مشاوره رایگان

(ساعات اداری)نفقه

بهترین وکیل نفقه تهران

بهترین وکیل نفقه تهران ، وکیلی متخصص و کارکشته است که سال ها در زمینه مسائل حقوق خانواده ، به خصوص نفقه فعالیت کرده و تجربه کافی در این زمینه دارد . برای آشنایی با بهترین وکیل نفقه تهران ، این متن را مطالعه نمایید .

وکیل نفقه در تهران ، می تواند در خصوص این امر که نفقه چیست و نحوه مطالبه آن به چه صورت است ؟ و اصلا در چه صورتی زوجه مستحق دریافت نمودن نفقه است ، نکات مهم و حائز اهمیتی را ذکر کند . در واقع بهترین وکیل نفقه تهران ، باید متذکر شود که : در قانون هیچ تعریف مشخصی به طور دقیق از نفقه ، نشده است و تنها مصادیقی از نفقه آورده شده است . که از جمله این مصادیق می توان به : تامین نمودن پوشاک ، هزینه های بهداشتی و درمانی ، مسکن ، خوراک ، و … اشاره کرد ، که همگی بر عهده زوج می باشد .

نکته دیگری که بهترین وکیل نفقه تهران ، می تواند اشاره کند در این خصوص می باشد که ، بر طبق قانون زوجه ای مستحق دریافت نمودن نفقه است که ، از همسرش تمکین نموده باشد . به عبارت دیگر اگر زوجه از شوهر خود تمکین ننماید ، دیگر مستحق دریافت کردن نفقه نمی باشد .

البته قانون گذار در برخی مواد قانونی ، مواردی را به عنوان استثنا هایی برای این امر ، در نظر گرفته است که از جمله این استثنا ها ، عبارت است از : ۱ / هنگامی که زندگی نمودن با مرد برای زوجه ، ضرر شرافتی ، جسمی و یا مالی داشته باشد ، ۲ / زمانی که زن به بیماری داشته ، و برقرار کردن رابطه با همسرش برای او خطرناک باشد ، و …. از جمله مواردی هستند که حتی اگر زوجه از همسر خود تمکین نکند ، باز هم مستحق دریافت کردن نفقه از همسرش خواهد بود .

بهترین وکیل نفقه تهران ، می تواند اشاره کند که زوجه در صورتی که از همسرش تمکین نماید ، باید زوج به او نفقه بپردازد . حال از وکیل نفقه متخصص و با تجربه ، ممکن است این سوال پرسیده شود که ، آیا اگر زوجه تمکین کرد ولی باز هم نفقه ای به او پرداخت نشد ، در چنین شرایطی زوجه چگونه می تواند نسبت به مطالبه نمودن نفقه اش از زوج ، اقدام نماید ؟

بهترین وکیل نفقه تهران ، در پاسخ به این سوال ، باید اشاره کند که ، زوجه به دو طریق مختلف می تواند نفقه خود را مطالبه کند . ۱ / به صورت کیفری ۲ / به صورت حقوقی . در واقع وقتی زوجه به صورت حقوقی اقدام به طرح دعوا می کند ، نفقه گذشته خود را هم می تواند از همسرش مطالبه نماید ، در حالی که در طرح دعوای کیفری ، این چنین نمی باشد .

بهترین وکیل نفقه تهران ، علاوه بر آن که می تواند پاسخگوی سوالات زوجین باشد و بهترین راهکار ها را ، پیش روی زوجین قرار دهد ، خدمات قابل توجهی نیز به زوجین ارائه می دهد . که از جمله این خدمات می توان به : مشاوره حقوقی به صورت شبانه روزی ، اشاره کرد .

در واقع هر یک از زوجین می توانند در هر ساعت از شبانه روز ، به صورت آنلاین با وکیل آنلاین شبانه روزی – بهترین وکیل تهران ، مسائل خود را مطرح کنند و از چگونگی حل و فصل مسئله خود ، آگاه شوند . بهترین وکیل تهران ، در واقع فردی می باشد که دانش و تجربه بسیار زیادی در خصوص مسئله مطرح شده ، یعنی نفقه داشته باشد و در واقع دارای پرونده های موفقی بسیاری ، در این زمینه باشد تا بتواند به بهترین نحو ممکن ، هر یک از زوجین را ، راهنمایی کند .

وکلای موسسه حقوقی برتر و معروف تهران طلاق ، از جمله با تجربه ترین و کارکشته ترین وکلای تهران می باشند که ، در زمینه حقوق خانواده فعالیت می کنند . و پرونده های موفق بسیاری ، در این زمینه داشتند . به گونه ای که افراد می توانند با خیال راحت ، امور حقوقی خود را به این موسسه حقوقی و وکلای برتر آن ، بسپارند .

5/5 - (1 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا