مشاوره رایگان

(ساعات اداری)

 • 0910-1362-807

 • وکیل طلاق + بهترین + تضمینی

  وکیل-طلاق

  تماس با تهران طلاق

  تهران طلاق بزرگترین گروه وکلای تخصصی خنواده طلاق و مهریه 

  وکیل طلاق ، وکیلی ماهر و با تجربه است که به زوجینی که به هر علتی زندگی مشترک آنان به پایان رسیده ، خدماتی ارائه می دهد . در واقع وکیل طلاق ، علاوه بر آن که در این زمینه از دانش کافی برخوردار است ، دارای تجربه نیز می باشد و پرونده های بسیاری در این زمینه داشته است ، و به عبارتی از جزییات قوانین و همچنین رویه دادگاه ها ، به خوبی مطلع است .

  به گونه ای که هر کدام از زوج یا زوجه و یا حتی هر دو آن ها ، می توانند پیش از انجام دادن هر کاری ، به وکیل طلاق مراجعه کنند و با او مشورت کنند و یا امور خود را ، با خاطر آسوده به او بسپارند . برای آشنایی و آگاهی از طلاق و خدمات وکیل طلاق ، این مطلب را مطالعه بفرمایید .

  وکیل طلاق مشاوره رایگان

  اولین نکته و اصلی ترین نکته ای که وکیل طلاق مشاوره رایگان ، باید پیش از هر بحثی ذکر کند این امر است که : اصلا طلاق چیست و به چند نوع تقسیم می شود ؟ در واقع وکیل طلاق برای پاسخ به این سوال ، باید اشاره کند که : واژه طلاق از نظر حقوقی ، به معنای انحلال عقد نکاح دائم با رعایت نمودن شرایط خاص از جانب زوج ، می‌ باشد .

  بنابراین همان طور که در این تعریف آمده است ، طلاق فقط و فقط مختص عقد نکاح دائم است ، به این معنا که در عقد نکاح موقت یا صیغه ، ما چیزی به عنوان طلاق نداریم  و انحلال عقد در صیغه یا عقد نکاح موقت ، از طریق پایان رسیدن مدت صیغه و یا از طریق بخشش مدت باقی مانده توسط زوج ، صورت می گیرد .

  وکیل طلاق باید ذکر کند که : همیشه زندگی مشترک روی خوشش را نشان نمی دهد ، گاهی مواقع ممکن است مشکلات و اختلافات به حدی زیاد شود که دیگر هر یک از زوجین و یا هر دو آن ها نتوانند دیگر ادامه دهند و تصمیم به طلاق یا جدایی ، بگیرند . طلاق در یک تقسیم بندی ، به دو نوع بائن و رجعی ، تقسیم می شود . پیش از آن که به مفهوم طلاق رجعی ، بپردازیم لازم است که اصطلاح عده را تعریف کنیم .

  در واقع در تعریف عده می توان این طور گفت که : عده به مدت زمانی اطلاق می شود که زوجه بعد از فوت همسرش و یا حتی بعد از جدا شدن از همسرش نباید و یا بهتر است بگوییم که نمی تواند ازدواج کند . حال طلاق رجعی ، به این معنا می باشد که : زوج در مدت زمان عده طلاق رجعی ، بدون این که نیازی به عقد مجدد باشد ، می تواند به همسرش رجوع کند و زندگی مشترکشان را از نو شروع کنند .

  البته باید توجه داشت که طلاق رجعی ، دارای شرایطی می باشد که از جمله این شرایط ، عبارت است از : ۱ / زوج موظف می باشد که در مدت زمان عده طلاق رجعی زوجه ، که سه ماه یا سه طهر است ، نفقه زوجه را بپردازد . ۲ / به علت آن که هنوز زوج و زوجه به یک دیگر محرم هستند و یا به عبارت دیگر به علت آن که ، هنوز زن و شوهر هستند ؛ پس اگر در مدت طلاق رجعی هر یک از زوج یا زوجه فوت کند ، دیگری از او ارث خواهد برد .

  ۳ / زوجه باید در مدت زمان عده در منزل همسرش سکونت کند . نکته مهمی که وکیل طلاق باید به زوجین گوشزد کند ، این امر است که : اگر زوجه باردار باشد در چنین وضعیتی ، عده طلاق رجعی او تا هنگامی است که وضع حمل می کند . در مقابل طلاق رجعی ، طلاق بائن قرار دارد .

  در واقع می توان این طور گفت که طلاق بائن ، درست برخلاف طلاق رجعی است . به این معنا که زوج به هیچ عنوان دیگر این حق را ندارد که در مدت عده به زوجه رجوع کند ، و به عبارت دیگر زندگی مشترک را با هم از سر بگیرند . و اگر قصد داشته باشند که باز با هم زندگی کنند باید مجددا میان آن ها صیغه نکاح ، خوانده شود .

  وکیل طلاق تهران

  ممکن است از وکیل طلاق تهران ، این سوال پرسیده شود که : در چه صورتی طلاق زوجین ، طلاق بائن است ؟

  ۱/ در واقع اگر زوج پیش از آن که با زوجه رابطه زناشویی برقرار کند ، او را طلاق بدهد در چنین صورتی طلاق بائن می باشد . وکیل طلاق باید ذکر کند که برای مثال : زوجینی را در نظر بگیرید که در دوران عقد از هم جدا شدند ، طلاق آن ها بائن است .

  ۲ / طلاق و جدایی از زوجه یائسه ، مورد دیگری است که باید به آن اشاره کرد . اگر زوج و زوجه از هم دیگر وقتی جدا شوند که زن دوران یائسگی را می‌گذراند ، در چنین شرایطی نیز طلاق بائن است .

  ۳ / طلاق خلع و مبارات ، مورد دیگری است که وکیل طلاق می تواند ذکر کند . در واقع اگر زن و مرد از هم کراهت داشته باشند ( دو طرفه ) در چنین صورتی ، به جدایی و طلاق به درخواست زوجه و زوج ، طلاق مبارات می گویند . ولی اگر درخواست طلاق به علت کراهت و تنفر زوجه از زوج باشد ( یک طرفه ) در چنین شرایطی ، آن طلاق خلع است و بائن .

  ۴ / اگر زوجین برای بار سوم از یک دیگر جدا شوند ، به این معنا که زوج و زوجه سه بار پی در پی ، با هم ازدواج کنند و سپس طلاق بگیرند ، جدایی میان آن ها از نوع بائن می باشد .

  شماره وکیل طلاق

  هر کدام از زن یا مرد ، می توانند با برقراری تماس با شماره وکیل طلاق ، از خدماتی مثل مشاوره حقوقی برخوردار شوند . در واقع وکیل طلاق می تواند به هر یک از زن یا مرد و یا حتی به هر دو آن ها ، این نکته را اشاره کند که : بر طبق قانون مدنی ، طلاق حق مرد می باشد .

  یعنی این که مرد هر زمانی که خواست ولو اینکه هیچ دلیلی برای این کار نداشته باشد ، می تواند همسر خود را طلاق بدهد و در واقع اصلا به راضی بود یا رضایت زوجه نیازی ندارد . ولی باید توجه داشته باشد که بر طبق قانون باید پیش از طلاق دادن زن ، حقوقی را که به موجب قانون ، زوجه بعد از عقد نکاح مالک آن ها شده است را ، به او پرداخت کند .

  برای مثال از جمله این حقوق می توان به : مهریه ، اجرت المثل ، نفقه ، و … اشاره کرد . حال ممکن است زوجه از وکیل طلاق سوال کند که ، آیا فقط مرد می تواند درخواست طلاق دهد ؟ و در هیچ شرایطی زوجه نمی تواند درخواست طلاق بدهد ؟ وکیل طلاق در پاسخ به این پرسش باید اشاره کند که : قانون گذار مواردی را در قانون ذکر کرده است که به موجب آن ، زوجه نیز می تواند درخواست طلاق از همسر خود ، بدهد .

  به عنوان مثال می توان به مصادیق عسر و حرج ،  اشاره کرد . مثلا وقتی که شوهر اعتیاد دارد ، یا وقتی که شوهر با زن بد رفتاری می کند یا به عبارت دیگر ، او را مورد ضرب و جرح قرار می دهد ، یا حتی زمانی که زوج بدون رضایت همسر اول خود ، با فرد دیگری ازدواج می کند ، یا وقتی که زوج به پنج سال و یا حتی بیش تر از ۵ سال حبس محکوم می شود ( محکومیت قطعی ) ، و مواردی از این قبیل که زوجه می تواند درخواست طلاق دهد .

  نکته حائز اهمیت دیگری که وکیل طلاق می تواند به آن اشاره کند ، این امر است که : گاهی مواقع به قدری اختلافات زیاد می شود که در نهایت زوجین با هم تصمیم به طلاق و جدایی می گیرند . در واقع وقتی که زوج و زوجه با هم تصمیم به جدایی و طلاق می گیرند ، به آن طلاق ، طلاق توافقی گفته می شود .

  در طلاق توافقی زوج و زوجه در مورد تک تک مسائل غیر مالی و مالی که وجود دارد ( مثل : مهریه ، حضانت و نگه داری کردن از فرزند ، و .. ) با هم توافق می کنند . و در واقع می توان این طور گفت که به علت همین توافقات حاصل شده میان زوجه و زوج ، این نوع طلاق نسبت به طلاق از طرف زن و طلاق از جانب مرد ، سریع تر به نتیجه می رسد . لازم به ذکر است که : تمامی توافقات میان مرد و زن در گواهی عدم امکان سازش نیز ، ثبت می شود .

  موسسه حقوقی معروف تهران طلاق ، موسسه ای با سابقه و معتبر است که سال ها در این زمینه ( حقوق خانواده ، به خصوص مبحث طلاق ) فعالیت کرده است و اینک ، آماده ارائه انواع خدمات به عموم مراجعه کنندگان خود ، می باشد .

  در خصوص وکیل طلاق رجعی ، باید افزود که : در طلاق رجعی زوج حق دارد در مدت زمانی که زوجه در عده طلاق رجعی قرار دارد ، تحت شرایط به خصوصی به زوجه رجوع کند .

  حالت اولی که می توان در خصوص طلاق رجعی ، ذکر کرد : زمانی است که امکان بازگشت برای مرد در طلاق باشد . به عنوان مثال اگر زوجین با طلاق خلع از یک دیگر جدا شده باشند ( طلاق خلع طلاقی است که به واسطه کراهت و تنفری که زن از مرد دارد ، با بخشیدن مالی ( مهریه ) از زوج طلاق می گیرد )

  در صورتی که زن به مالی که به شوهر بخشیده است ( فدیه ) رجوع کند ، در این صورت دیگر طلاق آنان بائن نخواهد بود و مرد نیز می‌ تواند در صورت تمایل ، به زوجه مراجعه نماید . یا حتی اگر طلاق برای بار سوم یا سه طلاقه کردن نباشد ، در چنین وضعیتی نیز زوج می تواند به زوجه در مدت زمان عده طلاق رجعی مراجعه کند .

  همچنین می توان در خصوص طلاق رجعی افزود که : اگر زن یائسه باشد و یا حتی اگر زوجه باکره باشد به این معنا که با زوج رابطه زناشویی برقرار نکرده باشد ، در چنین وضعیتی مرد نمی تواند به زن رجوع کند ( در واقع در این چنین وضعیتی ، زوجه نیاز نیست که حتی عده نگه دارد ) .

  و طلاق رجعی نیست . اما برعکس این قضیه ، یعنی زمانی که زن یائسه نباشد و یا حتی باکره نیز نباشد ، مرد می تواند به همسرش در مدت زمان عده طلاق رجعی رجوع کند .

  حال سوال دیگری که در خصوص طلاق رجعی مطرح می شود ، این امر است که : مدت زمان عده طلاق رجعی چند روز می باشد ؟ در احکام مربوط در مورد طلاق رجعی ، به الزام نگه داشتن عده از طرف زوجه تاکید شده است .

  در خصوص مدت عده باید ذکر کرد که : مدت زمان عده طلاق رجعی سه طهر است ، به این معنا که عده زن باید به مقدار سه بار شروع و پایان عادت ماهانه زن یا همان دوران قاعدگی ، باشد .

  اگر زوجه باردار باشد ، زمان عده طلاق رجعی او تا زمانی خواهد بود که زایمان می کند . لازم به ذکر است که در مدت زمان عده طلاق رجعی ، زوج و زوجه به یک دیگر محرم می باشند و حتی زوجه می تواند همچون گذشته ، در خانه زوج زندگی کند .

  نفقه زن نیز در دوران عده طلاق رجعی با شوهر خواهد بود . در این خصوص باید ذکر کرد که : اگر زوجه باردار باشد تا پایان بارداری زن ، نفقه او با شوهر می باشد و شوهر موظف است که نفقه همسرش را بپردازد .

  مورد دیگری که در خصوص طلاق رجعی ، می توان افزود این امر است که : در نکاح دائم به موجب قانون زن و شوهر از یک دیگر ارث می برند . حال سوالی که در این زمینه مطرح می شور این امر است که اگر زوجه در دوران عده طلاق رجعی باشد و زوج فوت کند ، آیا در چنین وضعیتی به زن نیز ارث خواهد رسید ؟

  پاسخ به این سوال ، مثبت می باشد . در این دوران همان طور که در فوق نیز ذکر شد زوج و زوجه به یک دیگر محرم هستند و به عبارت بهتر هنوز زن و شوهر می باشند ، به همین سبب در دوران طلاق رجعی نیز اگر هر کدام از زوجین فوت کنند ، دیگری که در قید حیات است ارث خواهد برد .

  در نتیجه اگر طلاق رجعی نباشد و بائن باشد ، و یا اگر مدت زمان عده طلاق رجعی گذشته باشد ، در چنین صورتی زوجین دیگر از هم ارث نخواهند برد . ( بر طبق مضمون ماده ۹۴۳ قانون مدنی ) .

  موسسه تهران طلاق ، موسسه ای با سابقه و معتبر است که سال ها در این زمینه ( حقوق خانواده ، به خصوص مبحث طلاق ) فعالیت کرده نموده است .جهت دریافت مشاوره با وکیل طلاق به صورت آنلاین و حضوری با ما تماس بگیرید.

  وکیل طلاق شماره وکیل طلاق هزینه وکیل طلاق شماره وکیل طلاق رایگان بهترین وکیل طلاق کرمانشاه بهترین وکیل طلاق در اهواز بهترین وکیل طلاق در یزد بهترین وکیل طلاق در اراک بهترین وکیل طلاق در تهران نی نی سایت بهترین وکیل طلاق در اهواز نی نی سایت بهترین وکیل طلاق در اردبیل وکیل طلاق اصفهان وکیل طلاق اهواز وکیل طلاق اراک وکیل طلاق ارومیه وکیل طلاق آنلاین وکیل طلاق ارزان وکیل طلاق از طرف زن وکیل طلاق اردبیل وکیل طلاق اسلامشهر وکیل طلاق ابادان وکیل طلاق بیرجند وکیل طلاق بوکان وکیل طلاق بهبهان وکیل طلاق بوشهر وکیل طلاق بندرعباس وکیل طلاق بابل وکیل طلاق با قیمت مناسب وکیل طلاق بروجرد وکیل طلاق بابلسر وکیل طلاق برای مرد وکیل طلاق پاکدشت وکیل طلاق پیروزی وکیل طلاق پونک وکیل طلاق پایه یک وکیل طلاق پایه یک دادگستری وکیل پایه طلاق وکیل طلاق در پرند وکیل طلاق در پردیس وکیل طلاق در پاسداران وکیل طلاق در پونک وکیل طلاق تهران وکیل طلاق توافقی در مشهد وکیل طلاق توافقی در کرج وکیل طلاق توافقی شرق تهران وکیل طلاق توافقی در غرب تهران وکیل طلاق توافقی در تبریز وکیل طلاق توافقی در تهران وکیل طلاق توافقی اصفهان وکیل طلاق توافقی شیراز وکیل طلاق توافقی ارزان توکیل طلاق توکیل زوجه در طلاق وکیل زن در طلاق وکیل ثبت طلاق وکیل طلاق در ایران وکیل جهت طلاق وکیل جهت طلاق توافقی وکیل جهت طلاق تهران وکیل جهت طلاق در مشهد وکیل جهت طلاق مشهد وکیل جهت طلاق توافقی در اصفهان وکیل طلاق در جردن هزینه وکیل جهت طلاق هزینه وکیل جهت طلاق توافقی مشاوره با وکیل جهت طلاق حضور وکیل در جلسات مشاوره طلاق هزینه وکیل جهت گرفتن طلاق وکیل طلاق چیست وکیل طلاق در چالوس هزینه وکیل طلاق چقدر است هزینه وکیل طلاق چقدره وکیل طلاق توافقی چیست هزینه وکیل برای طلاق چقدر است حق وکیل برای طلاق چقدر است بهترین وکیل طلاق در چالوس چگونه بدون وکیل طلاق بگیریم طلاق توافقی بدون وکیل چقدر طول میکشه طلاق توافقی با وکیل چقدر طول میکشد حق الوکاله وکیل برای طلاق چقدر است وکیل ها برای یک پرونده طلاق چقدر پول می گیرند؟ برای طلاق توافقی بدون وکیل چه باید کرد طلاق با وکیل چقدر طول میکشد وکیل طلاق حرفه ای وکیل حق طلاق وکیل طلاق فرزاد حسنی وکیل طلاق غیر حضوری وکیل طلاق و حضانت وکیل برای حق طلاق حقوق وکیل طلاق وکیل طلاق با حق طلاق حق وکیل طلاق توافقی حق الزحمه وکیل طلاق حق الوکاله وکیل طلاق توافقی حق الوکاله وکیل طلاق حدود اختیارات وکیل در طلاق توافقی حدود اختیارات وکیل دادگستری در وکالتنامه طلاق حق وکیل برای طلاق وکیل حرفه ای طلاق وکیل طلاق خوب در ساری وکیل طلاق خرمشهر وکیل طلاق خوب در کرمانشاه وکیل طلاق خوب وکیل طلاق خوب در تبریز وکیل طلاق خوب در شیراز وکیل طلاق خوب در کرج وکیل طلاق خوب کرج وکیل طلاق خوب در تهران وکیل طلاق خانم تهران وکیل خوب برای طلاق نی نی سایت وکیل خوب برای طلاق در تبریز وکیل خوب برای طلاق در رشت وکیل خوب برای طلاق در ارومیه وکیل خوب در همدان برای طلاق وکیل خانم برای طلاق وکیل خوب برای طلاق در زنجان وکیل خوب در مشهد برای طلاق وکیل خوب برای طلاق در قم وکیل خوب در شیراز برای طلاق نی نی سایت وکیل طلاق در کرج وکیل طلاق در مشهد وکیل طلاق در اسلامشهر وکیل طلاق در تهران وکیل طلاق در بندرعباس وکیل طلاق در شیراز وکیل طلاق در شاهین شهر وکیل طلاق در تبریز وکیل طلاق در اصفهان وکیل طلاق در نجف آباد وکیل طلاق رشت وکیل طلاق رایگان وکیل طلاق رایگان در تهران وکیل طلاق رایگان شیراز وکیل طلاق رودهن وکیل طلاق در رباط کریم وکیل طلاق توافقی رشت وکیل انلاین برای طلاق رایگان بهترین وکیل طلاق در رشت نی نی سایت بهترین وکیل طلاق در رفسنجان وکیل طلاق زنجان وکیل طلاق زاهدان وکیل طلاق زوجه وکیل طلاق زرین شهر وکیل طلاق زن در تهران وکیل طلاق زوج وکیل طلاق زن وکیل طلاق در زابل وکیل برای طلاق زن بهترین وکیل طلاق زوجه وکیل طلاق سیرجان وکیل طلاق سنندج وکیل طلاق سبزوار وکیل طلاق سقز وکیل طلاق سعادت آباد وکیل طلاق ساری وکیل طلاق سمنان وکیل طلاق در ساوه وکیل طلاق در سعادت اباد وکیل طلاق در سیرجان وکیل طلاق شیراز وکیل طلاق شاهرود وکیل طلاق شرق تهران وکیل طلاق شاهین شهر وکیل طلاق شهرکرد وکیل طلاق شهریار وکیل طلاق شهرک غرب وکیل طلاق شهرری وکیل طلاق شمال تهران وکیل طلاق شوش وکیل برای طلاق صوری وکیل طلاق توافقی در صادقیه وکیل طلاق ضروری وکیل طلاق یک طرفه وکیل طلاق از طرف زوجه هزینه وکیل طلاق از طرف زن وکیل برای طلاق از طرف مرد وکیل طلاق عالی در اصفهان وکیل طلاق عالی در تهران وكيل طلاق عالي عزل وکیل طلاق عکس وکیل طلاق وکیل طلاق غرب تهران وکیل طلاق غیابی وکیل برای طلاق غیابی هزینه وکیل طلاق غیابی هزینه وکیل برای طلاق غیر توافقی قیمت وکیل برای طلاق غیابی گرفتن وکیل برای طلاق غیابی بهترین وکیل طلاق شهرک غرب وکیل طلاق فوری وکیل طلاق فوری در مشهد وکیل طلاق فردیس وکیل طلاق فسا وکیل طلاق در فولادشهر وکیل طلاق توافقی فوری وکیل طلاق در فلوریدا وکیل طلاق بلوار فردوس فیلم وکیل طلاق وکیل طلاق قم وکیل طلاق قزوین وکیل طلاق قشم وکیل طلاق قائمشهر وکیل طلاق در قرچک بهترین وکیل طلاق قم وکیل طلاق توافقی قم وکیل برای طلاق قیمت وکیل طلاق توافقی قیمت وکیل طلاق کاشان وکیل طلاق کرج وکیل طلاق کرمان وکیل طلاق کرمانشاه وکیل طلاق کیش وکیل طلاق کانادا وکیل طلاق کالیفرنیا وکیل کارکشته طلاق وکیل کرج طلاق توافقی وکیل طلاق گرگان وکیل طلاق گچساران وکیل طلاق گیشا وکیل طلاق گیلان وکیل طلاق گلستان وکیل برای طلاق گرفتن در بومهن وکیل طلاق در گنبد وکیل طلاق توافقی گرگان وکیل طلاق در گیلان کیا با وکیل طلاق گرفتن وکیل طلاق لاهیجان وکیل طلاق در لنگرود بهترین وکیل طلاق در لاهیجان آیا برای طلاق وکیل لازم است وکیل طلاق مشاوره رایگان وکیل طلاق مشهد وکیل طلاق مهاباد وکیل طلاق ملایر وکیل طلاق ماهشهر وکیل طلاق میناب وکیل طلاق مرودشت وکیل طلاق مشهد نی نی سایت وکیل طلاق مهریه وکیل طلاق مشاور وکیل طلاق نی نی سایت وکیل برای طلاق نی نی سایت وکیل طلاق توافقی نی نی سایت وکیل طلاق در نازی آباد وکیل طلاق در نوشهر وکیل طلاق در نیشابور وکیل طلاق تبریز نی نی سایت وکیل طلاق در نیاوران وکیل طلاق و مهریه وکیل طلاق ونکوور وکیل طلاق واتساپ وکیل طلاق و ازدواج وکیل طلاق و خانواده وکیل واسه طلاق وکیل طلاق در اصفهان نی نی سایت وکیل طلاق در تورنتو بهترین وکیل مهریه و طلاق در شیراز وکیل ازدواج و طلاق وکیل مهریه و طلاق وکیل ازدواج و طلاق تهران هزینه وکیل برای طلاق و مهریه وکیل ازدواج و طلاق کرج وکیل خانواده و طلاق بهترین وکیل ازدواج و طلاق شروع مراحل درخواست طلاق از طرف زن و توصیه وکیل وکیل طلاق هشتگرد وکیل طلاق همدان وکیل طلاق هزینه وکیل های طلاق تبریز بهترین وکیل های طلاق مشهد وکیل طلاق توافقی در همدان بهترین وکیل های طلاق تهران بهترین وکیل های طلاق اصفهان وکیل طلاق یزد وکیل طلاق یاسوج شماره وکیل طلاق یزد وکیل برای طلاق یکطرفه وکیل طلاق توافقی یزد وکیل برای طلاق یک طرفه مشهد وکیل پایه یک طلاق اهواز هزینه وکیل برای طلاق یک طرفه وکیل پایه یک دادگستری تهران طلاق وکیل پایه یک دادگستری برای طلاق وکیل پایه یک طلاق تهران وکیل پایه یک برای طلاق یه وکیل خوب برای طلاق
  5/5 - (1 امتیاز)
  نوشته های تازه
  قوانین-طلاق-برای-مرد-
  طلاق-در-ایران-
  شماره-وکیل-طلاق-
  وکیل-طلاق-شیراز
  دلایل-طلاق-زن
  وکیل-طلاق-کرج

  اشتراک گذاری

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا