائلی است که معمولاً در دادگاه‌های خانواده اهمیت دارد. عدم رعایت دستور دادگاه در هر مرحله می‌تواند موجب بروز مشکل شود. مورد منع اشتغال زوج به شغلی که طبق نظر دادگاه مخالف با منافی و مصالح خانوادگی باشد نیز می‌تواند از طرف زوجه مورد اعتراض قرار بگیرد. محکومیت شوهر به‌حکم قطعی به مجازات 5 سال و بیش از آن نیز می‌تواند از طرف زوجه به طلاق توافقی ختم شود.

  طلاق توافقی سریع تهران

  در ادامه روش‌های طلاق توافقی فوری، این موضوع وجود دارد که ابتلای زوج به هرگونه اعتیاد مضری که امکان ادامه زندگی را از زوجه بگیرد. می‌تواند یکی از دلایل طلاق فوری باشد. درصورتی‌که ساکن استان تهران هستید. به این مسئله دقت کنید که مشاوره‌های معمول اکثراً حضوری است. اگر نمی‌خواهید مشاوره حقوقی حضوری دریافت کنید این فرصت توسط مؤسسه تهران طلاق فراهم است که به محل و دفتر وکیل خانواده مراجعه نکنید. از طرفی درصورتی‌که پس از گذشت 5 سال، وجه از شوهر خود باتوجه‌به عقیم بودن یا مشکلات جنسی و جسمی درخواست جدایی داشته باشد.

  طلاق توافقی فوری تبریز

  این امکان برای زوجه توسط دادگاه مورد تأیید خواهد بود. پس از آن نیاز است که به بهزیستی مراجعه کنند. در این مرحله به آن‌ها مشاوره‌هایی پیشنهاد می‌شود که این مشاوره‌ها مدت‌زمان 45 روز و حتی بیشتر به طول می‌انجامد. به‌طورکلی 5 جلسه و نزدیک به فاصله 10 روز و یا کم تر خواهد بود.

  بهتر است که بدانید این مراحل را چگونه بگذرانید.

  طلاق توافقی ارزان

  طلاق توافقی ارزان تهران

  چون اگر طلاق توافقی فوری بر اساس یک سری استانداردها پیش نرود ممکن است درگیر پروسه نیاز به مشاوره‌های بیشتر شوید. به‌طورکلی و بخصوص در ایران وقتی طرفین تصمیم به طلاق می‌گیرند. ترجیح می‌دهند خیلی زود از هم جدا شوند. در نتیجه در مواردی که خواسته شما نیز چنین است. وکیل طلاق توافقی فوری را انتخاب کنید. این یکی از خدمات کلیدی و مهمی است که توسط تهران طلاق به‌صورت غیرحضوری و تلفنی انجام می‌شود. شما می‌توانید در پیام‌رسان‌هایی نظیر واتس‌اپ اسناد و مدارک موردنیاز را برای وکیل خود ارسال کنید.

  طلاق توافقی فوری و ارزان کرج

  بعلاوه خدمات تهران طلاق مختص استان تهران نیست. شما می‌توانید با حضور در استان‌های دیگر از جمله کرج این خدمات را خیلی راحت و به‌صورت تلفنی در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. اما احتمالاً این سؤال ایجاد می‌شود که این مشاوره‌ها در چه زمینه خواهد بود؟ خیلی راحت باید عرض کنیم که طلاق توافقی فوری زمانی اتفاق می‌افتد که با برنامه‌ریزی باشد. در درجه اول باید تصمیم گرفته شود که نحوه دریافت طلاق چگونه خواهد بود؟

  آیا طرفین در تمامی موارد با یکدیگر به توافق رسیده‌اند؟ آیا در مورد مهریه، نفقه و نگه‌داری فرزندان تصمیم درست گرفته شده است یا خیر؟ در ادامه مسئله طلاق توافقی فوری امری جدی است. وقتی از شما درخواست می‌شود که دلیل خود را برای طلاق به دادگاه ارائه دهید. این مسئله مطرح می‌شود که کدام دلیل می‌تواند منطقی‌تر باشد. از طرفی در زمان کمتری نتیجه بگیریم.

  طلاق توافقی فوری کرج

  از طرفی معمولاً افراد ساکن استان البرز و کرج درگیر این مسئله هستند که از خدمات وکالت در تهران استفاده کنند. چون در این شرایط معمولاً مسئله فاصل و هزینه وجود دارد. طلاق توافقی فوری حتی از کرج و توسط وکلا در تهران نیز امکان‌پذیر است. درصورتی‌که زوجین بدون عذر موجه زندگی را ترک کنند امکان درخواست طلاق وجود دارد. درصورتی‌که زوج 6 ماه در دسترس نباشد امکان جاری کردن صیغه طلاق وجود دارد.

  طلاق توافقی فوری 10 روزه

  طلاق و در کمترین زمان تنها در صورتی امکان‌پذیر است که شما به مسیر کلی آن آشنایی داشته باشید. درصورتی‌که طلاق توافقی فوری از طریق روش‌های یک‌طرفه امکان‌پذیر نخواهد بود. چون در این صورت درخواست مهریه از سوی سازمان ثبت‌اسناد کشوری انجام می‌شود. در نهایت این مرکز می‌تواند درخواست را خیلی زود به دادگاه ارجاع دهد و در نهایت اموال موردنیاز که بر حسب هزینه مهریه است. به خانم پرداخت می‌شود. درصورتی‌که مرد قادر به پرداخت آن از طریق اموال خود نباشد. لازم است که قسط‌بندی شود.

  طلاق توافقی سریع کرج

  شروط نه‌گانه وجود دارد که بر اساس آن‌ها شما می‌توانید پرونده طلاق را به نتیجه برسانید. ضمن این که معمولاً مدت‌زمان طلاق توافقی بر اساس روش معمول 4 تا 5 ماه می‌باشد. اما اگر مؤسسه تهران طلاق بسته به پلنی که انتخاب می‌کنید می‌توانید در عرض 3، 14 روز و یا سه تا چهار ماه طلاق توافقی را انجام دهید.

  بخصوص برای ساکنین شهرهای بزرگ که نمی‌خواهند درگیر دردسر رفت‌وآمد به دادگاه‌های خانواده و مشاوره‌های بهزیستی شوند.

  طلاق توافقی سریع شیراز

  سریع‌ترین و کوتاه‌ترین زمان برای دریافت طلاق از طریق روش توافقی است. بعلاوه این که زن و شوهر باید در این مراحل کاملاً با هم هماهنگ باشند تا زودتر نتیجه‌گیری شود. بعلاوه اینکه سؤال بعدی این است که انجام پروسه طلاق توافقی فوری در چه زمانی در دادگاه جاری می‌شود. در این صورت چند پاسخ خواهیم داشت اگر از خدمات وکیل طلاق استفاده کنید لازم نیست که خیلی درگیر حضور در دادگستری‌های خانواده شوند. در واقع کل این کارها را وکیل انجام خواهد داد. درصورتی‌که تمامی مراحل به‌درستی طی شود. یک روز لازم است که دادگاه پرونده را مختومه اعلام کند.

  طلاق توافقی سریع

  طلاق توافقی فوری و ارزان کرج

  با این روش شما می‌توانید بدون این که در دفتر دریافت مشاوره حاضر شوید در یک پروسه کاملاً کوتاه‌مدت تشریفات غیرضروری را طی نکرده و در نهایت مراحل طلاق انجام می‌شود. طلاق با استناد به شروط 12 گانه عقدنامه نیز امکان‌پذیر است. حق طلاق نیز می‌تواند یکی دیگر از روش‌هایی باشد که معمولاً توسط وکیل مورداستفاده قرار می‌گیرد.

  طلاق توافقی فوری و ارزان تبریز

  اجازه دهید که وکیل کار خودش را انجام دهد. این فکر را نکنید که مراجعه شما حضوری نبوده و در نتیجه نمی‌توانید به چیزی که می‌خواهید برسید. خیر تمامی کارها به‌صورت تلفنی انجام می‌شود. حتی اگر نیاز به اسناد و مدارک نیز وجود داشته باشید می‌توانید آن‌ها را به‌صورت سند متنی به وکیل مشاور خود بفرستید. طلاق توافقی فوری یکی از عناوین مهمی است که این روزها بسیار در اینترنت جستجو می‌شود.

  طلاق توافقی فوری 3 روزه

  یکی از سؤالاتی که معمولاً خانم‌ها و آقایان در مورد مدت‌زمان طلاق توافقی می‌پرسند. این است که آیا می‌توان این کار را در کم تر از زمان مشاوره انجام داد؟ یکی از امکانات مؤسسه تهران طلاق همین است. شما می‌توانید در عرض سه روز گواهی عدم سازش را دریافت کرده و در نهایت صیغه طلاق را جاری کنید. این پلن برای اولین‌بار در ایران و توسط این مؤسسه اجرا می‌شود و کاملاً نتیجه می‌دهد. احتمالاً نگران می‌شوید که آیا این یک کلاه برداری نیست؟ در پاسخ به این سؤال باید عرض کنیم که خیر. شما می‌توانید اطلاعات دقیق‌تر را از تیم پشتیبانی و وکلای تلفنی این مؤسسه دریافت کنید.

  طلاق توافقی ارزان شیراز

  بسیاری از افراد وقتی اسم وکیل به میان می‌آید. درگیر این مسئله هستند که آیا توان پرداخت هزینه‌ها را خواهند داشت. از حق نگذریم هزینه وکیل معمولاً بالاست و عده زیادی قادر به پرداخت آن نیستند. در نتیجه مشاوره‌های تلفنی چیزی هستند که این روزها خیلی مطرح می‌شود. طلاق توافقی فوری در استان شیراز و استان‌های اطراف تهران نیز ممکن است. درصورتی‌که ساکن استان فارس و شهر شیراز هستید. در نظر داشته باشید که تمامی مشاوره‌ها به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود.

  فراموش نکنید که حتی در ساعاتی خارج از زمان کاری بهتر است از طریق مشاوره‌های واتس‌اپی تهران طلاق استفاده کنید. در این صورت حتی از تماس تلفنی نیز بی‌نیاز می‌شوید.

  طلاق توافقی فوری و ارزان شیراز

  گاهی نیز این مسئله مطرح می‌شود که زوجین با هم زندگی نکرده‌اند و می‌خواهند از طلاق بگیرند. در این صورت چند اصل وجود دارد. اول این که اگر با هم زندگی نکرده باشند و گواهی بکارت تأیید شود. در این صورت نصف مهریه پرداخت خواهد شد. اگر وکیل طلاق توافقی فوری را انتخاب کنید و پس از آن با مشکلی در پرونده مواجه شوید که به دلیل عدم آشنایی وکیل باشد. او باید این تضمین را در همان ابتدا به شما بدهد که تمامی مشکلات را حل می‌کند. تهران طلاق به شما توضیحات جامع و کاملی ارائه می‌دهد. همین‌طور در تمامی بخش‌ها و مشاوره‌ها نیازهای شما مطابق چیزی که در دادگاه مطرح شده است برطرف خواهد شد.

  طلاق توافقی ارزان تبریز

  برای عزیزانی که ساکن استان آذربایجان شرقی و تبریز هستند. باید در نظر داشته باشند که می‌توانند بدون محدودیت جغرافیایی از مشاوران تهران طلاق دریافت کنند. در طلاق‌های یک‌طرفه امکان به نتیجه رسیدن در مدت‌زمان کوتاه امکان‌پذیر نیست. حتی مکن است این مدت‌زمان 4 تا 5 ماه به طول بیانجامد. فراتر از آن طلاق توافقی نسبت به روش‌های دیگر در زمانی نزدیک به 2 ماه انجام می‌شود.

  برای کسانی که نمی‌خواهند در دفتر وکالت حاضر شوند این روش وجود دارد که در عرض 20 روز به نتیجه برسند. در واقع مشاوره‌های طلاق توافقی فوری به این صورت است که ابتدا بهترین راه به شما پیشنهاد می‌شود. پس از آن درخواست شما ثبت شده و در نهایت لازم است که به دفتر وکیل مراجعه کنید.

   

  دکمه بازگشت به بالا