مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • طلاق توافقی در صومعه سرا ‏

  طلاق توافقی در صومعه سرا ‏

  تماس با تهران طلاق

  تهران طلاق بزرگترین گروه وکلای تخصصی خنواده طلاق و مهریه 

  موسسه حقوقی تهران طلاق ، از جمله موفق ترین موسسه های حقوقی پایتخت می باشد که این نوید را به عموم مردم جامعه می دهد که ، سخت ترین مسائل حقوقی با پشتکار و تلاش فراوان ، به نتیجه خواهد رسید . این موسسه حقوقی سال های بسیاری است که به همراه تیم حرفه ای خود ، انواع خدمات حقوقی را در زمینه خانواده و دیگر زمینه ها مثل : طلاق توافقی در صومعه سرا ، به مردم ارائه می دهد و آن ها در طی در کردن صفر تا ۱۰۰ روند مشکلات شان ، همراهی می کند . وکلای کارکشته و خبره موسسه حقوقی تهران طلاق ، می توانند در سریع ترین زمان و یا به عبارتی در مدت بسیار کوتاهی ( حداکثر یک هفته ) مراحل طلاق توافقی در صومعه سرا را ، برای هموطنان گرامی طی کنند . در واقع تمام این مراحل به صورت غیر حضوری انجام می شود و اصلا نیازی نیست که زن و یا مرد در مرحله ای شرکت کنند . تنها کاری که زوجین باید انجام دهند این است که در مورد حضانت فرزندانشان ، مهریه ، نفقه ، و دیگر‌ مسائل ، با هم به توافق برسند .

  پشیمانی زوج و زوجه از طلاق توافقی

  آمار نشان داده است که برخی از زنان بعد از طلاق توافقی پشیمان می‌شوند و این پشیمانی در طلاق توافقی در زنان بیشتر از مردان اتفاق می‌افتد. پشیمانی زنان بیشتر زمانی اتفاق می‌افتد که حضانت فرزندشان را در توافق اولیه برای طلاق توافقی به مرد داده و یا مهریه خود را بخشیده باشند. یکی از مهم ترین کارهایی که در زمان طلاق توافقی باید به آن توجه داشت حضور وکیل متخصص طلاق توافقی است. وجود چنین شخصی در کنار زن به او کمک خواهد کرد که در زمان توافق با همسر خود دچار اشتباه نشود. داشتن وکیل موجب جلوگیری از رفتارهای هیجانی خواهد شد.

  اما خوشبختانه باید گفت بعد از توافق، در صورت پشیمان شدن زن می توان اقداماتی انجام داد. طبق ماده 35 قانون اساسی در صورتی که زوج یا زوجه از طلاق پشیمان شوند، طلاق انجام نخواهد شد. اگر زن در طلاق توافقی پشیمان شود و به دادگاه اعلام کند، مرد نمی‌تواند به تنهایی برای طلاق اقدام کند. در صورت مراجعه مرد به دفترخانه برای ثبت طلاق توافقی ، از شعبه صادرکننده رای طلاق ،مشورت گرفته می‌شود. در این موارد دادگاه ثبت طلاق توافقی را منوط به رضایت زن می‌کند. در صورتیکه رای از شعبه مربوطه صادر شود و زوج و زوجه از ثبت طلاق پشیمان شوند، می توانند برای ثبت طلاق به دفتر خانه مراجعه نکنند و پس از گذشت سه ماه، رای صادره دیگر اعتباری نخواهد داشت و در صورتیکه مجددا تصمیم به ثبت طلاق بگیرند، باید دوباره مراحل طلاق توافقی را از ابتدا آغاز نمایند.

   

  5/5 - (1 امتیاز)
  نوشته های تازه
  طلاق توافقی در صباشهر
  طلاق توافقی در بندر دیلم
  طلاق توافقی در محلات
  طلاق توافقی در تکاب
  طلاق توافقی در کهریزک ‏

  اشتراک گذاری

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا