مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • طلاق توافقی

  طلاق توافقی فوری و ارزان کرج+وکیل طلاق توافقی کرج


   طلاق راهی است برای خاتمه دادن به زندگی زناشویی زوجین ، زمانی که زوجین به هر دلیلی بنا بر اختلافات و مشکلاتی که در زندگی پیش می آید ، تصمیم به طلاق و جدایی از یک دیگر می‌ گیرند ، می‌ توانند به طلاق توافقی از هم جدا شوند . در یک تقسیم بندی کلی ، طلاق به سه نوع مختلف تقسیم می شود : ۱ / طلاق از جانب زوج ، ۲ / طلاق از جانب زوجه ، ۳ / طلاق توافقی .

  در واقع در طلاق توافقی زوج و زوجه با یک دیگر در خصوص مسائل مختلفی همچون : حضانت فرزند یا فرزندان مشترک زوجین ، نفقه زن ، مهریه زن ، و … توافق می کنند و دادگاه خانواده نیز به توافقات زوج و زوجه ، احترام خواهد گذاشت و توافقات آنان را در گواهی عدم امکان سازش ، ثبت خواهد نمود .

  طلاق توافقی ، بر خلاف دیگر توافق ها ( طلاق از جانب زن ، و طلاق از جانب مرد ) سریع تر می باشد و زوجین در مدت زمان کم تری به نتیجه مطلوبشان خواهند رسید .

  زوجین می توانند بدون حضور وکیل و بدون مشورت و راهنمایی با یک وکیل با تجربه و ماهر ، مراحل طلاق توافقی ( طلاق توافقی فوری و ارزان کرج ) را طی نمایند اما ممکن است ، در طول این پروسه تنش هایی میان زوجین به وجود آید که باعث شود پروسه طلاق زوجین با مشکلات بسیاری ، مواجه شود .

  بنابراین بهتر است زوجین با کمک و راهنمایی یک وکیل با سابقه و ماهر ، پروسه طلاق خود را خیلی فوری و در کم ترین زمان ممکن ، انجام دهند .زوجین می توانند با یک دیگر در خصوص مهریه زن توافق کنند ، برای مثال می توانند توافق کنند که زن در ازای طلاق بخشی از مهریه و یا حتی کل مهریه  را ، به زوج ببخشد .

  همچنین زوجین می توانند در خصوص حضانت فرزند نیز با هم توافقاتی کنند . برای مثال اگر فرزند زوجین سه ساله می باشد ، بر طبق قانون حضانت فرزند از بدو تولد تا هفت سالگی با مادر می باشد ، حال زوجین می توانند با یک دیگر توافق نمایند که حتی پس از آن که فرزندشان به سن هفت سالگی رسید ، باز هم حضانت با مادر باشد . 

  یا حتی می توانند توافق نمایند که اگر مادر مجدداً با فرد دیگری ازدواج کرد ، حضانت فرزند از او سلب نشود و هم چنان حضانت فرزند یا فرزندان با مادر باشد . ( چرا که اگر حضانت فرزند با مادر باشد و مادر ازدواج کند ، حضانت از او سلب خواهد شد ) .

  از دیگر مواردی که می توان در مورد طلاق توافقی فوری و ارزان کرج ذکر کرد ، این امر است که زوج و زوجه می توانند در خصوص نفقه فرزند توافق نمایند . بر طبق نص صریح قانون ، نفقه فرزند با پدر می باشد ، حال فرقی نمی کند که حضانت فرزند با مادر باشد یا پدر ، در هر صورت این پدر است که باید نفقه فرزند را بپردازد . حال زوجین می توانند با یک دیگر توافق کنند که ، تا هنگامی که حضانت فرزند با مادر است ، نفقه فرزند را نیز مادر پرداخت کند . و مسائلی از این قبیل .

  لازم به ذکر است که در طلاق توافقی ، بحث اجرت المثل ایام زناشویی مطرح نمی شود چرا که یکی از شروط اصلی و اساسی اجرت المثل ایام زوجیت ، این امر است که طلاق از جانب زوج باشد بنابراین ، اگر زوجین به طلاق توافقی از یک دیگر جدا شوند در این صورت بحث اجرت المثل منتفی خواهد بود .وکیل اجرت المثل تهران طلاق آماده ارائه مشاوره رایگان به صورت حضوری و انلاین می باشد .

  طلاق توافقی در واقع نوعی طلاق بائن است ، طلاق بائن در مقابل طلاق رجعی قرار دارد . در طلاق رجعی ، مرد می تواند در مدت زمان عده طلاق رجعی ( سه طهر ، یا سه ماه ) به زوجه رجوع کند در واقع در این سه ماه زوج و زوجه ، هنوز به یک دیگر محرم هستند و نیاز به جاری شدن مجدد صیغه عقد نکاح نیست ، ولی در طلاق بائن بر خلاف طلاق رجعی ، مرد حق رجوع کردن به زوجه را نخواهد داشت و به محض جاری شدن صیغه طلاق ، زوجین دیگر به هم محرم نخواهند بود .چنانچه قصد مشاور رایگان با وکیل طلاق توافقی دارید با گروه وکلای تهران طلاق تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهرمند شوید .

  وکیل طلاق توافقی کرج : 

  وکیل طلاق توافقی در کرج شخصی می باشد که با حقوق خانواده و همچنین و مراحل ان به صورت تخصصی اشنایی داشته و می تواند به جای زوجین در تمامی مراحل حضور پیدا کند و اقدامات لازم را به انجام برساند . 

  وکیل طلاق توافقی در کرج می تواند به  صورت انلاین نیز از زوجین وکالت گرفته  و شیوه آن نیز بدین صورت می باشد که دو طرف طلاق باید دارای حساب کاربری سامانه ثنا باشند و در این مورد از طریق سامانه ثنا ومعمولا امور وکالت انجام می شود و  وکیل بعد از یان مرحله می تواند تمامی موار طلاق توافقی را به عهده بگیرد. 

  گروه تخصصی وکلای تهران طلاق در این مورد  می تواند تمامی خدمات و ماوری را برای طلاق توافقی لازم است بدون حضور  شما در کمترین زمان ممکن به نتیجه برساند وشما در این رابطه بدون هیچ مشکلی به ماورات زندگی شخصی خودتان برسید . 

   

   
  5/5 - (1 امتیاز)

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا